Forumi Horizont Gjithsej 91 faqe: « E parė ... « 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 » ... E fundit »
Trego 91 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Informatikė & Programim (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=112)
-- Programe te dobishme (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10825)


Postuar nga ydoiX datė 30 Dhjetor 2007 - 00:00:

Re: NotePad-2

Citim:
Po citoj ato qė tha ydoiX
Nje notepad per windows, me i avancuare se sa notepad-i qe ka vet windosi, Linku eshte ketu
nuk do instalim, riemero notepadin e windosit "notepad.bak" ose dicka tjeter dhe copjo notepadin e ri, e gjithe kjo behet ne "safe mode" per ndryshe ndryshimet nuk do te ruhen
ops besoj se e dini ku ndodhet notepadi ?/windows dhe te ?/windows/system32


  Gjithsej 91 faqe: « E parė ... « 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 » ... E fundit »
Trego 91 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.