Forumi Horizont Gjithsej 46 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 458 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Mbi kėtė forum (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=111)
-- Per cdo lloj problemi teknik qe keni me Forumin Horizont. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15252)


Postuar nga sjara datė 01 Qershor 2008 - 22:23:

Shkova ta provoj por pashe qe postimet ishin te njejta, une kur i postova i postova te ndryshme madje dolen ne forum te ndryshme. Nuk po kuptoj:konfuz


Postuar nga Lela_Dr datė 01 Qershor 2008 - 23:58:

Problemi mund te jete:
1.Foto quhet ne te njejten menyre, dhe kur e ben rrjesht (njeri pas tjetrit) forumi e quan si 1 postim dhe nuk del. Ne kete rast, ndrysho emrin e fotos.
2. Mund te jete teper e madhe dhe forumi nuk e pranon, keshtu qe postimi del bosh. Ne kete rast te keshilloj te zvogelosh fotot.
3. Ne kutine e postimit (sidomos kur bashkangjit vetem foto), mos perdor asnjehre vetem nje shenje pikesimi. Ju keshilloj ne kete rast, ose nr, ose dicka rreth fotos.

Nese problemi vazhdon pas ketyre keshillave, atehere na e be te ditur, te shikojme me me kujdes problemi tend.


Postuar nga Fajtori datė 02 Qershor 2008 - 11:22:

Forumi kontrollon nese mesazhi qe po dergon eshte i njejte me mesazhet e postuara minutat e fundit. Nese mesazhi eshte identik atehere zevendeson te parin duke kujtuar se ke klikuar dy here butonin dhe nuk ke pritur.

Kjo zgjidhet kollaj. Ne cdo mesazh te ri shkruaj ndonje shenje me pak ose me shume qe te mos ngjaje me te parin.


Postuar nga sjara datė 02 Qershor 2008 - 11:58:

Faleminderit per sqarimin
Ne ate rubrike kam denoncuar nje postim timin qe ka dale pa shkrim, per mos na vrare syte mund ta hiqni? bashke me postimin qe doli i njejte.


Postuar nga diabolic datė 20 Qershor 2008 - 20:03:

Ca behet kshu mer daj ,sa mrapa qe jemi ene ne si forum.Dua te ndryshoj avatarin dhe me del qe fotot duehte te jene 100x100 hajd me mundime e gjetem edhe 1 100x100 por nuk mjafton duhet qe fotoja te jete me e vogel se 3500 bytes.Dmth me pak fjale duhet te le avatarin qe kam se ndryshe vallai skam per te gjetur tjeter...
Mahhhhhhhhhhhhhh...


Postuar nga Fajtori datė 22 Qershor 2008 - 04:09:

Diabolic, e kuptoj qe kur bie ne dashuri avatari duhet me i madh, po s'kemi si ta masim dashurine mesatare qe rrjedh ne forum per te vendosur permasa te pershtatshme.

Shaka.


Postuar nga lezhjani-82 datė 22 Qershor 2008 - 05:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Diabolic, e kuptoj qe kur bie ne dashuri avatari duhet me i madh, po s'kemi si ta masim dashurine mesatare qe rrjedh ne forum per te vendosur permasa te pershtatshme.

Shaka.


Faje, dashuria mesatare i takon te jete sa avatari jot ose me i vogel, keshtu qe me mire mos ti hyme asaj pune !
Po t'ja kishim lene gjerat dashurise ne kete forum, do e kishte marre ndoj grusht shteti ose do ishte bo gjakderdhje per shkakshmeri sezoni hormonal te crregullt!


Postuar nga diabolic datė 22 Qershor 2008 - 16:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Diabolic, e kuptoj qe kur bie ne dashuri avatari duhet me i madh, po s'kemi si ta masim dashurine mesatare qe rrjedh ne forum per te vendosur permasa te pershtatshme.

Shaka.




Faje me demek asnjana sta ka thy zemren ty?
Vallai do kisha qejf qe te kishe ran ene ti ne dashuri qe te gjithe avataret te viheshin te medhenj...
Sic ka thene ymeri i madh (omari ) puthni cupa e ktheni kupa dhe vini avatar te medhenj :p
Pastaj si per cudi une kur futem ne forum kujtohem se kam rene ne dashuri ,nuk e di perse por sec me ngjit ketu megjithse u bem 5 vjet dhe tani me duket vetja pak si plak.
Nejse se edhe puna e avatarit u rregullua...
:p


Postuar nga AndreaPirelli datė 04 Korrik 2008 - 20:53:

Ka disa dite, qe forumi disconected cdo kater pese minuta. Nuk kam ndryshuar asgje tek settings ......... di gje njeri????? (tani qe kapen dhe hackersat shqiptare .... mbase behet me e thjeshte puna ).


Postuar nga Tulipani datė 04 Korrik 2008 - 20:58:

cdo 4-5 min qenka i rende problemi ... jo mua s'me ka ndodhur e skam degjuar njeri ...


  Gjithsej 46 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 458 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.