Forumi Horizont Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 »
Trego 148 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Probleme Sociale (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=312)
-- Virgjeria mashkullore dhe mendimi juaj. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=5372)


Postuar nga oliinter datė 08 Gusht 2005 - 14:53:

Po une cte bej qe jam i virgjer akoma?????!!!


Postuar nga i/e paregjistruar datė 08 Gusht 2005 - 15:03:



beji hall vetes :p

Per mua, i virgjer ose jo s'ka pike rendesie. Nese nuk di, le ta drejtojne ndjenjat ...


Postuar nga amoxil datė 26 Gusht 2005 - 16:38:

Aman edhe juve ca stupid things shkruani ketu , eshte turp per rinine tone te diskutoje keto gjera, cdo njeri e ka vete jeten e tij ne dore dhe ta jetoje si te doje pa ia thene te tjeret beje kshu apo ashu.Kujt i pelqen rri me te kujt si pelqen --------next!


Rendesi ka te jesh njeri pozitiv ................


Postuar nga Lela_Dr datė 26 Gusht 2005 - 18:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha amoxil

Rendesi ka te jesh njeri pozitiv ................



Jam dakort me ty amoxil.....C'do njeri ka jeten e vet dhe vepron ashtu siē ja ndjen zemra...


Postuar nga Sykaltra_Shqiptare datė 07 Shtator 2005 - 02:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha oliinter
Po une cte bej qe jam i virgjer akoma?????!!!


Hajde te te c`virgjeroj une!
ahahahahahahahahahahahaahahha, shakka Oli!


Postuar nga amoxil datė 07 Shtator 2005 - 02:39:

Pse shaka mi ti???
Burri qė o burr e con tavėn me patllixhana nfurr e se merr kur...
kshuqė atė qė the tani mos e ndro...


Postuar nga Cindi datė 12 Shtator 2005 - 14:23:

Thumbs up

Edhe femra edhe mashkulli mund te martohen duke qene te virgjer. Seksi nuk eshte gjithcka tere kohes. Por edhe femra edhe mashkuli mund te martohen duke mos qene te virgjer gjithashtu. Per sa kohe nuk ke gjetur personin e pershtatshem, perse duhet te prishesh virgjerine per te treguar se ke patur seks. Seksi nuk eshte ndonje mungese e madhe per ata qe nuk e praktikojne. Eshte llogjike dhe e natyrshme. Por edhe ne qofte se e ke te nevojshme nuk mendoj se duhet te ndrydhesh jeten seksuale per te qene i (e) virgjer


Postuar nga diabolic datė 22 Shtator 2005 - 12:12:

Teme me interesante dhe me e cuditshme nuk kisha pare por gjithsesi ... nejse nuk po shprehem se si gjithmon shkoj ne ironi. Persa i perket virgjeris se nje mashkulli sic kam lexuat si me lart eshte zgjedhje ose varesi ekushteve qe kan personat ne fjale . Mendoj se jan pak persona (meshkuj flas) qe kandeshire ta humbin virgjerine ne martes gjithsesi nese dikush deshiron te bej kete zgjidhje pune per te . Une nuk jam i te njejtit mendim por nuk mendoj se ajo qe bej une eshte nje gje e drejt dhe ajo qe ben dikush tjeter qe ka ber nje zgjidhje te caktuar eshte gabim.Nejse per mua bani qejf sa jeni te ri se ma vone pupupupupupupuu skeni per te pa qejf me sy..... tung nga DIABOLIC A'S


Postuar nga ida19ath datė 02 Shkurt 2006 - 20:06:

Re: Virgjeria mashkullore dhe mendimi juaj.

Citim:
Po citoj ato qė tha tresh
Nje mashkull duhet te veje i virgjer ne martese...??


Per mendimin tim jo. Mashkulli duhet te kete eksperience.
Tani s’po pyet njeri per virgjerine e femres qe ka qene tabu (dhe eshte akoma per disa), jo me per virgjerine e mashkullit. Gjithesesi cdo njeri ka mendjen e vet dhe mund te bej c’te doje ne jeten personale.


Postuar nga Vdekja_22 datė 03 Shkurt 2006 - 16:21:

Virgjeria mashkullore

Mashkulli nuk lind i virgjer por i paafte e disa mbesin te tille.


  Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 »
Trego 148 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.