Forumi Horizont Gjithsej 23 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 »
Trego 23 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Shkrimtare te huaj (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=296)
-- Udhetim mbi shkrimtare dhe vepra te huaj (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=828)


Postuar nga Shtojzovalle datė 30 Maj 2005 - 10:26:

Erich Maria Remarque i pa zevendesuar

Danielle Steel, nje shkrimtare me nje stil e terminologji ekstravagante, librat e saj jane magnet qe nuk te leshojne deri iu dole ne fund..

vdes per poezite e Rainer Maria Rilke-s

Charlotte Link
Berthold Brecht
Heinrich Boll(kadarea gjerman)

Agatha Kristi wowowowowo

si dhe me shume admirim lexoje libra dhe biografine e ish-artistes gjermane Romy Schneider...tani me e vdekur...


  Gjithsej 23 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 »
Trego 23 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.