Forumi Horizont Gjithsej 11 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10363)


Postuar nga Syri_Magjik datė 17 Dhjetor 2005 - 20:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_dr
Ketu ne itali ka nje thenje, "Vai dove ti porta il cuore"
ti ndiq zemren tende.



Yup se ke gabim fare


Postuar nga bylis datė 21 Dhjetor 2005 - 04:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_dr
Nuk me ka ndodhur asnjehere nje gje e tille. Por edhe po te me ndodhte do te thoja direkt jo, sepse nuk dua qe nje person te vuaj per mua. Me mire ja ben gjerat e sakta qe ne fillim se sa ti lesh nje vrime hapur.
C'do te thuash me kete???se sa ti lesh nje vrime hapur??????


Postuar nga Lela_Dr datė 21 Dhjetor 2005 - 09:01:

Dua te them se sa ti lej nje shprese.


Postuar nga Syri_Magjik datė 23 Dhjetor 2005 - 15:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha bylis
C'do te thuash me kete???se sa ti lesh nje vrime hapur??????


Ja ky se kupton gjasme


Postuar nga saja datė 21 Shkurt 2006 - 19:38:

kurre, un sjam as xhami e as kishe


Postuar nga besaa datė 25 Shkurt 2006 - 09:32:

Wink edhe njė mendim

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_dr
Dua te them se sa ti lej nje shprese.



shumė gjest i mirė nėse nuk e do s'ke pse i jep shpre kot mė mire nė fillim ti tregosh tė flasėsh karta hapur se ta t'i pėrgjigjesh vetėm pėr keqardhje mė mirė njė vujatje me fund se njė dhimbje pa fund ky ėshtė mendimi ime qaoo


Postuar nga RIP Gibbs datė 20 Korrik 2006 - 20:37:

...

Mendoj se po.Megjithate tani eshte ndryshe. Ajo vdiq duke menduar se e doja.Ah Helena sa e bukur ishe.


Postuar nga Eyesight datė 21 Korrik 2006 - 07:22:

Jo, sepse do te perfundoja duke i bere keq vetes dhe gjithashtu personit ne fjale. Te besh dike te besoje gjera qe nuk jane... e me pas ta besh te perplaset me realitetin e hidhur... do te ishte shume veprim shume dashakeqes


Postuar nga dennisi_uk datė 24 Janar 2007 - 21:00:

Shume pergjigje e bukur miss syzeze meqe paske folur i cike si shume ne kete teme mua me ka rastisur nje gje e tille si puna e jote dhe sa mezi e largova ishte shume e veshtire sidomos kur e perballova dhe ja thashe qe nuk kisha ndjenja per te skishte gje me te keqe, qe nga ajo dite ajo prape nuk me len rehat ...por une se di por nje mendim i imi eshte se femrat veprojne shume me keq se cunat kur ju ndodh nje gje e tille, ka mundesi ju gocat e partise pse ndodh nje gje e tille?

Edhe une sa per pyetjen joooooooooooooooooooooo me te madhe nje gabim fatal mendimi im kshu thote.


Postuar nga viper datė 25 Janar 2007 - 20:57:

varet, dhe mua me ka ndodhur, e kisha por me vinte keq ta lija

dhe e kam akoma se harova


  Gjithsej 11 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.