Forumi Horizont Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »
Trego 52 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Mbi kėtė forum (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=111)
-- Mendimet tuaja mbi Rregulloren e Forumit! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12600)


Postuar nga Lela_Dr datė 08 Nëntor 2006 - 13:36:

Mendimet e juaja mbi Rregulloren e Forumit!

Ketu mund te komentoni Rregulloni e forumit.

Dhe ju kujtoj se Rregullorja nuk eshte bere vetem nga 1 person, por nga i gjithe stafi.


Postuar nga Cindi datė 08 Nëntor 2006 - 14:19:

Une nje pyetje kisha: "A zbatohet vertet kjo rregullore, apo disa jane te njerkes dhe disa te nenes"


Postuar nga SEXI datė 08 Nëntor 2006 - 15:42:

Une per vete e lexova rregulloren dhe nuk jam kondra me asgje...qe flitet aty...Urime stafit te forumit horizont...


Postuar nga Admirali datė 08 Nëntor 2006 - 17:21:

Hmmm

Citim:
Po citoj ato qė tha football
Une nje pyetje kisha: "A zbatohet vertet kjo rregullore, apo disa jane te njerkes dhe disa te nenes"



Njerez jemi, dhe gabime bejme.


Postuar nga oliinter datė 22 Nëntor 2006 - 21:30:

kush ka qene ai qe e ka bere ate rregullore mer aman!!!

pa pike serioziteti

heren tjeter kur te beni rregullore me beni nje ze qe tju ndihmoj se ndryshe u bete armiq me gjithe forumistet(perfshi dhe mua). hahahah

 

 


Postuar nga Klodel datė 08 Dhjetor 2006 - 18:31:

Lidhur me Rregulloren
Administratoret:

Duhet te veprojne ne konsensus te plote me njeri tjetrin dhe te vihen dakort nese njeri prej tyre ve ne diskutim vendimin e tjetrit. Ne rast mosmarreveshjesh mes tyre problemi shqyrtohet me stafin derisa te gjendet nje zgjidhje demokratike e balancuar (ndoshta me sondazh) mes idealeve te secilit dhe nevojave praktike te rastit.

Si shpjegohet qe korrigjojne veprimet e njoni tjetrit?

Ju sugjeroj ta lexoni mire rregulloren dhe madje ta nenshkruaje cdo moderator qe e ka lexuar dhe kuptuar sepse meqe e keni bere edhe publike mbani dhjetefish pergjegjesi per veprimet tuaja ose per sjelljen tuaj ndaj anetareve te thjeshte.

Ndryshe dilni shume te papergjegjshem.

per rrjedhoje kerkoj serisht qe te hiqen te gjitha fyerjet bera personit tim qe i kam denoncuar dhe te ndalohen dhe veprohet ndaj fyerjeve te metejshme te moderatoreve ndaj anetareve dhe jo te gradohen sepse nuk bejne gje tjeter vecse fyejne.

kalofshi mire.


Postuar nga shen_lleshi datė 10 Dhjetor 2006 - 14:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha Klodel
Lidhur me Rregulloren
Administratoret:

Duhet te veprojne ne konsensus te plote me njeri tjetrin dhe te vihen dakort nese njeri prej tyre ve ne diskutim vendimin e tjetrit. Ne rast mosmarreveshjesh mes tyre problemi shqyrtohet me stafin derisa te gjendet nje zgjidhje demokratike e balancuar (ndoshta me sondazh) mes idealeve te secilit dhe nevojave praktike te rastit.

Si shpjegohet qe korrigjojne veprimet e njoni tjetrit?

Ju sugjeroj ta lexoni mire rregulloren dhe madje ta nenshkruaje cdo moderator qe e ka lexuar dhe kuptuar sepse meqe e keni bere edhe publike mbani dhjetefish pergjegjesi per veprimet tuaja ose per sjelljen tuaj ndaj anetareve te thjeshte.

Ndryshe dilni shume te papergjegjshem.

per rrjedhoje kerkoj serisht qe te hiqen te gjitha fyerjet bera personit tim qe i kam denoncuar dhe te ndalohen dhe veprohet ndaj fyerjeve te metejshme te moderatoreve ndaj anetareve dhe jo te gradohen sepse nuk bejne gje tjeter vecse fyejne.

kalofshi mire.




Pershenetje Kllodell

Ta mbeshtes plotesisht menimin... ke thone llafe me ven sa se lun topi i karadakit.

Uroj perzemarsisht qe edhe te tjeret ta mshtesin menimin...


Postuar nga erzeni_be datė 10 Dhjetor 2006 - 15:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha Klodel
Lidhur me Rregulloren
Administratoret:

Duhet te veprojne ne konsensus te plote me njeri tjetrin dhe te vihen dakort nese njeri prej tyre ve ne diskutim vendimin e tjetrit. Ne rast mosmarreveshjesh mes tyre problemi shqyrtohet me stafin derisa te gjendet nje zgjidhje demokratike e balancuar (ndoshta me sondazh) mes idealeve te secilit dhe nevojave praktike te rastit.

Si shpjegohet qe korrigjojne veprimet e njoni tjetrit?

Ju sugjeroj ta lexoni mire rregulloren dhe madje ta nenshkruaje cdo moderator ....

per rrjedhoje kerkoj serisht qe te hiqen te gjitha fyerjet bera personit tim qe i kam denoncuar .

kalofshi mire.



Analiste, shpjegohet qe administratoret duhet te veprojne ne konsensus te plote dhe jo ne menyre arbitrare siē mund te jete vepruar dikur nga administratore qe vete ti i ke denoncuar

Vota qe i ka dhene stafi, pra secili moderator, eshte nenshkrimi i me i mire


E fundit: Me vjen keq , por asnje denoncim s'me ka ardhe nga ana jote apo e e dikujt tjeter ne kete nen forum, bile qellimisht per te testuar efikasitetin e opsionit te denoncimit te postimeve , denoncova nje postim dhe me erdhi njoftimi.

Nga ana jote asnje


Postuar nga kontinenti datė 10 Dhjetor 2006 - 16:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha shen_lleshi



Pershenetje Kllodell

Ta mbeshtes plotesisht menimin... ke thone llafe me ven sa se lun topi i karadakit.

Uroj perzemarsisht qe edhe te tjeret ta mshtesin menimin...



Hahahahahaha....plotesisht dakort.


Postuar nga kontinenti datė 11 Dhjetor 2006 - 16:53:

Re: Mendimet e juaja mbi Rregulloren e Forumit!

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr

ju kujtoj se Rregullorja nuk eshte bere vetem nga 1 person, por nga i gjithe stafi.



Natyrisht dhe nga une, me qe kam maru juridikun.


  Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »
Trego 52 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.