Forumi Horizont Gjithsej 58 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 575 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Nga cili rreth i Shqiperise kemi me shume forumista? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=11826)


Postuar nga Pleshti datė 16 Qershor 2006 - 14:44:

opaaaaaaaaaaaaaaaa ala skemi ba planin familjar dhe kjo mendon me me tradhtu me te parin qe ti dali para eeej po kshtu jane gjithe durrsaket apo kjo asht e shartume?


Postuar nga Iyua datė 16 Qershor 2006 - 14:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha Nigo
Forca Tirona se na mytėn Durrsakėt e Fjerakėt.


Si qenka katandisur kjo liste na e paskan bere me hile me duket
Tirona qenka e fundit ne liste
Vertete na mbyten Durrsaket
Tirona duhej vene e para ne liste per mendimin tim
Forca Tirona!


Postuar nga Lela_Dr datė 16 Qershor 2006 - 16:30:

Citim:
Po citoj ato qė tha Pleshti
opaaaaaaaaaaaaaaaa ala skemi ba planin familjar dhe kjo mendon me me tradhtu me te parin qe ti dali para eeej po kshtu jane gjithe durrsaket apo kjo asht e shartume?


Nuk jam e shartume jo. bab durrsak e mom shkodrane kam.
Ku gjen nuse me te mire. Prej bregdeti e ke, yll eshte, trup fantastik ka, lek vete s'ka, por pasuria e familjes mund te me trashegohet nje dite.
Ca don me??????


Postuar nga diabolic datė 16 Qershor 2006 - 18:16:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr


Nuk jam e shartume jo. bab durrsak e mom shkodrane kam.
Ku gjen nuse me te mire. Prej bregdeti e ke, yll eshte, trup fantastik ka, lek vete s'ka, por pasuria e familjes mund te me trashegohet nje dite.
Ca don me??????



O lela po nga elbasani pranon kandidat ?:p :p :p :p :p :p :p :p :p :p


Postuar nga Admirali datė 16 Qershor 2006 - 18:24:

Talking ...

Buzeqeshja, une nuk ja kam me te futme Shkodres , une i dua te miren Shkodres dhe shkodraneve ne vecanti .


---------------------------------------------------------------

Diabolic, aha, vetem nga Elbasani qe ska per te pranuar kush. Me gjithe ate metalurgjik qe ju ka shkaterruar DNA don me dal ene kandidat ti, nuk duam ndonje x-men forumist, se na e merr kalane pastaj


Postuar nga diabolic datė 16 Qershor 2006 - 18:36:

Re: ...

Citim:
Po citoj ato qė tha Admirali

---------------------------------------------------------------

Diabolic, aha, vetem nga Elbasani qe ska per te pranuar kush. Me gjithe ate metalurgjik qe ju ka shkaterruar DNA don me dal ene kandidat ti, nuk duam ndonje x-men forumist, se na e merr kalane pastaj




Me demek duhet me nejt beqar une Pastaj kur eshte metalurgjiku ne pune era fryne ne drejtim te durrsit (dmth krahut te kundert me elbasanin) dhe katunaret e katuneve perreth jane bere te gjithe aktor te filmit X-Man bashke me ca katune te durrsit ... gjithsesi une pres pergjigje nga lela se ajo eshte e zonja e punes, ti faleminerit llafet e mira ...


Postuar nga Lela_Dr datė 16 Qershor 2006 - 19:16:

Re: Re: ...

Citim:
Po citoj ato qė tha diabolic



Me demek duhet me nejt beqar une Pastaj kur eshte metalurgjiku ne pune era fryne ne drejtim te durrsit (dmth krahut te kundert me elbasanin) dhe katunaret e katuneve perreth jane bere te gjithe aktor te filmit X-Man bashke me ca katune te durrsit ... gjithsesi une pres pergjigje nga lela se ajo eshte e zonja e punes, ti faleminerit llafet e mira ...



Ca don ti re????????????????

Jo jo as behet fjale fare per Elbasaaaaaaaaaaaaaaaanin. (neanche dall'anticamera del cervello)

Nuk e kaloj kufirin une jo, deri ne TR lejohet.

Shkodra ka perjashtim se jam rrit per disa kohe dhe ne shkoder dhe ja di adetet.

I qafsh hallin durrsit ti, me gjithe ate jodjo qe ka te pastron mushkerite.


Postuar nga myzeqari datė 16 Qershor 2006 - 20:22:

Re: lol

Citim:
Po citoj ato qė tha vistanet
nga DURRSI lal


Po re te besuam , dil ne shesh te burave dhe na thuaj kush je , mos ve adminin ta nxjeri me IP :p


Postuar nga buzeqeshja datė 16 Qershor 2006 - 20:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha Pleshti
Un pranoj edhe pse jam shkodran...por jam shkodran matrapaz...du pak pare kshtu nen dore ...si thu ti lela??? ke abbastanza pare per me me knaqe mu? apo ske?
mandej flasim per renditjen e qyteteve...se mandej varet...psh fmite si dalin? shkodrane apo durrsake?



kam pershtypjen se femijet do ju dalin taljone


Postuar nga vistanet datė 16 Qershor 2006 - 20:52:

Re: Re: lol

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr


Ueeee kush paska ardhe ke forumi????

Jo thoni pastaj qe s'jemi grup ne Durrsaket ?????





po pra lal po pse ka shanse nenji nga kto ktu tia mari DURRSAKVE


  Gjithsej 58 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 575 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.