Forumi Horizont Gjithsej 16 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 156 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Lojra zbavitėse (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=264)
-- lodhe trurin (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16405)


Postuar nga sguardo strano datė 23 Shtator 2008 - 18:28:

Question lodhe trurin

"Po kthehesh ne shtepi,eshte nate e bie shi me gjyma.Kalon perpara stacionit te autobuzit e shikon tre persona qe presin
1.nje zonje te moshuar qe duket se po i vjen fundi
2.nje mik te vjeter qe nje here te ka shpetuar jeten
3.gruan(o burrin)e endrrave te tua
Ne makinen tende ka vend vetem per nje persone nuk mund te kthehesh tek stacioni njehere qe je larguar:KUJT I OFRON NJE RRUGE?
(KY PYETESOR ESHTE PERDORUR NGA SHUME SHOQERI TE RENDESISHME PER TE SELEKSIONUAR SE KE DUHET TE PUNESONIN)


Postuar nga Piktor datė 23 Shtator 2008 - 19:04:

Do beja aj baj comestai...

Nqs do ma benin ne nje zyre pune, jam ne dileme me mikut te vjeter dhe gruas se vjeter.

Po te ma bente kete pyetje nje shok do i thosha mikun e vjeter.

Gruan e vjeter do ta shoqeroja vertet ne shtepi nga ana humanitare ne rast se do ta shihja me te verete ne gjendje te rende sepse dy te tjeret do te me justifikonin.
Ajo femra e enderrave te mia ēfare ben jashta naten:p :p :p


Postuar nga sguardo strano datė 23 Shtator 2008 - 21:23:

mendoj se duhet te sforcohesh edhe pak PIKTOR


Postuar nga Demokrate4ever datė 23 Shtator 2008 - 23:23:

sguardo strano, Piktori te dha pergjigjen e sakte pavaresisht nese ti e do ndohsta fjale per fjale.

Gruaja e moshuar shoqerohet e para ne shpi, pastaj dy te tjeret e justifikojne veten se jane ne gjendje te ngasin makinen. I jep celesat shokut te tij/saj dhe per vete nen cati, me njeriun e zemres pret autobusin.


Postuar nga ~Enigme~ datė 24 Shtator 2008 - 01:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha Demokrate4ever
sguardo strano, Piktori te dha pergjigjen e sakte pavaresisht nese ti e do ndohsta fjale per fjale.

Gruaja e moshuar shoqerohet e para ne shpi, pastaj dy te tjeret e justifikojne veten se jane ne gjendje te ngasin makinen. I jep celesat shokut te tij/saj dhe per vete nen cati, me njeriun e zemres pret autobusin.


Rezultati:
Demo seleksionohet per nje strategji to dobishme, e mer intervisten dhe fillon pune te re .

ps. Ta kam thene dhe nje here tjeter memorien e ke top fare plus e shikoj qe ma paske vene veshin qe ne 2005


Postuar nga Zhylien Sorel datė 24 Shtator 2008 - 18:54:

ahahahaha e forte kjo

Atehere.

1.Une do merrja zonjen e moshuar ti shpetoja jeten ...

2.per gruan e endrrave te mia do kenaqesha njhere ta shihja me rroba te ngjitura pas trupit si pasoj e shiut ...

3.mikut qe me ka shpetuar jeten do ti llija gruan e endrrave qe do i nxij jeten ....


Postuar nga sguardo strano datė 24 Shtator 2008 - 19:01:

JO mme vjen keq por akoma nuk eshte dhene pergjigja e sakte


Postuar nga Piktor datė 24 Shtator 2008 - 19:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha sguardo strano
mendoj se duhet te sforcohesh edhe pak PIKTOR
Na jep nje ndihme te vogel!!
Per ēfare pune behet fjale?


Postuar nga sguardo strano datė 24 Shtator 2008 - 19:50:

nuk behet fjale per ndonje pune ne vecanti po per nje seleksionim ne pergjithesi(ne cdo lloj zyre)pastaj ti je djale e e ke me te lehte ta gjesh..po te ta thoja une do te qeshje por dua qe ta gjesh vete...


Postuar nga Piktor datė 24 Shtator 2008 - 19:58:

Pergjigja ime do te ishte mikun e vjeter.


  Gjithsej 16 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 156 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.