Forumi Horizont Gjithsej 396 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 » ... E fundit »
Trego 3954 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=356)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18214)


Postuar nga AngelDevil datė 10 Janar 2011 - 21:40:

Gay eshte Tom Cruise Bionde kurse Sandri eshte BQ lulishtesh ene ti loool


Postuar nga BIONDIA datė 10 Janar 2011 - 21:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Gay eshte Tom Cruise Bionde kurse Sandri eshte BQ lulishtesh ene ti loool


qyqa kur doli gay Tom moj ti e se paskam dit une ...po ai ka dhe alamet nusje u prish dynjaja mos ma shaj Sandrin se e kam pike te dobet ato la perlat me ate i blej... cfare po ben Berisha me ligjin e martesa se do vi te martohet ne shqiperi ai hahahah im ate thote "mos ma bjer ne shtepi ate tartakut rrace e nyt "


Postuar nga Piktor datė 10 Janar 2011 - 21:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
Moj po kjo dita e hena vetem ters e sherre sjell dhe ne zyre sot qe tu mu rraf Sandri me gruan e kolegut ..qe ta marresh vesh ti angel Sandri o gay e shkon me kolegun e zyres e sot vjen gruaja e pas sherri amon qe tu me pushuar zemra po ne ai dreq si gru e keqe bente se qepte gojen ...
Po e sheh Gf 11 bionde. ka plas gallata andej.


Postuar nga AngelDevil datė 10 Janar 2011 - 21:46:

eshte barcalete mi ... une po ha ca mandarina po pastroj e forumin se na mbyti pislliku ... pastaj do iki te mbaroj librin.... titullin se them se ma keqinterpretojne


Postuar nga lost_soul datė 10 Janar 2011 - 21:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


cne ti i hallakatur


E gjeta ca do boj. Do shkoj te blej nai disk te zz top.


Postuar nga BIONDIA datė 10 Janar 2011 - 21:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Po e sheh Gf 11 bionde. ka plas gallata andej.


se kam pare asnjeher as kete italian as kete shqiptar me duket gjeja me pa vlere vetem nje dite nja 10 minuta se isha kurioze te shikoja kete antarin tone Air pashe nje pjese ku po ziheshin nje cun dhe nje goce per nje gisht ..kaq


Postuar nga Piktor datė 10 Janar 2011 - 21:53:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
eshte barcalete mi ... une po ha ca mandarina po pastroj e forumin se na mbyti pislliku ... pastaj do iki te mbaroj librin.... titullin se them se ma keqinterpretojne
Mandarina po ha dhe une. Moj po i mora me ēmim te lire 50 cent kg, hajde ogm hajde.
Ogm biles edhe DOC edhe DOP.
Ogm= organizem i modifikuar gjenetikisht.
Doc= Emeruar me origjine te kontrolluar
Dop= Emerohet me origjine te mbrojtur


Postuar nga Piktor datė 10 Janar 2011 - 21:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


se kam pare asnjeher as kete italian as kete shqiptar me duket gjeja me pa vlere vetem nje dite nja 10 minuta se isha kurioze te shikoja kete antarin tone Air pashe nje pjese ku po ziheshin nje cun dhe nje goce per nje gisht ..kaq

Shpetoi Air se ishte ne eleminim, i sollen nje striptease aty dhe nje shishe shampanje. ja kishin qendis ballin me buze te kuqe vajzat.


Postuar nga AngelDevil datė 10 Janar 2011 - 21:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Mandarina po ha dhe une. Moj po i mora me ēmim te lire 50 cent kg, hajde ogm hajde.
Ogm biles edhe DOC edhe DOP.
Ogm= organizem i modifikuar gjenetikisht.
Doc= Emeruar me origjine te kontrolluar
Dop= Emerohet me origjine te mbrojtur



qenkan lire andej cmimet ... ketu eshte 1 euro kg pak a shume dhe NJZDC

NJZDC=nje zot e di cjane


Postuar nga Piktor datė 10 Janar 2011 - 22:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


qenkan lire andej cmimet ... ketu eshte 1 euro kg pak a shume dhe NJZDC

NJZDC=nje zot e di cjane

Po qene te vendit i bleni lire. Po qene te importuar ua shitkan shtrejt ogm juve.


  Gjithsej 396 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 » ... E fundit »
Trego 3954 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.