Forumi Horizont Gjithsej 396 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 3954 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=356)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18214)


Postuar nga Piktor datė 08 Janar 2011 - 07:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Edhe kjo teme ishte nga te preferuarat me me shume postime.Te vjetren e gjeni tek Arkiva,nese doni te kujtoheni se cfare keni bere ne ndonje dite apo date te vecante !
Copyright : LiL__TrEaSuRe

Cpo bej nashi,po pastroj forumin !

Edhe kjo teme u spostua me sukses tek arshiva.

http://www.forumihorizont.com/showt...&threadid=15258


Miremengjes Vizionero. Edhe une sapo piva kafen dhe po lexoj gazetat.


Postuar nga Vizioner datė 08 Janar 2011 - 08:00:

Mjesi Piktor. E paske pushim sot?

..dhe une atyre po i hudh nje sy, por pasken lajmet e djecme akoma!


Postuar nga Piktor datė 08 Janar 2011 - 08:03:

Po doja me dite a e gjeten ate qe u hodh ne det.


Postuar nga Vizioner datė 08 Janar 2011 - 08:26:

hm... sa e postova nje koment ketu dhe u zhduk!


Postuar nga lule datė 08 Janar 2011 - 11:02:

o Niqua po lexoje ca fola me Eraldin e? po mi ajo qe t'thashe mrom..


P.s Po bej dreken.


Postuar nga Vizioner datė 08 Janar 2011 - 11:28:

Nga nji tase Salep, per ato qe duan


Postuar nga cecilia datė 08 Janar 2011 - 11:53:

Po pres te dal!


Postuar nga RAIMONDI datė 08 Janar 2011 - 12:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
Po pres te dal!

--Per ku keshtu ?
---Jam ne krevat .....


Postuar nga amor alucius datė 08 Janar 2011 - 15:12:

Po shoh gjerat qe kam blere; ncuk-ncuk, arritur limitin ne dy debit cards...


Postuar nga RAIMONDI datė 08 Janar 2011 - 16:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius
Po shoh gjerat qe kam blere; ncuk-ncuk, arritur limitin ne dy debit cards...

--Kaq shume ke blere o Amore ?---Po ca ke blere na e thuaj njehere po s'prish pune ?


  Gjithsej 396 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 3954 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.