Forumi Horizont Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »
Trego 148 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- Si do ishte mashkulli ideal per femrat shqiptare " ne cdo aspekt " ??? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12243)


Postuar nga badboy_albania datė 07 Shtator 2006 - 12:26:

Si do ishte mashkulli ideal per femrat shqiptare " ne cdo aspekt " ???

??? Presim mendime ???


Postuar nga Eyesight datė 21 Nëntor 2006 - 10:30:

Te dije te degjoje, kuptoje e mbeshtese femren ne krah. Nuk eshte dobesi e tij - eshte ajo cka do ta beje te pandashem nga femra qe do.


Postuar nga Enya datė 17 Shkurt 2007 - 21:13:

Te jete vetvetja, dmth Origjinal.


Postuar nga Piktor datė 17 Shkurt 2007 - 21:55:

Siē duket veē Enya ka nji mendim pak preēiz per mashkujt se te tjerat qenkan rehat.


Postuar nga bucimakja datė 17 Shkurt 2007 - 21:58:

te jete i sinqerte.......


Postuar nga Lela_Dr datė 23 Shkurt 2007 - 00:50:

Te jete i ndershem, i sinqerte, inteligjent, romantik, punetore dhe te perkrahi gjithmone femren qe ka ne krah, dhe ta beje te ndihet si nje princeshe.

Jane gjerat me bazilare qe mund te kete nje mashkull per te kenaqur nje femer sot.


Postuar nga Deb* datė 18 Tetor 2009 - 15:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha Enya
Te jete vetvetja, dmth Origjinal.


Ne disa raste do na pelqente te shtirreshin.P.sh ka meshkuj qe e thone cfare ndjejne hapur, pavaresisht se ofendojne dike si ne marredhenie me nje femer, ashtu dhe me shoqerine. Keta njerez ne i quajme arrogant, te pasjellshem vetem e vetem se thone te verteten qe ne nuk duam ta degjojme, apo qe jo gjithmone  duhet  te shprehet hapur sepse keshtu e duan rregullat e miresjelljes. Pra na ben te dalim disi nga vetja, dhe te pretendojme te jemi dikush tjeter.


Postuar nga AngelDevil datė 18 Tetor 2009 - 15:28:

Idealja nuk egziston eshte e pamundur keshtu qe jam me kembe ne toke nuk kerkoj qiqra ne hell as nuk fluturoj si Tritan Shehu me presh ne culo


Postuar nga kurt datė 18 Tetor 2009 - 15:30:

nuk e di pse lodhen gocat duke na bullshit ne ket teme kot!!
kur femrat jane te vetdijshme qe s'ja kan haberrin se cfar dojn:p


Postuar nga AngelDevil datė 18 Tetor 2009 - 15:33:

foli eksperti

jo se sdine femrat se cfare kerkojne por kur shofin perreth e shofin qe meshkujt e vertete kane ngel pak e ata normal qe ja dine vlerat vetes e fillojne e luajne me femrat; une jam tip ku te luaj jo me te lejoj te luajne me mua


Postuar nga Deb* datė 18 Tetor 2009 - 15:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
nuk e di pse lodhen gocat duke na bullshit ne ket teme kot!!
kur e dijm se femrat s'ja kan haberrin se cfar dojn:p



Kjo vlen dhe per meshkujt. :p

Vetem pasi martohen, apo bashkejetojne  femra dhe mashkulli krijojne nje pershtypje me te mire se cfare kerkojne dhe cfare duhet te vleresojne me shume te nje mashkull/femer. Mendimi im ky.


Postuar nga Glaukus datė 18 Tetor 2009 - 16:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


jo se sdine femrat se cfare kerkojne por kur shofin perreth e shofin qe meshkujt e vertete kane ngel pak e ata normal qe ja dine vlerat vetes e fillojne e luajne me femrat; une jam tip ku te luaj jo me te lejoj te luajne me mua








Postuar nga agata datė 18 Tetor 2009 - 16:48:

Si do ishte mashkulli ideal per femrat shqiptare " ne cdo aspekt " ???

Si Glaukus


Postuar nga Petter datė 18 Tetor 2009 - 17:02:

Varet..se per cilen kategori femrash behet fjale?!

Per nje femer, qe ka mbaruar nje shkolle, ka nje pune, ka nje edukate te mirfillte, ka nje pashmeri normale, ka dhe nje horizont qe e di se ku qendron vet.. do thonja qe mashkulli ideal per te, do ishte nje person i cili qe paka shume do e karakterizonin gjerat qe permenda me siper per femren

Kurse per ato qe jan adoleshente, dhe sdin ca duan nga jeta.. he per he cunat me ndonje benz do ken te dashur :lol:


Postuar nga agata datė 18 Tetor 2009 - 17:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Varet..se per cilen kategori femrash behet fjale?!


Ah more Petter edhe femra me injorante ka te drejte te enderroj mashkullin ideal...

Ajo qe thua ti me lart, me kujton ato femrat e bukura qe shoqerohen me ca kot fare...
Ose ato cunat kinga qe rrine me ca shumtaraqe...

Po ku ka dashuria sy, o Petter, do ishte mire qe gjerat te ishin si thua ti...


Postuar nga cecilia datė 18 Tetor 2009 - 17:34:

Agata,
imagjino zhgenjimin e atyreve meshkujve kur bien ne dashuri dhe ne fund nuk dalin ideali i tyre...


Postuar nga Petter datė 18 Tetor 2009 - 17:40:

Ahh endrrat endrrat... dhe un ashu i enderroj, 2 metra te gjata, te bukura yll, te zgjuara etc etc.. po ce do qe me dalin na 1.60 :p j/k



Un me siper fola per nje kategori te caktuar.. dhe mendoj se mashkulli ideal per ate kategori, do ishte mire te ishin te ngjashem ne disa aspekte

Tani per keto qe thua ti, te bukurat me te shemtuarit.. eshte ceshtje shijesh.. po edhe se zakonisht nje femer qe nga pamja e jashtme mos te ket ndonje bukuri te madhe, behet terheqse shume kur eshte inteligjente


Postuar nga Glaukus datė 18 Tetor 2009 - 20:49:

Re: Si do ishte mashkulli ideal per femrat shqiptare " ne cdo aspekt " ???

Citim:
Po citoj ato qė tha agata
Si Glaukus







Postuar nga dylan datė 18 Tetor 2009 - 20:52:

Talking Re: Re: Si do ishte mashkulli ideal per femrat shqiptare " ne cdo aspekt " ???

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukus









ta ka ba qefin agata


Postuar nga cecilia datė 18 Tetor 2009 - 21:21:

Re: Re: Re: Si do ishte mashkulli ideal per femrat shqiptare " ne cdo aspekt " ???

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan


ta ka ba qefin agata




Jo vetem i ka bere qefin por ajo e ka me kuptimin e plote te fjales...se une e pyeta ne privat.


Postuar nga dylan datė 18 Tetor 2009 - 21:28:

Talking Re: Re: Re: Re: Si do ishte mashkulli ideal per femrat shqiptare " ne cdo aspekt " ??

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia



Jo vetem i ka bere qefin por ajo e ka me kuptimin e plote te fjales...se une e pyeta ne privat.



dhe


Postuar nga kurt datė 18 Tetor 2009 - 21:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha Debora*


Kjo vlen dhe per meshkujt. :p

mos ja fut kot tani!!!
ne jemi krijesa te thjeshta, nje nice piece of ass per grua apo girlfriend, pasi ngopemi me sex mundesisht ajo te na pergatisi nje sandwich, nje remote cotroll ne duar, dhe ne jemi ne paqe
meshkujt qe kerkojn pretendojn per me shume jane drama queens:p

jane femrat qe i komplikojn gjerat kot.

petter ja fut kot gjithashtu, edhe agata mos ja ben qejfin glakus kot duke genjyer:p pavarsisht se eshte djali me i mire ne forum

asgje nuk eshte permanent ne boten e femres, gjithcka eshte temporary, femrat jetojn per momentin, nga momenti ne moment, cfar i gezon dhe cfar quajn iedal sot, neser do jete nje zhgenjim ne boten e femres. pavarsisht qe disa femra nuk e humbin kurre rrespektin per disa meshkuj, kjo sdo thote se dojn me fjet ma me to.

te gjitha kto aplikojn per femrat qe jane te lira individualisht, ato te edukuara dhe qe kane nje kontrol te plot te jetes tyre, pra pak a shume te modernizuara and sexy:p dhe pikerisht per kyt dhoj brezi femrash sot , eshte shume veshtire qe most 'themi imposible te gjejn nje happy ever after moment ne jete.

kur femrat kane nje liri te plote dhe shume apsione ne jete, behen consisntanly inconsistent at choosing what they want, and that leads to unhappiness in a long run, onless, they all choose to make love to me, then, thats a hall different story, there'r hope after all!!


Postuar nga Deb* datė 18 Tetor 2009 - 23:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
mos ja fut kot tani!!!
ne jemi krijesa te thjeshta, nje nice piece of ass per grua apo girlfriend, pasi ngopemi me sex mundesisht ajo te na pergatisi nje sandwich, nje remote cotroll ne duar, dhe ne jemi ne paqe
meshkujt qe kerkojn pretendojn per me shume jane drama queens:p

jane femrat qe i komplikojn gjerat kot. 

D



Ju vertet nuk kerkoni sasi, por cilesi qe zor se ju kenaq kollaj. Gjithmone do gjeni ndonje gje qe s'shkon. Sanduicit p.sh dicka i mungon. Jo i ke hedhur cik si teper, mayo, or ketchup, ...etj. Rrobat si ke thare mire, vijne si ere myku edhe pse i ka tharre tharresja. Do gjeni ndonje gje qe te griceni.

Po ate dreq pult pse e keni aq fiksim. Burri tim edhe ne gjume mos guxo t'ja marresh pultin. E shtrengon fort.


Postuar nga Glaukus datė 19 Tetor 2009 - 00:02:




- edhe un jam per nji mix sasi + cilesi

..... vetem qe do kerkoja ( shikoja ) gjona te tjera .....





p.s. - do ti blej nji televizjor ta ket vetem per qefin e vet hahahahaha te shikoj telenovela sa t'knaqet


Postuar nga dylan datė 19 Tetor 2009 - 00:03:

Talking

Citim:
Po citoj ato qė tha Debora*


Ju vertet nuk kerkoni sasi, por cilesi qe zor se ju kenaq kollaj. Gjithmone do gjeni ndonje gje qe s'shkon. Sanduicit p.sh dicka i mungon. Jo i ke hedhur cik si teper, mayo, or ketchup, ...etj. Rrobat si ke thare mire, vijne si ere myku edhe pse i ka tharre tharrsja. Do gjeni ndonje gje qe te griceni.

Po ate dreq pult pse e keni aq fiksim. Burri tim edhe ne gjume mos guxo t'ja marresh pultin. E shtrengon fort.



hahahhaha o debora tamam tip shqipatri ke pershkru
po gjithsesi meshkujt shqipatre mbeten numer nje me te mirit ne bote


Postuar nga Deb* datė 19 Tetor 2009 - 00:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan


hahahhaha o debora tamam tip shqipatri ke pershkru
po gjithsesi meshkujt shqipatre mbeten numer nje me te mirit ne bote



Ate se di se vetem me Shqiptar kam jetuar. Po per tu bere qejfin edhe ne femrat kemi huqet tona. :p


Postuar nga dylan datė 19 Tetor 2009 - 00:23:

Talking

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukus



- edhe un jam per nji mix sasi + cilesi

..... vetem qe do kerkoja ( shikoja ) gjona te tjera .....





p.s. - do ti blej nji televizjor ta ket vetem per qefin e vet hahahahaha te shikoj telenovela sa t'knaqet



jo te gjitha femrat shikojne telenovela glaukus hahah sqenke tipi im dhe ti them per kto se kshu te shofesh ty nga jashte te merr ne qafe per zotin ta pish ne kupe se themi ne


Postuar nga AngelDevil datė 19 Tetor 2009 - 10:35:

shume "urrejtje" shof une ne kete forum femrat shajne meshkujt e meshkujt femrat spo arrij te kuptoj hic


Postuar nga erious datė 19 Tetor 2009 - 10:40:

.

e theshte... sepse jemi ne forum

te ishim ne natyre do benim orgji, te gjith pa perjashtim keshtu siē jemi


Postuar nga AngelDevil datė 19 Tetor 2009 - 10:42:

te forumi tjeter nuk e gjej ket "urrejtje" perkundrazi

nejse mendimi im ky


Postuar nga erious datė 19 Tetor 2009 - 10:53:

.

ndofta tek forumi tjeter lundrojne veē me gjet noi fige ku te zhysin ftyren

po kete se kishe menduar ?


Postuar nga AngelDevil datė 19 Tetor 2009 - 10:57:

boo edhe mundet ca sbo vaki jo se kisha menduar me thon te drejten me duken shum rob te mbaruar kur e bejn ket gje neper forume


Postuar nga erious datė 19 Tetor 2009 - 10:59:

.

95 % e meshkujve mendoj se per ate pune lundrojne neper net... ēudi ti si femer e zgjuar nuk e paske nuhatur


Postuar nga erious datė 19 Tetor 2009 - 11:01:

.

problemet pastaj fillojne qe keto te ''miret'' e forumeve te dalin o pa koqe o pa veshe ose ose dhe me lesh ne duar


Postuar nga AngelDevil datė 19 Tetor 2009 - 11:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
.

nuk e paske nuhatur



jo se nuk e kam nuhatur por kam shtyp butonin e injorimit per keta tipa dmth injorim total e basta


Postuar nga AngelDevil datė 19 Tetor 2009 - 11:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
.

problemet pastaj fillojne qe keto te ''miret'' e forumeve te dalin o pa koqe o pa veshe ose ose dhe me lesh ne duar



e di ate shprehjen ti c'ke nė xhep tė marin hop, ē'ke nė tru s'ta marrin dot kshu qe te shtrengojme mend e kokes Noto pa te tjerat skane shume rendesi

me leje te iki une nashti ?


Postuar nga dylan datė 19 Tetor 2009 - 12:10:

Wink

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
.

95 % e meshkujve mendoj se per ate pune lundrojne neper net... ēudi ti si femer e zgjuar nuk e paske nuhatur



per cfare erious lundrojne neper net kurioze jam me pas te jap une mendimin tim


Postuar nga dylan datė 19 Tetor 2009 - 12:13:

Talking

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
shume "urrejtje" shof une ne kete forum femrat shajne meshkujt e meshkujt femrat spo arrij te kuptoj hic


shejtone ku shef urrejtje moj tani mos ket ca kunja pak kshu nuk ecen dhe biseda

une ps vdes ti nguc ca kto meshkujt e kam pasion


Postuar nga erious datė 19 Tetor 2009 - 12:15:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan


per cfare erious lundrojne neper net kurioze jam me pas te jap une mendimin tim



te bejne seks anal me ty dylan...


Postuar nga dylan datė 19 Tetor 2009 - 12:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha erious


te bejne seks anal me ty dylan...



ca ta kisha sha nonen une ty pak me mu spo arrin kush me ba kshu nga afer jo nepermjet int erious thesh kryt o zot sot jo ma vone


Postuar nga erious datė 19 Tetor 2009 - 12:20:

.

po mire me, po deshe

po s'deshe mbaje me dore... ka te tjera


Postuar nga dylan datė 19 Tetor 2009 - 12:22:

Exclamation

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
.

po mire me, po deshe

po s'deshe mbaje me dore... ka te tjera



per zotin ma mire e mbaj me dore se ja jap njerit sikur ti


Postuar nga AngelDevil datė 19 Tetor 2009 - 12:24:

ja per ket urrejtje po flisja une dylan loool


Postuar nga dylan datė 19 Tetor 2009 - 12:25:

Talking

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
ja per ket urrejtje po flisja une dylan loool


aha ket po sme shijohet dita pa ket habit


Postuar nga erious datė 19 Tetor 2009 - 12:27:

.

mua do me thoje keshtu ti... jam e gjith e jotja, ma fut ku te duash, ta garantoj

e paske culo te bukur me duket qe ta kerkon e s'ja jep... megjithese culo nuk eshte per burrin por per dashnorin, mbaje fort mos ja jep


Postuar nga dylan datė 19 Tetor 2009 - 12:34:

Wink

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
.

mua do me thoje keshtu ti... jam e gjith e jotja, ma fut ku te duash, ta garantoj

e paske culo te bukur me duket qe ta kerkon e s'ja jep... megjithese culo nuk eshte per burrin por per dashnorin, mbaje fort mos ja jep



ca me kane hype nervat moj ku ca te kisha ba me pase afer o zot


Postuar nga erious datė 19 Tetor 2009 - 12:35:

.

ēa do me boje mi ?

he shprehu... te shprehem dhe un

p.s. kur ta ka kerkuar heren e fundit ?


Postuar nga dylan datė 19 Tetor 2009 - 12:37:

Post

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
.

ēa do me boje mi ?

he shprehu... te shprehem dhe un




llemballe pas thy jo sot dhe kocat ti kisha thy le ma tjeter


Postuar nga erious datė 19 Tetor 2009 - 12:38:

.

ja fute kot, e din ate shprehjen ti ''fije fije'' ?

te pyeta, kur ta ka kerkuar heren e fundit... po mos genje


Postuar nga dylan datė 19 Tetor 2009 - 12:43:

Wink

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
.

ja fute kot, e din ate shprehjen ti ''fije fije'' ?

te pyeta, kur ta ka kerkuar heren e fundit... po mos genje



hahhaahh sa kurioz je zemra vogel hhahah ca paskam nevoje mu ferku o moj aman ik te ajo qe ferkon moj si mendon ti qe ti besoj burrit me me thu naj koc


  Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »
Trego 148 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.