Forumi Horizont Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 »
Trego 192 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Probleme Sociale (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=312)
-- Skena seksi ne nje shkolle publike (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=11857)


Postuar nga tresh datė 27 Qershor 2006 - 08:30:

po ai ekologjisti Namik Hoti ka ba gja ndonje video??dini gja ju??
se ai i eshte naturalist i ban me stil, mundeshit pa e heqe kapelen


Postuar nga amor alucius datė 27 Qershor 2006 - 09:30:

O treshi,une thashe se po talleshe per punen e Lesit,kur hapa gazetat tani pashe qe kishin kapur Nikollen mat hahaha .Sa kam qeshur.Me lot!

Sa per Namikun,ti po tallesh por para ca muajsh flitej per nje lidhje te tijen me nje gazetare,biles miqet e kesaj e pranonin.Burre i martuar tjetri...


Postuar nga amor alucius datė 27 Qershor 2006 - 09:39:

Si mund ti besh montazh tani nje videoje te tille pa u dukur fare?(ky thote se i kane bere montazh)Sa budalla qe eshte,cila femer po i shkon ne Shqiperi ketij ne forme spontane dhe ti ofroje sherbimet e saja gratis pa patur ndonje qellim tjeter?!Hajvan mashkull!


Postuar nga ksenia datė 27 Qershor 2006 - 09:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius
Si mund ti besh montazh tani nje videoje te tille pa u dukur fare?(ky thote se i kane bere montazh)Sa budalla qe eshte,cila femer po i shkon ne Shqiperi ketij ne forme spontane dhe ti ofroje sherbimet e saja gratis pa patur ndonje qellim tjeter?!Hajvan mashkull!


une jam e bindur qe femra i ka shkuar gratis amour...
Pse ti mendon se pervec bilbilit mund te ofroj ndonje gje tjeter Nikolla????
Edhe ne juri te Miss Albanias nuk e vene me...
Pa folur per aktivitetin e tij mediatik qe le per te deshiruar...

Pastaj jo te gjitha ofrojne sherbime me qellime te paramenduara...


Postuar nga amor alucius datė 27 Qershor 2006 - 14:21:

Lexova qe ate femren e kishin paguar 5 000 euro qe te..."shkarravitej" me Lesin.Ndryshe si e spjegon kameren pikerisht aty? Pra bere si pune kurthe e ky rene si qyp brenda.Ky Lesi s'me duket ndonje mashkull i bukur qe mund ti shkojne femrat neper banjo me nje te kercitur gishtash pa patur ndonje interes material.Ndaj...une vetem nje arsye shoh ketu.


Postuar nga déją-vu datė 27 Qershor 2006 - 19:39:

Une mezi pres ne cilen kontekst do shqyrtoni uljen e pantallonave te Nikolle Lesit.


Postuar nga Lela_Dr datė 27 Qershor 2006 - 20:26:

mu keto video me duken sikur po i bojne njerezit per gallate.
U bo dhe Lesi???????????????'


Postuar nga SPELAEAN datė 27 Qershor 2006 - 21:10:

Do te kete gjithmone bleres per ata qe kane per te shitur dhe bleres qe duke blere "jo vetem blejne"


Postuar nga Fajtori datė 28 Qershor 2006 - 05:11:

Ate videon e pashe, s'mu duk asgje skandaloze. Dy ferkime anash kameras dhe qenka skandal. Ajo femra ishte karremi se dukej sheshit qe ishte e interesuar ta mbante aty. Sa mjete te uleta perdoren ne politiken shqiptare.


Postuar nga ksenia datė 28 Qershor 2006 - 07:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha déją-vu
Une mezi pres ne cilen kontekst do shqyrtoni uljen e pantallonave te Nikolle Lesit.


Ja dhe pasojat e videos se Inis Gjonit dhe te gjimnazisteve...
Bene edhe Kolen me ul pantallonat per here te pare...


  Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 »
Trego 192 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.