Forumi Horizont Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 181 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Video Muzikore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=357)
-- Soundtracks - Kolonat zanore te filmave (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15877)


Postuar nga AndreaPirelli datė 11 Qershor 2008 - 01:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha katilesha007

Mbaj mend qe kur e kam pare kete film  kam qare me denese sidomos te mbyllja e filmit.



Une tek filmi "Mimoza llastica" kam qare shume ........ .


Postuar nga lezhjani-82 datė 11 Qershor 2008 - 02:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha turll


Une tek filmi "Mimoza llastica" kam qare shume ........ .



Ku ke qare tek pjesa qe ha buk me gjalp edhe nuk ja jep shoqes nje kafshate?


Postuar nga Demokrate4ever datė 22 Qershor 2008 - 19:49:

Fergie - Labels or Love?:D



Enigma:Nese s'ke vajtur akoma ta shohesh filmin, te sugjeroj. Nuk ishte kushedi film, por me shume ishte funny, especially the fifty blond hair hahaha

p.s Tule, na gjej soundtrack te filmit "Dy vjet pushime" kerkoj ndihme edhe shefit nese s'mundesh vete.


Postuar nga ~Enigme~ datė 22 Qershor 2008 - 20:01:

Re: Fergie - Labels or Love?:D

Citim:
Po citoj ato qė tha Demokrate4ever
Enigma:Nese s'ke vajtur akoma ta shohesh filmin, te sugjeroj. Nuk ishte kushedi film, por me shume ishte funny, especially the fifty blond hair hahaha

p.s Tule, na gjej soundtrack te filmit "Dy vjet pushime" kerkoj ndihme edhe shefit nese s'mundesh vete. [/B]

ahah e pashe naten qe u hap. U kenaqa, mgjs filmi ishte i parashikueshem (ashtu si ne filmi "sweet home alabama") , pak i gjate mendova, por mqs ishim nje grup i madh qe perfunduam pas filmit me cosmo duke defryer e beri momentin te paharrueshem.
ps U cuditem me bjonden u zgjenjeva ahahha !


Postuar nga Tulipani datė 23 Qershor 2008 - 12:05:

2 vjet pushime

sa pertace i kam kto forumistat s'kerkojne fare :p:p ...

e kishe fjalen per kete ?

une filmin se mbaj mend fare por librin e kam lexuar 2 here, te dyten here gjate pushimeve


Postuar nga Tulipani datė 23 Qershor 2008 - 12:09:

Izaura

e kishin kerkuar dhe kete me duket ... se di eshte kjo apo jo se nuk e kam pare por me hamendje them se eshte ky version ... se na paska dhe versione te tjera


Postuar nga Tulipani datė 23 Qershor 2008 - 12:13:

Des'ree - Kissing You(OST Romeo & Juliet'96)

tani po ve 1 qe me pelqen mua ... Ost e versionit te 96 ka shume kenge te bukura ...

ps ... Leo ne max e ndricimit te vet


Postuar nga Tulipani datė 23 Qershor 2008 - 12:17:

Romeo and Juliet 1968

ja dhe versioni i vjeter qe une se kam pare por kolona zanore eshte kjo ... muzika nga Nino Rota qe e listen e filmave e ka ca shume te gjate per ta shkruajtur.



Postuar nga AndreaPirelli datė 23 Qershor 2008 - 13:25:

Njesh fare je Tulipan .............. "Dy vjet pushime" e kam pat fiksim ene une, po e kisha harruar.

p.s. OT . Del Piero ishte i pesti ne listen e Penalltive. Dhe pasi jepet lista, rradha nuk ndryshohet. Dyshohet per Tonin .... apo Ambrosinin ...????!!!!


Postuar nga Eria datė 23 Qershor 2008 - 14:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha turll


p.s. OT . Del Piero ishte i pesti ne listen e Penalltive. Dhe pasi jepet lista, rradha nuk ndryshohet. Dyshohet per Tonin .... apo Ambrosinin ...????!!!!




Mos ki merak ore se do hyje prape Tulpja ke tema Sportit ,se nuk rri vetem ke muzika ajo....


  Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 181 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.