Forumi Horizont Gjithsej 28 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 277 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tema Shoqerore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=313)
-- C'mendoni per Facebook? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16956)


Postuar nga agata datė 07 Prill 2009 - 20:45:

C'mendoni per Facebook?

Cfare mendimesh keni per "Facebook"? Sa nga ju e perdorin ate...? Mendoni se ne te mund te na cenohet jeta private?

Jepni mendimet tuaja.


Postuar nga AndreaPirelli datė 08 Prill 2009 - 00:14:

Re: C'mendoni per Facebook?

Citim:
Po citoj ato qė tha agata
Cfare mendimesh keni per "Facebook"? Sa nga ju e perdorin ate...? Mendoni se ne te mund te na cenohet jeta private?

Jepni mendimet tuaja.



:dukemendu :dukemendu ............. ty nuk te kam gjetur aty.............
Nuk eshte se e perdor shume ....... ashtu si psh Ari dhe Lela, e kam te "mbyllur" profilin per publikun. Ne nje fare menyre me ka ndihmuar te gjej disa persona per te cilet nuk kisha informacion prej vitesh, dhe qe kane qene te afert dikur. Po nuk eshte se shpenzoj shume kohe aty. Pese minuta tre here ne dite, tip e-maili ............ .


Postuar nga Deb* datė 08 Prill 2009 - 00:34:

Se perdor fare.


Postuar nga SmoKer datė 08 Prill 2009 - 13:16:

Re: Re: C'mendoni per Facebook?

Citim:
Po citoj ato qė tha turll


:dukemendu :dukemendu ............. ty nuk te kam gjetur aty.............
Nuk eshte se e perdor shume ....... ashtu si psh Ari dhe Lela, e kam te "mbyllur" profilin per publikun. Ne nje fare menyre me ka ndihmuar te gjej disa persona per te cilet nuk kisha informacion prej vitesh, dhe qe kane qene te afert dikur. Po nuk eshte se shpenzoj shume kohe aty. Pese minuta tre here ne dite, tip e-maili ............ .



ti turll qenke addicted to it,
sa mire qe e thuaj.. 5 min tre here ne dite

Un e perdor dhe fare nuk me me cenon jeten private sic thuhet lart , dhe eshte nje menyre e mire per tu keep in touch me shoqerine.


Postuar nga AndreaPirelli datė 08 Prill 2009 - 15:35:

Re: Re: Re: C'mendoni per Facebook?

Citim:
Po citoj ato qė tha SmoKer`


ti turll qenke addicted to it,
sa mire qe e thuaj.. 5 min tre here ne dite



Nahhh ...... addicted per pese minuta .......... ca do thuash po te te them qe harxhoj te pakten 2 ore tek bianconeri360 ........ . Pasi i gjeta ata qe kerkoja, tani eshte thjesht e-mail per mua.


Postuar nga Eria datė 08 Prill 2009 - 15:38:

E perdor si Email dhe si msn...kam gjetur shumeeeeeeeee njerez qe si kisha pare prej shume vitesh...
Dhe sa per cenim privatesie...e ka gjithsecili ne dore..ta beje sa me te mbyllur te jete e mundur profilin...


Postuar nga Lela_Dr datė 09 Prill 2009 - 00:13:

Tashme facebook eshte bere si tip telefoni, ne vend te dergosh sms ose mms dergon mesazhe, foto, mendime, grupe, te cilat i ndan me shoqerine. Nuk ka pse te cenoje jeten private duke qene qe shumicen e njerezve e ke pjese te shoqerise reale.
Nganjehere me duket banale, kur disa persona thojne qe facebook cenon jeten sepse je ti padron i jetes tende dhe i ke ti komandat e profilit tend. Mund te ndash lajmet me te gjithe ose me asnje, mund te vendosesh foto ose mund te mos vendosesh.

Nuk ka ndonje cenim ne te tilla site, ku ti je vet padroni i profilit tend.


Postuar nga kurt datė 09 Prill 2009 - 01:07:

akoma nuk kam hyre ne facebook, profil t'imin jo qe jo qe s'kam hapur...
nuk kam ndonje opinion ne lidhje me facebook, thjesht nuk jam edhe aq social person...
kam nje prifil ne myspace dhe ka kohe qe nuk kam hyre aty, para disa kohesh kisha ditelindjen, dhe mora ne e-mailing tim privat nje happy birthday nga ish e dashura ime qe jeton tani ne east-coast. huh!! thashe me vete, sa me paska dashur kjo qe mbanka mend daten, dhe fillova te rreflektoj pse e lashe te iku ket goce une, sa e mire qe paska qene...:p
nje jave me vone m'u kujtua qe ditelindjen e kam ne profil ne myspace!! o sa idiot jam thashe me vete!!!:p
for a second i thought i was special


Postuar nga lezhjani-82 datė 09 Prill 2009 - 01:17:

Hahaha kurti sa origjinal je!

Mua facebook me eshte ber si forumi i dyt, kam gati gjithe shoqrin e vjeter edhe per cdo gje i gjej aty!
Pastaj ka edhe shume applikime qe jan per te kaluar kohen sidomos texas holdem!
Ndersa per privatesine sdi c'te them, lela e tha mire, i keni the gjitha opsionet ne dore vete !


Postuar nga Enya datė 09 Prill 2009 - 02:38:

                  Cfare mendoj?

     Humbje kohe. Shoqerite ne Europe ndoshta zgjasin dhe ju besoni, ndersa ketu ne Amerike shoqerite jane fallco, ashtu sikurse dhe dashurite.

    "Sot jam shoqe me ty, neser te fshij nga kujtesa." Ky eshte ritmi i jetes perendimore. They don`t give a damn about the friendship.


  Gjithsej 28 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 277 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.