Forumi Horizont Gjithsej 14 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 14 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Mediat Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=129)
-- Rregullat e reja moderne per policine Shqiptare ! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16011)


Postuar nga lezhjani-82 datė 05 Qershor 2008 - 18:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
Pak si vone qenkan kujtua rper keto rregulla qeveria .Mungon nje regull kryesor te kene te pakten 8 klase shkolle se gjen nga ato qe nuk dine te lexojne emrin ne pashaport .

Bionde e kuptoj ironine tende, por sigurisht ai rregull duhet te kete qene me perpara. Mendoj se qe te jesh polic, duhet me para te kesh mbaruar te pakten akademine e rendit!
Megjithate mendoj qe keto rregullat e reja kryesorja eshte te zbatohen dhe keshtu te futet gjithe shoqeria ne rrjedhen e rrespektimit te lirive dhe detyrave!


  Gjithsej 14 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 14 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.