Forumi Horizont Gjithsej 68 faqe: « E parė ... « 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 » ... E fundit »
Trego 3362 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=356)
-- mendime te castit... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=8245)


Postuar nga Green_Mamba datė 10 Shtator 2006 - 18:38:

Shpesh mendoj se peremdimi i diellit eshte teper i mparsur dhe shume i shformuar na dita ne dite. Kam patur fatin ta shoh lindjen e tij ene majat me te larta te botes dhe betohem per perendi se eshte nje femije i "pafajshem" qe lind dhe eshte aq i dashur...por me pas te vendos "kufi" nuk mund ta shhesh gjate se te sfidon dhe mund.


Eshte burimi i jetes sone.


Postuar nga Katilesha datė 10 Shtator 2006 - 19:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha Green_Mamba
O Daje...kam 4-5 ore qe po pij me lezet nje vere 12 vjecare qe na ka ardhur nga Klosi. Eshte nje mrekulli dhe nuk e di a do mbaroje ajo apo une ne te... te fala ke nga cunat qe i njeh vete



o Mamba na i ruj nga nje got edhe neve ..........nje got vere 12 vjecare do e pija me shuuuuuuuuuuum lezet....ah...gzuar...


Postuar nga Niqua datė 10 Shtator 2006 - 19:10:

Im having one of those moments where I cant decide whether to laugh or cry..... everything's been up for consideration.. my career, my interests, my relationships with friends, my relationship with him--everything everything...... this summer was a turbulence for me and im wondering if changing the location moving to London would help me to look at my life from new angles.


Postuar nga Katilesha datė 10 Shtator 2006 - 19:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane
Im having one of those moments where I cant decide whether to laugh or cry..... everything's been up for consideration.. my career, my interests, my relationships with friends, my relationship with him--everything everything...... this summer was a turbulence for me and im wondering if changing the location moving to London would help me to look at my life from new angles.




eh dreqe une gjendem shume here ne nje situate te tille dhe ne pamundesi per te ndrruar vend,per te harrua gjithcka dhe gjithkend....mbyllem ne dhomen time dhe qaj......qaj shume.....por ama kur dal nga ajo dhome une jam tjeter njeri,sepse te gjithe hidherimin,trishtimin dhe dilemat e mija i kam derdhur aty ,i kam lene aty bashke me lotet e mi.....dhe mundohem ta shoh diten dhe jeten me nje sy tjeter,.....


Postuar nga Niqua datė 10 Shtator 2006 - 19:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha katilesha007
eh dreqe une gjendem shume here ne nje situate te tille dhe ne pamundesi per te ndrruar vend,per te harrua gjithcka dhe gjithkend....mbyllem ne dhomen time dhe qaj......qaj shume.....por ama kur dal nga ajo dhome une jam tjeter njeri,sepse te gjithe hidherimin,trishtimin dhe dilemat e mija i kam derdhur aty ,i kam lene aty bashke me lotet e mi.....dhe mundohem ta shoh diten dhe jeten me nje sy tjeter,.....


 

katilesh per zoten ndonjeher them qe du te iku nga amerika e jo nga dhoma. se di por nga dhjetori e kam ndermend te leviz nga ktu se me duket sikur jeta po iken me shpejtesi dhe sikur cdo gje e re eshte e vjeter..


Postuar nga Katilesha datė 10 Shtator 2006 - 19:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane


 

katilesh per zoten ndonjeher them qe du te iku nga amerika e jo nga dhoma. se di por nga dhjetori e kam ndermend te leviz nga ktu se me duket sikur jeta po iken me shpejtesi dhe sikur cdo gje e re eshte e vjeter..





ehe........fajin e ka vetem vendi...........ndoshta edhe malli per keto vjtersinat kendej nga shqiperia qe na duken perhere te reja ne .........


Postuar nga Niqua datė 10 Shtator 2006 - 19:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha katilesha007




ehe........fajin e ka vetem vendi...........ndoshta edhe malli per keto vjtersinat kendej nga shqiperia qe na duken perhere te reja ne .........



 

aaaa lene se ne shqiperi knaqem kur shkoj por per te jetu andej sma merr mendja. kam jetu 4 muaj ne London si exchange student dhe ato 4 muaj kan qen muajt me te bukur te jetes sime.


Postuar nga Katilesha datė 10 Shtator 2006 - 19:53:

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane


 

aaaa lene se ne shqiperi knaqem kur shkoj por per te jetu andej sma merr mendja. kam jetu 4 muaj ne London si exchange student dhe ato 4 muaj kan qen muajt me te bukur te jetes sime.





aha kur ju degjoj ju tu fol ikshtu....mban me mendu nqs une qe jam ktu nshkoder kam jetu naj here me tamam........fakti qe marr fryme s'do te thote se jetoj apo jo?....


Postuar nga Niqua datė 10 Shtator 2006 - 20:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha katilesha007




aha kur ju degjoj ju tu fol ikshtu....mban me mendu nqs une qe jam ktu nshkoder kam jetu naj here me tamam........fakti qe marr fryme s'do te thote se jetoj apo jo?....



 

pse ne shkoder je gjojas??? nejse dhe sa e jetojne jeten shkodrant se jeton kush maj naqe. kudo me ken qefin e bajme apo jo??.


Postuar nga Katilesha datė 10 Shtator 2006 - 20:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane


 

pse ne shkoder je gjojas??? nejse dhe sa e jetojne jeten shkodrant se jeton kush maj naqe. kudo me ken qefin e bajme apo jo??.





gjojas?????? jo maj naqe jam fix fare mu ne mes te shkodres.....po pse valle edhe ti dyshon ????? dyshon se jam .....ajo...?????? ah naqe ...s'ban kshtu .....


Postuar nga Niqua datė 10 Shtator 2006 - 20:23:

hajt burrnesh dhe ti ma se ske me marr gja me vedi,ndrysho iherna se po grosh nuk hahen pernat,ktheju pilafit me mish.


Postuar nga Katilesha datė 10 Shtator 2006 - 20:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane
hajt burrnesh dhe ti ma se ske me marr gja me vedi,ndrysho iherna se po grosh nuk hahen pernat,ktheju pilafit me mish.



ehe naqe pilafi me grosh me pelqen me shume..........


Postuar nga Niqua datė 10 Shtator 2006 - 20:27:

Citim:
Po citoj ato qė tha katilesha007
gjojas?????? jo maj naqe jam fix fare mu ne mes te shkodres.....po pse valle edhe ti dyshon ????? dyshon se jam .....ajo...?????? ah naqe ...s'ban kshtu .....


 

jo per naj gja por ne fillim fare mbasi te thash  qe une flas nga new york-u te pyta nga flet ti dhe me the  jo larg meje. nejse pak rendesi ka nga flet ti por me duket se u solla e sinqert me ty qe ne fillim apo jo???


Postuar nga Niqua datė 10 Shtator 2006 - 20:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane
hajt burrnesh dhe ti ma se ske me marr gja me vedi,ndrysho iherna se po grosh nuk hahen pernat,ktheju pilafit me mish.


 

lllllloooooooooollll

ika une njeher kisssssssssssss alllll


Postuar nga Katilesha datė 11 Shtator 2006 - 09:13:

mendim i para dy casteve............(meqe pashe oren fix 10:10)...........him po me mendon...e dija.........


Postuar nga Katilesha datė 11 Shtator 2006 - 11:13:

...aman......aman....ca mka gjet kshtu mu sot....tan diten vetem oren fix kam met tu pa...............po tesh mo kush asht tu mkujtu.......qyqe..........edhe lemza mkapi..............


Postuar nga tresh datė 11 Shtator 2006 - 11:23:

me falni sa asht ora???


Postuar nga Katilesha datė 11 Shtator 2006 - 11:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha tresh
me falni sa asht ora???









si........??????...........ca the??????????.........please vetem oren mos ma kujto?............................


Postuar nga tresh datė 11 Shtator 2006 - 11:36:

oraaaa oraaaaa sa asht??


Postuar nga Katilesha datė 11 Shtator 2006 - 11:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha tresh
oraaaa oraaaaa sa asht??





help................ndihme.............tna ndihmojne kush.............sa asht oraaaaaaaaaaaaa?................


Postuar nga tresh datė 11 Shtator 2006 - 11:43:

oraa?!?! ma e vogel se dora


Postuar nga Katilesha datė 11 Shtator 2006 - 11:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha tresh
oraa?!?! ma e vogel se dora




eheheheeeeeeeeeeeeee............ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....shyqyr..........po une di nje tjeter....po spo e them se asht me pull te kuqe..mendohu pak.........ka te beje me dicka jetesore dhe me nje qytet ne shqiperi.....ehehe.....e di se ke me e gjet....? shejtan tauk(se si mu kujtu kjo fjal....mos am merr per ters)


Postuar nga tresh datė 11 Shtator 2006 - 11:48:

ma nis me MP se nuk e kam kutine e mesazheve me pulle te kuqe


Postuar nga Katilesha datė 11 Shtator 2006 - 11:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha tresh
ma nis me MP se nuk e kam kutine e mesazheve me pulle te kuqe




eheheeeeeeeeeeee.................po kujt i zgerdhihesh ti ma?????????...................pullaxh i keq.......!


Postuar nga tresh datė 11 Shtator 2006 - 11:57:

ok vedit ia bane


Postuar nga Katilesha datė 11 Shtator 2006 - 11:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha tresh
ok vedit ia bane





ca the............?si e theeeeeeeeeee?????????????????????


Postuar nga Katilesha datė 11 Shtator 2006 - 11:59:

me fal me mu e ke ti eeeeeeeeeeee??????????????


Postuar nga Simona datė 11 Shtator 2006 - 12:24:

Bota e vogel na bashkoi prap,uroj te jesh mire ,u befsh ca ke enderruar  gjithmone,,,,,


Postuar nga Niqua datė 11 Shtator 2006 - 12:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha Simona
Bota e vogel na bashkoi prap,uroj te jesh mire ,u befsh ca ke enderruar  gjithmone,,,,,


 

hahahahah sa te kisha ndermend dhe thash ta thrras apo jo he fjete mire se mu sme la qeni me fjet rehat qelbesira sfle pa mu..


Postuar nga Simona datė 11 Shtator 2006 - 12:30:

Hahahahahaa jo me ca gjumi ,une cohem me klaudian qe ne 6-7 te mengjezit, call me ktu jam,se kam per te ik pastaj.


Postuar nga Niqua datė 11 Shtator 2006 - 12:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha Simona
Hahahahahaa jo me ca gjumi ,une cohem me klaudian qe ne 6-7 te mengjezit, call me ktu jam,se kam per te ik pastaj.


 

ma mori mendja..


Postuar nga volter datė 12 Shtator 2006 - 19:02:

me josh nje buzeqeshje e ngrohte e nje vajze esmere me sy blu...

cuditerisht!

yeah


Postuar nga Amstel datė 12 Shtator 2006 - 19:30:

asgje te castit vet faktit se nuk mund te jete asgje e vertete.


Postuar nga Katilesha datė 12 Shtator 2006 - 19:32:

perse njerezit nuk e pelqejne paqen shpirterore?........pse valle jane kaq shume te dashuruar me luften e pashpirt?.............


Postuar nga Cindi datė 12 Shtator 2006 - 19:53:

Te vegjelit rriten, qe te behen te medhenj, te medhenjte rriten me shume, qe te behen me te vegjel....


Postuar nga NS-6 datė 13 Shtator 2006 - 00:04:

Dikur kam pas ndjekur nje enderr…vendosa te mos e beja me pasi qe u zgjova por serish jam une qe enderroj…diku lexova qe njeriu e kupton qe plaket atehere kur fillon te jetoje me kujtime dhe jo me endrra…mua floket e bardhe kane filluar te me dalin…e gjithsesi une vazhdoj te enderroj…


Postuar nga Katilesha datė 13 Shtator 2006 - 09:45:

...

Diku mes detit dhe henes
pezull qendron nje premtim,
ngarkoje te anija e realitetit,
dhe sille tek deti im....


Postuar nga Katilesha datė 13 Shtator 2006 - 11:50:

...

Ajo qe bashke na mban ,
dicka e forte duhet te jete,
nje lidhje pa emer,
kjo e jona keshtu duhet te mbese...


Postuar nga Cindi datė 13 Shtator 2006 - 20:07:

Kur nuk na degjon njeri, bertasim, duam te degjohemi.
Kur nuk na lexon njeri, xhgarravisim, duam te lexohemi.

Fillojme flasim mendimet tona me ze te larte, se perseri duam te degjohemi, qofte edhe nga veshet tona.

Fillojme te shkruajme mendimet tona, se perseri duam te lexohemi qofte edhe nga syte tona.

Kjo eshte lufta e tifozave, e tifozave te vetvehtes. Lufta e nje ekzistence fallco..... thjesht sa per te jetuar dhe marr fryme, duke bere gam-gam, ham-ham. Ky ka qene instikti me i lashte i qenjes njerezore.........


Postuar nga Green_Mamba datė 13 Shtator 2006 - 20:45:

sa mire qe lehesit reflektojne rreth shkrimeve te veta


Postuar nga Cindi datė 13 Shtator 2006 - 20:55:

Just get out of here, you smart guy, you do not belong here. You're too smart to be here...........

Reagim i nje tifozi, s'duhet me ja vene re........


Postuar nga Green_Mamba datė 13 Shtator 2006 - 21:02:

PROZAK 2006


Postuar nga Cindi datė 13 Shtator 2006 - 21:07:

Kush e provoi e jetoi...........

atractiv in the beggining and killer in the end like you.........


Postuar nga lezhjani-82 datė 13 Shtator 2006 - 21:13:

Njeriu eshte nga natyra genjeshtare; edhe po ta vinim njeriun para qenjes perfekte qe i di te gjitha pergjigjet, perseri njeriu do genjente duke perkedhelur veten me iluzionin se mund mashtroje kedo.


Postuar nga Green_Mamba datė 13 Shtator 2006 - 21:14:

ne mungese ka efekte anesore, drithje duarsh ankth dh nej lloj simtomi qe nuk e them se imitohet nga psikoneurotiket


Postuar nga Cindi datė 13 Shtator 2006 - 21:16:

Keto qe lezova tani ishin mendimet e castit me te sinqerta...........


Postuar nga Green_Mamba datė 13 Shtator 2006 - 21:31:

....pervoje e perditeshme pune dear albano not albano palakaruqe girl


Postuar nga Cindi datė 14 Shtator 2006 - 13:51:

Nje gjuhe shume e vjeter dhe e njohur eshte kjo shqipja jone e embel..........

Ke harruar te presesh thonjte............tu rriten perseri..........


Postuar nga volter datė 14 Shtator 2006 - 14:47:

Po numeroj budallalleqet e shpirtkatraneve...thjesht me vjen te qeshem me njerezit qe shnderrohen ne fakir te vetvetes se tyre...

ah, ...!


Postuar nga diellza26 datė 14 Shtator 2006 - 15:17:

U tregova e pakujdesshme t'i beja nje dhurate nje personi shume te vecante, qe e njoha rastesisht kete vere dhe qe u takuam shume here me pas. Te ndodh rralle te takosh te tille tipa.
E mendova ca dite, pastaj thashe ndoshta mund te nderlikoje situaten. Tani po e mendoj se ndoshta duhej bere,ne fund te fundit dhurate ishte, s'ishte premtim, uuu nje lemsh i vertete.
nejse, ika se po me dhemb koka, s'dua te mendoj me.


  Gjithsej 68 faqe: « E parė ... « 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 » ... E fundit »
Trego 3362 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.