Forumi Horizont Gjithsej 147 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 147 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Fizikė dhe Astronomi (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=10)
-- Big-Bang i Dyte ! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16349)


Postuar nga BARIU datė 12 Shtator 2008 - 10:33:

Mendje inteligjente

Shume interesante kjo perpjekje kaq e madhe dhe super e shtrenjte.
Degjova se 10.000 mendje nga me inteligjentet ne bote me pajisjet me te mira qe egzistojne ne kohen tone duan te provojne qe bing bangu "origjinal" nuk kishte nje mendje inteligjente kur ndodhi.Me te vertete perpjekje interesesante kjo

Gjithe te mirat
Bariu


  Gjithsej 147 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 147 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.