Forumi Horizont Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 »
Trego 145 mesazhet në një faqe të vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Të qeshim pak... (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=132)
-- Per te qeshur!! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18554)


Postuar nga Piktor datë 27 Dhjetor 2012 - 20:50:

Hahah imteresante se dua te lexoj gazeten shekulli dhe chrome me thote se ka virus. Sipas saj keto vijne nga gazeta Sporti qe eshte nje sit i mirnjohur per viruse.


Postuar nga misterioz datë 28 Dhjetor 2012 - 12:59:

Re: Shqiperia eshte vendi i katert ne bote per mirëqënie.

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz
Eshte i papare fare ,e paçim sa malet .Ky ta heq merzine si me magji. Se di ne eshte per te qeshur a per te qare . Jovan Bregu do thoshte si te jete vakti .

Ah se nuk e kisha lexuar fare artikullin po tani po shoh qe shakatori yne paska thene qe : Shqiperia dhe Gjermania jane vendet me ekonomine me te forte ne Europe.Me keto qe po lexoj mendoj se mos eshte me mire te kthehem ne Shqiperi se ketej nga jam une ka plas kriza keq.


Postuar nga misterioz datë 08 Shkurt 2013 - 06:17:

Lëpirja e Fajes

Nuk e di po me doli gjumi si puna e budallait qe ne pike te mengjezit sot dhe ngaqe sdija cte beja pasi pastrova boren qe na çau menderen duke rene po lexoja forumin. Kjo tema ketu eshte fantastike lexojeni pak dhe do dhiheni tu qesh ,po nuk u dhite duke qesh ka diçka qe s'shkon me trute e mi atehere , dmth une qesh kot si pune e budallait.

E kane lëpire fajen sikur me qën kallom sheqeri....

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia


Avash icik ti misterioz, se vertet plako eshte ber per spektakel ketu. Ore e kuptoni se te gjithe ata/ato qe e shajne i Jane lepire mbrapa kuintave, dhe pa pike turpi hedhin kunja poshte e lart...po kjo padrejetesi sme pelqen ketu. Ku qendron dinjiteti i ketyre njerezve à mund tme thuash?



E kuptojme te keqen e kuptojme ,ashtu eshte.

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz


Prape gabim plako,une psh e kam share dhe e kam lavderuar por qe ta kem lepire mbrapa JO KURRE , ti flet kot ashtu ne pergjithesi apo e ke nga pervoja.



Ti mbylle ti ...

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


Cec mbaj gojen te lutem se une Fajtorin se kam lepire asnjeher mos me ngatarron me ndonje tjeter ....
...Bruni ti pse qesh te lutem lepihet Faja dhe kilikosesh ti bir selmani nenes u be ketu .



Jo Bionde se ke lepire asnjehere ,ja ku me ke mua si deshmimtar

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz

Po mire kur e kane lepire nga mbrapa fajen ,dhe prapa kuintave ti ku e di apo edhe ti po pergjoje prapa deres.
ps.per punen e se lepires ka dhe meshkuj qe lepijne si femra dhe pasi lepijne qeshin si qipa ose qypa siç thua ti



Qip je vete...

Ja dhe ne fund faja qe e pranon qe i ka ra me dore duke lexuar mesazhet private dhe qe e kane lepire

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
........... Po pergjigjem vetem nja dy gjerave.

Nejse..... kjo tema ketu konfirmon pikerisht ato qe thashe: Ketu duhet ti lyesh rroten secilit,dhe t'i biesh me dore me mesazhe private ........



Dhe ne fund temen e mbyll Lulja ,dhe jo vetem temen por dhe tallaferen..

Citim:
Po citoj ato që tha lule


ah ngordhsh ti te hongsha humorin me buk me djath *tipik rrugaç* .
po desh me prishe pune .

Tallaferen myll do e mbaj se ska lezet mo..




Happy END


Postuar nga cecilia datë 08 Shkurt 2013 - 07:44:

Nga hundet mi nxorre céréalet


Postuar nga BIONDIA datë 08 Shkurt 2013 - 11:29:

Mua sa here e lexoj me ngrihen nervat sepse per inate personale te dikujt iku nje moderatore shume e mire e ketij forumi te tjerat jane si thoshte dikur nje mik monologje te penisit .
Misterisoz shyqr qe te kam ty deshmitar qe se kam bere nje gje te tille dhe pse preferoj te kunderten t'me lepijne sesa ti lepij.


Postuar nga bruni22 datë 08 Shkurt 2013 - 15:00:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA
Mua sa here e lexoj me ngrihen nervat sepse per inate personale te dikujt iku nje moderatore shume e mire e ketij forumi







Postuar nga AngelDevil datë 08 Shkurt 2013 - 16:01:

Re: Lëpirja e Fajes

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz


Happy END

[/B]

shume dmthenese kjo misteriozo,tani nje nga administratoret dmth faja ket teme duhet ta beje kryeteme kot kshu se jena cuna te paster.


Postuar nga cecilia datë 09 Shkurt 2013 - 12:00:

Nese doni me qesh me verte, shkoni te faqja e Saliut ne fcb.
Une e shtypa kot tani se e pata degjuar jo benin bllok direkte po te flisje nje gje kundra. Edhe une ça bej duke lexu komentet qeshja me te madhe se me kujtonte komunizmin...te gjithe duke e lavderu kot pa lidhje. Une i futa nje te qeshme dhe thashe vetem,qekan te lezetshme kto komentet. Direkte me hoqen te drejten me shkrujt. te keqen e Sales para komunizmit


Postuar nga lule datë 09 Shkurt 2013 - 16:58:

Lëpirja e Fajes

Citim:
Po citoj ato që tha misterioz
Nuk e di po me doli gjumi si puna e budallait qe ne pike te mengjezit sot dhe ngaqe sdija cte beja pasi pastrova boren qe na çau menderen duke rene po lexoja forumin. Kjo tema ketu eshte fantastike lexojeni pak dhe do dhiheni tu qesh ,po nuk u dhite duke qesh ka diçka qe s'shkon me trute e mi atehere , dmth une qesh kot si pune e budallait.

E kane lëpire fajen sikur me qën kallom sheqeri....
Dhe ne fund temen e mbyll Lulja ,dhe jo vetem temen por dhe tallaferen..



lulja nfund eee? e mylla temen dhe tallaferen se u bom gazi botes! Ama spranoj kurre qe t'kem lepi Fajen!!

Hej po me mu çpate po mir kto qe jan plak bashke per kaq vite rresht??
Sa per tprish , m'prish...... pranoje ate qe e ke e ke. Punprishes je


Postuar nga RIP Gibbs datë 09 Shkurt 2013 - 18:36:

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
Nese doni me qesh me verte, shkoni te faqja e Saliut ne fcb.
Une e shtypa kot tani se e pata degjuar jo benin bllok direkte po te flisje nje gje kundra. Edhe une ça bej duke lexu komentet qeshja me te madhe se me kujtonte komunizmin...te gjithe duke e lavderu kot pa lidhje. Une i futa nje te qeshme dhe thashe vetem,qekan te lezetshme kto komentet. Direkte me hoqen te drejten me shkrujt. te keqen e Sales para komunizmit

do te hapkan edhe ty nje dosje cec, ki kujdes moj te keqen


  Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 »
Trego 145 mesazhet në një faqe të vetme

Materialet që gjenden tek Forumi Horizont janë kontribut i vizitorëve. Jeni të lutur të mos i kopjoni por ti bëni link adresën ku ndodhen.