Forumi Horizont Gjithsej 4 faqe: « 1 [2] 3 4 »
Trego 183 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Kuriozitete (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=164)
-- Kuriozitete - Seksologji : Seksi Oral (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=3793)


Postuar nga naimi datė 22 Tetor 2005 - 14:06:

haaaaaaaaa

oku per neve qe nashkoje jeta duke u quditur ncncncnc.


Postuar nga Amici di Nessuno datė 22 Tetor 2005 - 20:25:

IIIII rrugacer, ca jane keto llafe turpi si thoni juve?
PS. e keqja eshte se femrat qe nuk kane qejf te japin, zakonisht nuk kane as qejf te marrin sex oral. It's not fare. Shkelje e te drejtave themelore te njeriut.


Postuar nga kojshike datė 22 Tetor 2005 - 21:19:

Femrat akoma jane me te permbajtura ne temen e seksit.Duhet te ndihet e lidhur me patnerin e saj per te kryer shume <>.
Ndersa meshkujt jane me te lirshem kur behet fjale per kenaqesine e tyre.

Para se te kerkoni dicka,jepini gjithcka
dhe do shifni rezultate shume te mira


Postuar nga naimi datė 22 Tetor 2005 - 22:00:

juve

me kene eke ?


Postuar nga freespirit datė 22 Tetor 2005 - 23:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha Sykaltra_Shqiptare


Ju dhiefsha mu ne sex dhe mu ne mendime e filozofira te ndyra qe keni!
Mbajini per vete dhe mos na i shfaqni kaq hapur felliqesirat tuaja!
Mjaft se na e shpifet fare!



oops guys i think u are in trouble. be carefull now.


Postuar nga freespirit datė 22 Tetor 2005 - 23:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha juve
IIIII rrugacer, ca jane keto llafe turpi si thoni juve?
PS. e keqja eshte se femrat qe nuk kane qejf te japin, zakonisht nuk kane as qejf te marrin sex oral. It's not fare. Shkelje e te drejtave themelore te njeriut.


talking from your own experience i guess.
S'mund ti pergjithesosh gjerat sikur ke fjetur me gjysmen e botes ti .
bye


Postuar nga naimi datė 23 Tetor 2005 - 16:34:

Nuk eshte turpe te beshe sek 69 si thuhet francozise

vetem nese ta lejone Ndergjegja jote .


Postuar nga freespirit datė 23 Tetor 2005 - 23:15:

Nuk eshte turp beni ca tju doj zemra as long as u do it in your own bedroom and privacy. Ca lloj pyetje eshte kjo? Po tallni menderen apo vertet jeni berryl. Beni o vella mjaft qe te jeni te lumtur me ata apo ato qe keni se na plaset.
Take care


Postuar nga kalorsi_i_kuq datė 24 Tetor 2005 - 00:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha Sykaltra_Shqiptare


Ju dhiefsha mu ne sex dhe mu ne mendime e filozofira te ndyra qe keni!
Mbajini per vete dhe mos na i shfaqni kaq hapur felliqesirat tuaja!
Mjaft se na e shpifet fare!




Sykaltra mos valle ajo cfare thash une ishte me e ndyra?

Here tjeter kur vjen ke tema seksi oral, mos mendo se do flasim per macet a macoket.

Sykaltra, how do you please your man?


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 25 Tetor 2005 - 09:13:

Sykaltra e kenaq burrin (NESE KA SIGURISHT), duke i lexuar ungjillin nate per nate. Dhe pastaj ngaqe ne subkoshience ka nje boshllek GJIGANT hyn dhe kerkon te shikoje se c'behet ne keto temat me pulle te kuqe. Por te paret tane kane thene qe PO E KRRUAJTE DO TE TE DJEGI. Dhe Sykaltres po i djeg tani dhe nuk po duron dot. Sykaltra, jam i lumtur qe s'te njoh se po te te njihja do merzitesha shume shpejt dhe do me behej koka daulle.


Respekte...


Postuar nga Ruby_DR datė 25 Tetor 2005 - 10:16:

hahahahahahahaha teme e lezecme hajt se ate 69 te gjith kane per ta bere me dashje apo pa dashje..... del istikte


Postuar nga prrenjsaku datė 25 Tetor 2005 - 15:13:

Thumbs down o shpirto

Citim:
Po citoj ato qė tha Sykaltra_Shqiptare


Ju dhiefsha mu ne sex dhe mu ne mendime e filozofira te ndyra qe keni!
Mbajini per vete dhe mos na i shfaqni kaq hapur felliqesirat tuaja!
Mjaft se na e shpifet fare!




sykalter po mire me goce keto fjale kaq te bukura
nga i ke gjet, spo ta marr vesh ti jeton ne boten e endrrave
me sa shoh, jeton dhe ne amerike duhet ta dish mire
se keto gjera ne sex jane real, nuk jane filth,dreams

wake up baby is a nice day sun is shining


Postuar nga naimi datė 25 Tetor 2005 - 20:35:

fjalet

nuk ika gjetur por kan lindur me shqiptare dhe mos e ngucni vajzen ka njerze qe i urrejne ato fjale


ju kisha pyter per stilin 69 stili i kujte dhe akan shqiptarte ndoje sile apo mase eshte stili i shtrire ne kokerre te shpinese ? haa.


Postuar nga freespirit datė 27 Tetor 2005 - 05:06:

PO mjaft ore mjaft. Shyqyr qe gjetet pak uje ju meshkujt dhe filloni beni not . Ka me per te komentuar se na merzitet. Ebete sykaltren te mos hyje me ne forum. Ckeni ju kjo eshte bote e lire ajo ashtu e mendon pastaj ai qe shkroi para Sykalteres ka pedorur nje gjuhe qe jo njeriun po edhe kafshen e ben qe te heqi dore nga seksi. Edhe nje here i dashur se tani sta mbaj mend emrin quhet seks oral ska nevoje per perkthime te detajuara,(we get the picture).
pershendetje


Postuar nga freespirit datė 27 Tetor 2005 - 05:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha kalorsi_i_kuq
seksi oral eshte me i paster. Kur je ne kolegj ketu ne amerike femrat sdin gje tjeter vecse seks oral. Se kuptoj cproblemi keni me oralin ju femrat.
mos harroni: skittles it melts in your mouth not in your hands.

Lord of the strings je i madh. Ska asgje turp mbi oralin, ka gjith ato vajza te mira qe sduan me e humbur virgjinitetin keshtu qe bejne oral. Shume e kuptueshme per na meshkujt.

Shumė gra e kanė tė vėshtirė me seksin nė gojė sepse nuk e kanė provuar ndonjėherė. une them qe ata ta provojne derisa te marrin eksperience, edhe anali nuk eshte i lehte per femrat por mbasi e provojne duan prap apo jo?


SEE WHAT I MEAN??????


Postuar nga Demokrate4ever datė 27 Tetor 2005 - 05:15:

C'do gje me lezet o popull ,se po u be kronike do i humbni shijen! Do kerkoni si bebet te mbani biberonin ne goje gjithe kohes ose ndonje lepirse ne xhep!! hahaha


Postuar nga durrsak datė 27 Tetor 2005 - 16:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha Demokrate4ever
C'do gje me lezet o popull ,se po u be kronike do i humbni shijen! Do kerkoni si bebet te mbani biberonin ne goje gjithe kohes ose ndonje lepirse ne xhep!! hahaha


ca lepirse thua ti moj Demokrate, pyeti nji cik parafolsit nese kur kan ber 69 nuk ju eshte dukur sikur po thithin nektar aq i amelt duket hihihihi

Mshojini o popull se per te miren ton jan dhon te gjitha.


Postuar nga kalorsi_i_kuq datė 27 Tetor 2005 - 16:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha freespirit
PO mjaft ore mjaft. Shyqyr qe gjetet pak uje ju meshkujt dhe filloni beni not . Ka me per te komentuar se na merzitet. Ebete sykaltren te mos hyje me ne forum. Ckeni ju kjo eshte bote e lire ajo ashtu e mendon pastaj ai qe shkroi para Sykalteres ka pedorur nje gjuhe qe jo njeriun po edhe kafshen e ben qe te heqi dore nga seksi. Edhe nje here i dashur se tani sta mbaj mend emrin quhet seks oral ska nevoje per perkthime te detajuara,(we get the picture).
pershendetje




me vjen shume keq qe mesazhi im te beri te heqesh dore nga seksi. E ska problem, le te rrijme "prude" gjith jeten.


Postuar nga B'N'B datė 27 Tetor 2005 - 17:22:

oral sex...

Cdo njeri ka mendimin e vet se ca eshte sexi. Ca e pelqejne ne krevat (albanian style...bam bam bam---opa nje femi---all business no pleasure lol ) ca e pelqejne ne shesh, ca use toys...whatever etc..i dont know.

Ne pergjithesi shqiptaret sbesoj dine shume about oral sex, kjo mund te jet arsya pse nuk e pelqejne ose might seem discusting. ( i think its grose, se ca diference ka njeriu nga nje kafshe pastaj, se kafsha licks its own ass...at least kafsha licks its own ass not someone elses. Kshu qe dhe kafsha na i lakoi...lol. Not only that, but to me it dont look too apealing anyway.)

....eventhough its discusting, you never know. My motto is try everything once, if i dont like it, ill never do it again.


Postuar nga Demokrate4ever datė 27 Tetor 2005 - 20:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha durrsak


ca lepirse thua ti moj Demokrate, pyeti nji cik parafolsit nese kur kan ber 69 nuk ju eshte dukur sikur po thithin nektar aq i amelt duket hihihihi

Mshojini o popull se per te miren ton jan dhon te gjitha.



Hak ptu.. mos u pafte syni i keq ishalla!! Degjoni durrsakun o blete puntore , por me lezet ama, zgjidhni lulet per nektarin Hajde na jepni me shume mendime dhe eksperienca , per ne te paditurit


p.s kalorsi _i_ kuq, prrenjsaku , Lord_of_the_strings e enderroni nje vajze si Sykaltra!! Kshuqe beni mire ta kycni ate injorancen tuaj te mendimeve brenda vetes tuaj dhe mos te ofendoni te tjeret ! E di se do te kunderpergjigjeni..


Postuar nga halfgang datė 27 Tetor 2005 - 20:38:

hajde kuriozitete hajde


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 27 Tetor 2005 - 21:12:

Une e enderroj nje vajze si Sykaltra vetem en makthet e mia me te kqija. Brrrrrrrrrrrrrr, te kisha nje femer te tille do isha si ata qe zgjedhin me qejf turnin e trete ne pune me qellim qe te mos flene ne shtepi. Hahahhaa. Te lutem, mos vazhdo me me gafa se do futesh dhe ti ne histori...


Postuar nga freespirit datė 28 Tetor 2005 - 02:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha kalorsi_i_kuq



me vjen shume keq qe mesazhi im te beri te heqesh dore nga seksi. E ska problem, le te rrijme "prude" gjith jeten.


Dont worry about me i got all covered and try to understand what i mean we are civilized people afterall. Hey kam nje sygjerim me qe e shprehur mire kur ju referove seksit oral pse nuk ben te njejten gje per ate "anal" qe vazhdon ne te njejtin paragraf.
thanks for caring
freespirit


Postuar nga Sykaltra_Shqiptare datė 28 Tetor 2005 - 02:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lord_Of_The_Strings
Une e enderroj nje vajze si Sykaltra vetem en makthet e mia me te kqija. Brrrrrrrrrrrrrr, te kisha nje femer te tille do isha si ata qe zgjedhin me qejf turnin e trete ne pune me qellim qe te mos flene ne shtepi. Hahahhaa. Te lutem, mos vazhdo me me gafa se do futesh dhe ti ne histori...


hajde-hajde ca konsiderate qe paske per mu!!!!!!!!!!!!!!!


Postuar nga freespirit datė 28 Tetor 2005 - 02:57:

Re: oral sex...

Citim:
Po citoj ato qė tha B'N'B
Cdo njeri ka mendimin e vet se ca eshte sexi. Ca e pelqejne ne krevat (albanian style...bam bam bam---opa nje femi---all business no pleasure lol ) ca e pelqejne ne shesh, ca use toys...whatever etc..i dont know.

Ne pergjithesi shqiptaret sbesoj dine shume about oral sex, kjo mund te jet arsya pse nuk e pelqejne ose might seem discusting. ( i think its grose, se ca diference ka njeriu nga nje kafshe pastaj, se kafsha licks its own ass...at least kafsha licks its own ass not someone elses. Kshu qe dhe kafsha na i lakoi...lol. Not only that, but to me it dont look too apealing anyway.)

....eventhough its discusting, you never know. My motto is try everything once, if i dont like it, ill never do it again.


O.k. seksolog kjo qe ke dhene seshte arsyeja e sakte ta them une por do dalim jashte teme. 1- Femrat shqiptare te pakten jo ky brezi 14-15 vjecar tani e kane ruajtur virgjerine dhe si te tilla skane patur mundesi te behen eksperte ne kete fushe . Megjithate une do thosha meshkujt shqiptar skane goje te ankohen se si ne skane ku gjejne: te bukura, te zgjuara, per familje, besnike etj lista mund te vazhdoje deri ne pafundesi. 2- E ke menduar ndonjehere se ndoshta femrat shqiptare sdine se meshkujt sdine.
Une mendoj se burri si ekspert luan rol kryesor keshtu qe mos na merzisni shume po hap gojen dhe kerko nga gruaja apo e dashura ate qe do dhe nese sdi ajo mesoje. Keshtu duhet te jete nje marredhenie e shendosh seksuale. Meshkujt harrojne se edhe femrat kane nevoje te marrin kenaqesi qe edhe ato te mos merziten dhe te kerkojne divorc apo nndarje apo ta mbyllin jeten duke pretenduar se jane te lumtura. Per meshkujt kjo do te thote ta njohin mire partneren dhe natyren e femres ne pergjithesi.
bye

bye


Postuar nga kalorsi_i_kuq datė 30 Tetor 2005 - 03:30:

Citim:
Po citoj ato qė tha freespirit

Dont worry about me i got all covered and try to understand what i mean we are civilized people afterall. Hey kam nje sygjerim me qe e shprehur mire kur ju referove seksit oral pse nuk ben te njejten gje per ate "anal" qe vazhdon ne te njejtin paragraf.
thanks for caring
freespirit




Seksi nuk eshte i ndaluar. Njerzit e civilizuar sdo te thote prude, se kuptoj pse njerzit kane turp te flasin per te. Gjithashtu meqe jemi "civilized people" atehere asnjeri sdo vinte ketu. te gjith nga ju sa do prude qe kerkon te hiqesh ke patur eksperience. sa me shume flet per seksin aq me shume e kupton edhe te meson te mos besh gabime apo te meson te besh seks te paster.

hajt shnet
sex is not polite, sex is not religious, sex is painful but im still having sex.


Postuar nga Sykaltra_Shqiptare datė 30 Tetor 2005 - 04:33:

Post

Kalors, e dim qe je homosexual, dhe per ty sexy oral eshte thjesht
nje mjet jetese,
por mos u hiqni kaq te civilizuar pash zotin, (nese keni)
Mbajini per veten gjerat intime.Jo gjithcka thuhet aman!
Ashtu sikur jo gjithcka shikohet apo preket, apo lexohet!

Kalofshi mire!


Postuar nga kalorsi_i_kuq datė 30 Tetor 2005 - 06:01:

OUCH

pse homot gja vetem oral bejne?

po mir mi sykaltra pse kalamaj te vegjel jemi ne?

ika nga kjo teme, rroft sykaltra.


PS, sykaltra po cte mbajme intime, e cte shprehim ke tema Kuriozitete: Seksologji: SEKSI oral

me thuaj te lutem, edhe ika une sflas me.


Postuar nga wydra datė 30 Tetor 2005 - 13:51:

o syri, po pse lexon tema per seksin oral, perderisa nuk te pelqen nje veprim i tille?! Jo vetem qe lexon, po dhe hidhesh e fyen te tere qe shkruajne. Sikur nuk ka shume kuptim, apo jo. Nqs s'te pelqen nje dicka e tille, mjafton te japesh mendimin tend, qe nuk e pelqen dhe nuk e praktikon dhe kaq. S'ka nevoje te gjykosh te tjeret, qe as i njeh as s'ke per t'i njohur. Une e kuptoj qe je tip ekspresiv, por fatkeqesisht e tepron here pas here me keto sulme ndaj anetareve te tjere. Do te te lutesha te ishe me e qete, pasi ne fund te fundit secili ka te drejte te jape mendimin e tij, por te gjykosh te tjeret s'eshte gje shume etike.
Faleminderit per mirekuptimin.


Postuar nga Sykaltra_Shqiptare datė 30 Tetor 2005 - 14:29:

Exclamation

ok, Wydra.E pranoj!Flm per keshillen!
Thjeshte bisede ishte.I kerkoj falje Kalorsit te kuq!


Postuar nga wydra datė 30 Tetor 2005 - 14:30:

Citim:
Po citoj ato qė tha Sykaltra_Shqiptare
ok, Wydra.E pranoj!Flm per keshillen!
Thjeshte bisede ishte.I kerkoj falje Kalorsit te kuq!





Postuar nga amoxil datė 30 Tetor 2005 - 20:42:

bėni seks ju qafira bėni.....
se ju ka lon faja me u hallakat shumė nėpėr kto tema......


Sa pėr seksin oral.....mendoj se duhet ba me recet ene jo bjeri ti bim ok.....jo pėr gjo po na psoni na i infeksion gjuje....
mu mė pėlqen shumė kur ma oralizojnė penisin por smė pėlqen e kundėrta me thėn tė drejtėn dhe se kam marr na i her mundimin me e provu......
Ciaoo seks-simbolėt-manjakėt e forumit......


Postuar nga freespirit datė 30 Tetor 2005 - 21:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha kalorsi_i_kuq



Seksi nuk eshte i ndaluar. Njerzit e civilizuar sdo te thote prude, se kuptoj pse njerzit kane turp te flasin per te. Gjithashtu meqe jemi "civilized people" atehere asnjeri sdo vinte ketu. te gjith nga ju sa do prude qe kerkon te hiqesh ke patur eksperience. sa me shume flet per seksin aq me shume e kupton edhe te meson te mos besh gabime apo te meson te besh seks te paster.

hajt shnet
sex is not polite, sex is not religious, sex is painful but im still having sex.


Po te ishte seksi i ndaluar atehere si do te flisnim ne rreth tij. Ti ke mendimin tend si shume te tjere por se ke kuptuar akoma se cfare po them dhe po ta perserit. Kur thua me seks ne goje mua me duket pak vulgare prape eshte e drejta jote dhe sta mohon do njeri por shume mire mund te shprehesh ose seks oral ose seks gojor sepse behet fjale per te dy sekset jo vetem per ate mashkull. Meshkujt kane ankesat femrat po ashtu por tema ben fjale per seksin oral ne pergjithesi. Dhe jo pa te drejte te thashe me siper po per analin si mund te shprehemi " seksi ne B....". Jam e bindur se shume njerez do te merziten e shume e shume te tjera.
Nuk e di ne me kuptove.
bye


Postuar nga kalorsi_i_kuq datė 31 Tetor 2005 - 03:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha Sykaltra_Shqiptare
ok, Wydra.E pranoj!Flm per keshillen!
Thjeshte bisede ishte.I kerkoj falje Kalorsit te kuq!



me thene te drejten shkrimet e mija jane te drejtuara nje audienc meshkujsh, edhe eshte e pritur qe nje femer do kishte ate reaksion. Keshtu qe no hard feelings.

Bye


Postuar nga wydra datė 31 Tetor 2005 - 09:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha kalorsi_i_kuq


me thene te drejten shkrimet e mija jane te drejtuara nje audienc meshkujsh, edhe eshte e pritur qe nje femer do kishte ate reaksion. Keshtu qe no hard feelings.

Bye



ah c'me zhgenjeve o kalorso... dhe ti shovinist maskilist qenke?! Dmth oral qenka vetem per meshkujt, eee?


Postuar nga kalorsi_i_kuq datė 31 Tetor 2005 - 14:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha wydra


ah c'me zhgenjeve o kalorso... dhe ti shovinist maskilist qenke?! Dmth oral qenka vetem per meshkujt, eee?




HAHAAHA lmao, jo po ju femrat se paskeni me qejf me duket!


Postuar nga wydra datė 31 Tetor 2005 - 18:21:

hehehe, une nuk "prononcohem" ne publik :p


Postuar nga Aljohin datė 02 Nëntor 2005 - 13:06:

po ti prononcohu se publiku eshte kurioz nga natyra


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 03 Nëntor 2005 - 08:53:

Po deshe prononcohu dhe ne privee, mjafton ta besh


Amoxilo, s'ke bere asnjehere seks oral ndaj partneres tende? Qenke egoist plako dhe po humbet dicka qe nuk mund te ta pershkruaj.

Ju mendoni se gjithcka rrotullohet rreth shijes por ju e keni gabim. Sepse nuk ka gje me fantastike se sa momenti kur ke koken midis kembeve te partneres tende dhe njeren dore e ke te gjoksi i saj dhe me gishtin tregues i ngacmon kokrren e gjoksit ndersa me doren tjeter ndjen vibrimet qe i pershkojne barkun ndersa gjuha jote ngacmon dhe mundohet te depertoje midis buzeve te jashtme te vagines... Ehhh, ja arritet te me beni e me leshoje goja leng....


Respekte...


Postuar nga Ruby_DR datė 03 Nëntor 2005 - 23:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lord_Of_The_Strings
Po deshe prononcohu dhe ne privee, mjafton ta besh


Amoxilo, s'ke bere asnjehere seks oral ndaj partneres tende? Qenke egoist plako dhe po humbet dicka qe nuk mund te ta pershkruaj.

Ju mendoni se gjithcka rrotullohet rreth shijes por ju e keni gabim. Sepse nuk ka gje me fantastike se sa momenti kur ke koken midis kembeve te partneres tende dhe njeren dore e ke te gjoksi i saj dhe me gishtin tregues i ngacmon kokrren e gjoksit ndersa me doren tjeter ndjen vibrimet qe i pershkojne barkun ndersa gjuha jote ngacmon dhe mundohet te depertoje midis buzeve te jashtme te vagines... Ehhh, ja arritet te me beni e me leshoje goja leng....


Respekte...



hahahahahaha lale se sa marova pune une(me sexin).... po ma hoqe trunin fare po shkoj tja filloj dhe nje here nga fidhimi ..

hajt shnet


Postuar nga Kuriozi datė 24 Janar 2006 - 18:25:

Para shume vitesh nje i njohuri im (i martua dhe shume vjet me i madh se une ne moshe me pueti nese kisha bere ndojehere sex oral me tedashuren ose te dashurat.....-Jo, iu pergjigja me sinqeritet.." ndersa ai duke buzeqeshur me tha: "atehere ti nuk pske bere sex asnjehere".
Une mbeta i habitur dhe disa kohe me vone, vete atehere e kuptova mikun. Kishte patur te drejte.
tani me pelqen ta bej shpesh...


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 24 Janar 2006 - 18:48:

Kam nje pyetje per ty shoku. Te pelqen ta besh apo te ta bejne? Se nuk e kuptova qarte nga deklarata jote e mesiperme...


Postuar nga cupka datė 24 Janar 2006 - 19:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lord_Of_The_Strings
Kam nje pyetje per ty shoku. Te pelqen ta besh apo te ta bejne? Se nuk e kuptova qarte nga deklarata jote e mesiperme...


po ti c'e ke kete pyetje? jo se, nuk eshte as ndonje koment per te qeshur. Tani ty valle, pyes veten, c'te hyn ne xhep se cfare i pelqen atij pseudonimit me lart? Ja bie fjala i pelqen njera dhe jo tjetra ose i pelqejne te dyja ti pastaj do ndihesh me i mbushur dhe me i plote ne veten tende?
pa, sa te ekzagjeruar qe jeni ndonjehere!


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 24 Janar 2006 - 19:16:

Oh, me fal. Harrova qe kur te pergjigjem ne forum do duhet te mendoj qe ekziston dhe nje kategori e vecante audience se ciles i djeg edhe per hesap te te tjereve. Dhe si pasoje do duhet te jap pergjigje relativisht me te moderuara.



Si thua ti?


Postuar nga cupka datė 24 Janar 2006 - 19:26:

ncuq gabohesh!
une thjesht jam kurioze se per cfare arsye te intereson ty preferenca seksuale e dikujt. Dhe nese ti ke veshtiresi ti pergjigjesh kesaj pyetjes time kaq te thjesht atehere do te thote qe dhe ti e kupton sa te pavend e kishe ate interesin tend.

kaq nga mua.


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 24 Janar 2006 - 19:50:

Shiko, ne rradhe te pare do duhet te pyesesh ate qe hapi temen. Ne rradhe te dyte, perderisa ti je ne kete teme, pse nuk shpreh edhe opinionin tend ne lidhje me seksin oral?


Mua nuk me intereson te di se c'fare i pelqen Atij konkretisht, une thjesht e ngacmova per pergjigjen e tij. Por tek ty do me interesonte ta dija pergjigjen. Per arsye objektive dhe subjektive sigurisht


Postuar nga cupka datė 24 Janar 2006 - 20:16:

po kur na pjek llogjika neve!
Tani po shpreh interes per preferencat time? Po rri c'merresh me mua, me mire vazhdo muhabetin tend me Kurioz djalin se e pashe qe ke ai e kishe interesin.


Postuar nga Kuriozi datė 24 Janar 2006 - 21:41:

Talking

Paskeni probleme me seksualitetin e te tjereve? Mua me vjen keq se nuk e zgjidh dot kete problem tuain.
persa i perket pyetjes se shokur i pergjigjem : si te duash ti! nese te sjell ne qejf ok. mua me pelqen si ta mendosh ti...por mos harro se une kur jam ne krevat bej vete qejf dhe partnerja ime...nese ka te tjere qe eksitohen ke vrima e celesit nuk e besoj se eshte faji im.
hajt tung


Postuar nga Kuriozi datė 24 Janar 2006 - 21:44:

Smile

Citim:
Po citoj ato qė tha Lord_Of_The_Strings
Shiko, ne rradhe te pare do duhet te pyesesh ate qe hapi temen. Ne rradhe te dyte, perderisa ti je ne kete teme, pse nuk shpreh edhe opinionin tend ne lidhje me seksin oral?


Mua nuk me intereson te di se c'fare i pelqen Atij konkretisht, une thjesht e ngacmova per pergjigjen e tij. Por tek ty do me interesonte ta dija pergjigjen. Per arsye objektive dhe subjektive sigurisht


ej shejtone vajza; une vdes per rosa prandaj mos ki frike se nuk ta marr dot lordin. kam nje rose qe e dua shume. ok?


Postuar nga MELANI datė 11 Tetor 2006 - 16:54:

MENDIMI IM

NESE DO TE JETOSH ME PATNERIN PER JETE DUHEN RESPEKTUAR TRE GJERA // SHOQE JETE PATNERE JETE DHE K..... NE KREVAT


  Gjithsej 4 faqe: « 1 [2] 3 4 »
Trego 183 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.