Forumi Horizont Gjithsej 396 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 3954 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=356)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18214)


Postuar nga RAIMONDI datė 08 Janar 2011 - 17:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius
Pamje vrasese!

hahahahahaha--U vesha -------------Por asjo pamje me kujton njehre ne Vlore tek tv italian e pyeten Sabrina Ferilin :---Alevizni neper shtepi me kemishe burash te gjate veshur dhe poshte vetmeme underwear --Kjo tha o ,me pelqen te vije verdalle nepr shpie veshur ashtu-----dhe vajzat duken shume bukur ashtu

--Amore po pazarin vetem e bere ??????-------
------Te tregoj dicka meqense je bjonde ------------Une kur veja me ate bjonden time ne Vlore te beja shopping (se ajo vdiste per shopping, dhe kishte shije shume , klasiket pelqente ..Bjondet ngjajne )
-E pra une kur veja me te te blinim ndonje robe ,kur futeshim per ti provuar futeshim te dy dhe putheshim --hahahahahahahaahahahahahaha----------------------Por ketu ne USA nuk te lene te futesh dyshe ne fitting room.....


Postuar nga Niqua datė 08 Janar 2011 - 17:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne
o Niqua po lexoje ca fola me Eraldin e? po mi ajo qe t'thashe mrom..


P.s Po bej dreken.




hhahhahah se e lexovaket postim... ehe i pash


Postuar nga Niqua datė 08 Janar 2011 - 17:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI

hahahahahaha--U vesha -------------Por asjo pamje me kujton njehre ne Vlore tek tv italian e pyeten Sabrina Ferilin :---Alevizni neper shtepi me kemishe burash te gjate veshur dhe poshte vetmeme underwear --Kjo tha o ,me pelqen te vije verdalle nepr shpie veshur ashtu-----dhe vajzat duken shume bukur ashtu

--Amore po pazarin vetem e bere ??????-------
------Te tregoj dicka meqense je bjonde ------------Une kur veja me ate bjonden time ne Vlore te beja shopping (se ajo vdiste per shopping, dhe kishte shije shume , klasiket pelqente ..Bjondet ngjajne )
-E pra une kur veja me te te blinim ndonje robe ,kur futeshim per ti provuar futeshim te dy dhe putheshim --hahahahahahahaahahahahahaha----------------------Por ketu ne USA nuk te lene te futesh dyshe ne fitting room.....




aty ku bej une shopping te lejne, biles te sjellin dhe shampanje


Postuar nga lule datė 08 Janar 2011 - 17:07:

YPSS Shalkat niqua do thon e vuri per cmim haahhahahhahahahhahahahhaha

Ku o shelgu..se sdo e lej gjith diten?


Postuar nga Niqua datė 08 Janar 2011 - 17:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne
YPSS Shalkat niqua do thon e vuri per cmim haahhahahhahahahhahahahhaha

Ku o shelgu..se sdo e lej gjith diten?





shelgu hahahahahahahahah ohhhhhhhhhhh sa po qesh.. kush ai qe i jep camel apo camel???


Postuar nga RAIMONDI datė 08 Janar 2011 - 17:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha Niqua




hhahhahah ok po e vej meqe paska vesh hugo boss


hahahahahahahahahahaha---Je e madhe fare --hahahahahahahahahahahahahahaahahahah------------Je tipi me i lezecem ketu ----hahahahahahahahahahahahahha


Postuar nga Niqua datė 08 Janar 2011 - 17:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI

hahahahahahahahahahaha---Je e madhe fare --hahahahahahahahahahahahahahaahahahah------------Je tipi me i lezecem ketu ----hahahahahahahahahahahahahha




to bad im not ur type..lool


Postuar nga lule datė 08 Janar 2011 - 17:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha Niqua




shelgu hahahahahahahahah ohhhhhhhhhhh sa po qesh.. kush ai qe i jep camel apo camel???




Kshu thon keta pra..duhet me qit shalkat..ato dalin kurdu vet e jo kur tduan keta

hahahahahhahahahah shelgu forumit ri


Postuar nga Niqua datė 08 Janar 2011 - 17:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne



Kshu thon keta pra..duhet me qit shalkat..ato dalin kurdu vet e jo kur tduan keta

hahahahahhahahahah shelgu forumit ri





hahahahahahah o zemra u ngaterrova se ky kameli im e kishte emerin shelg


Postuar nga lule datė 08 Janar 2011 - 17:16:

Citim:
Po citoj ato qė tha Niqua




hahahahahahah o zemra u ngaterrova se ky kameli im e kishte emerin shelg



kush kamer mi amorja ee..

ytt se un po bona gjo sta mor jo.... kunotin e kishe hot..se se kam zanot me hy npjes ahahhahaahhahahahaahhahahahhaaaha

Se mos na ngjon kurti omg


  Gjithsej 396 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 3954 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.