Forumi Horizont Gjithsej 29 faqe: « E parė ... « 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29]
Trego 289 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Diskutime Shoqėrore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=125)
-- Njeriu njihet nga...! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15605)


Postuar nga Misha datė 16 Shtator 2009 - 13:26:

shiko ksovari lere fare

une timen e thashe


Postuar nga ksovari datė 16 Shtator 2009 - 13:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha Misha
shiko ksovari lere fare

une timen e thashe



Me falni , pa ndonje te keq, nuk kam degjuar kete shprehje, ndersa "balluket rrenacake", eshte shprehje, qe e kam mesuar nga nje psikolog dhe e ka domethenien: se ne shikim te pare te len pershtypje te mire, por te del e kunderta...

Une keshtu e mora, dhe me falni nese jeni ndier e ofenduar...


Postuar nga Mbreteresh datė 16 Shtator 2009 - 15:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Njeriu njihet nga syte.
http://www.alsat.tv/shkence/njerezi...n-nga-syte.html



Nuk do koment,

Prsh-I nderuar...dukeni i talentuar ne fjale&shkrime,gjithashtu...

MBR.


Postuar nga ksovari datė 16 Shtator 2009 - 22:35:

Nuk do e perjashtoja kete mundesi. Por, edhe syte mashtojne, e them edhe njerehe, se ka njerez qe ne shikim te pare te bejne ta lesh dorzan shpirtin ne doren e tij, por, ne fakt, ndodh qe deshperohesh shume rende, sepse jeni zhgenjyer...


Postuar nga lorenis08 datė 02 Tetor 2009 - 22:35:

Cdo njeri njihet vetem kur futet ne interesa bisnesi pra kur futet leku ne mes,nga do ta rotulloni jo syte,jo hunda, dikush ja futi dhembet kjo e fundit kot fare etj kane nje % shume te vogel per mos thene fare.miresia e njeriut nuk duket ne pamje por me vepra". Jo cfare ka vitrina ka dhe magazina"
"JU KA QELLUAR NJE MOLLE E KUQE POR E KALBUR BRENDA"
"une asnjehere nuk genjeje vetem te verteten fsheh"

TUNG


Postuar nga ksovari datė 05 Tetor 2009 - 12:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha lorenis08
Cdo njeri njihet vetem kur futet ne interesa bisnesi pra kur futet leku ne mes,nga do ta rotulloni jo syte,jo hunda, dikush ja futi dhembet kjo e fundit kot fare etj kane nje % shume te vogel per mos thene fare.miresia e njeriut nuk duket ne pamje por me vepra". Jo cfare ka vitrina ka dhe magazina"
"JU KA QELLUAR NJE MOLLE E KUQE POR E KALBUR BRENDA"
"une asnjehere nuk genjeje vetem te verteten fsheh"

TUNG



me jete nbehet loje, ne pikpamje te acapktuar... Nuk ma merr mendja se dikush ia ka rutuf kote, sepse jeta nuk eshte veteel mku, perfshihet pushteti, vhsetiresit, ka njerez te ndryshem me tiparedn et ryshme....


Postuar nga dylan datė 10 Tetor 2009 - 14:14:

njeriu njifet qe ne pamje te pare si kallep ashu
ket manine kam une e njof njeriun qe me heren e pare qe ta shikoj jam ne gjendje te di ja vlen apo sja vlen si njeri


njeriu njifet nga plot gjera menyra si vishet si bisedon si rri si mendon si arsyeton e tjera e tjera


Postuar nga ksovari datė 10 Tetor 2009 - 17:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
njeriu njifet qe ne pamje te pare si kallep ashu
ket manine kam une e njof njeriun qe me heren e pare qe ta shikoj jam ne gjendje te di ja vlen apo sja vlen si njeri


njeriu njifet nga plot gjera menyra si vishet si bisedon si rri si mendon si arsyeton e tjera e tjera



Njeriu njihet ne gjep, kur eshte koprrac ai nik eshte njeri, sepse vetem qeni kafshon kur i afrohesh afer pjates, mbase edhe deshiron ti shtosh, por, prap ai ndersen/


Postuar nga Roi5 datė 10 Tetor 2009 - 17:23:

Njeriu nifet me se shumti gjat bisedes, Njeri i mire asnjeher nuk te ofendon, nuk te lavderon por te thot ate qe ti e ke ne fytyr o te mire o te keqe.

Njeriun une mund ta njof ne disa tipare se a i perket njeriut te mire a po te keq..Ashtu mendoj une dhe ashtu vlersoj une por nuk do tu a them....

 


  Gjithsej 29 faqe: « E parė ... « 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29]
Trego 289 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.