Forumi Horizont Gjithsej 68 faqe: « E parė ... « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 » ... E fundit »
Trego 3362 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=356)
-- mendime te castit... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=8245)


Postuar nga Era1 datė 28 Tetor 2006 - 20:00:

Wink

upsssssssss tre dit me gjet nje pass?


Postuar nga Niqua datė 28 Tetor 2006 - 22:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha Era1
upsssssssss tre dit me gjet nje pass?


 

era mos flet nga london ti??


Postuar nga Nigo datė 28 Tetor 2006 - 22:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane


 

era mos flet nga london ti??



Jo Dreqe jo,mė duket se sipas muhabeteve Era1 jeton nė Tiron.

Apo jo Era1?


Postuar nga lezhjani-82 datė 29 Tetor 2006 - 00:19:

Nganjehere mendoj se gjithcka eshte nje rreth vicioz. Ne riperseritje te vetvetes deri ne nje anomali qe mund te shkaktoje prishjen e rrethit. Mendime dhe shprehje qe riperseriten ne vetvete pa i dhene zgjidhje asaj qe eshte kryesore...!


Postuar nga Enya datė 29 Tetor 2006 - 00:23:

Arrow

=Kur mendova per te tjeret, ata s`menduan per mua;
tani qe mendoj vetem per veten, s`mendoj me per te tjeret!=


Postuar nga Katilesha datė 29 Tetor 2006 - 11:26:

ca po mshijon kjo kafja qe jam tu pi.....mhhhhhhhhhhhhh......mhhhhhh...


Postuar nga buzeqeshja datė 29 Tetor 2006 - 11:48:

kati ma pjek dhe mua nje dhe ti shohim i cik filxhanet.


Postuar nga Nigo datė 29 Tetor 2006 - 12:17:

Ta pi dhe un nji kafe tani,po kush do ma shofi mu filxhanin,Kati apo Miss Buzqeshja?


Postuar nga Katilesha datė 29 Tetor 2006 - 12:19:

hahahahaaaaaaaaaa  naqe .....per zoten   edhe mu mka shku mendja me pa filxhan....po sdin kush maj naqe......une nja 2 her ema ka pa nje kojshie e mka martu jashte shtetit..............sipas saj itesh kisha kene me nje 3 fmi une itesh ....:p:p.....une nuk i besoj....por kam qejf me e pa ...per me kalu kohen maj naqe,......mgjt...une po e shoh nje rruge te filxhani jot.....nje pasqyre gzimit dhe nje mirsi tmadhe..:p...boll tpash sot....:p


Postuar nga buzeqeshja datė 29 Tetor 2006 - 12:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha katilesha007
hahahahaaaaaaaaaa  naqe .....per zoten   edhe mu mka shku mendja me pa filxhan....po sdin kush maj naqe......une nja 2 her ema ka pa nje kojshie e mka martu jashte shtetit..............sipas saj itesh kisha kene me nje 3 fmi une itesh ....:p:p.....une nuk i besoj....por kam qejf me e pa ...per me kalu kohen maj naqe,......mgjt...une po e shoh nje rruge te filxhani jot.....nje pasqyre gzimit dhe nje mirsi tmadhe..:p...boll tpash sot....:p



hahahahahahahaha kati shum interesante gjerat qe me the....

Hajt i her se po ja shikoj nigos kte filxhanin se i paska shkrua shum bukur:
Nigo paske nje peshqesh ,nje njeri mendoka shum per ty,paske nje fejes shum shpejt hahahahahaha cfare fallxhoret qe jam aman


Postuar nga Nigo datė 29 Tetor 2006 - 12:27:

Citim:
Po citoj ato qė tha buzeqeshja



hahahahahahahaha kati shum interesante gjerat qe me the....

Hajt i her se po ja shikoj nigos kte filxhanin se i paska shkrua shum bukur:
Nigo paske nje peshqesh ,nje njeri mendoka shum per ty,paske nje fejes shum shpejt hahahahahaha cfare fallxhoret qe jam aman



Po ky kali kėtu ēa do me thon?

A pres ndonjė haber qeveritar?

Ho pra mo bse i bi kaq shkurt,apo ke takim e do me ik shpejt.


Postuar nga buzeqeshja datė 29 Tetor 2006 - 12:28:

nigo un nuk shikoj kuaj e gomer sua di kuptimin me vjen keq...shko te kati se bela din ma mire...


Postuar nga Nigo datė 29 Tetor 2006 - 12:43:

Tani po e laj filxhanin se boll mė rejtėn........kėto shoqet tona.


Postuar nga Enya datė 29 Tetor 2006 - 13:55:

Koha asht ba si e krisun, na cmendi era e forte...


Postuar nga Nigo datė 29 Tetor 2006 - 15:38:

Dielli ndriēon, por po mos tė kishte erė, Dita do tė ishte mė e bukur.........


Postuar nga Niqua datė 29 Tetor 2006 - 15:41:

u cmenda me iku truri pa telefon..


Postuar nga Enya datė 29 Tetor 2006 - 17:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane
u cmenda me iku truri pa telefon..


ahahahahahahahahah, kiss Dreqe.
E cuditshme si na asht ba semundje telefoni.
Faktikisht un tel e perdori vec me fol me Denisen,s` e marr mundimin
t`i telefonoj askujt tjeter.Nuk ndjej kenaqesi.

(ishalla e gjen sa ma pare....)


Postuar nga lezhjani-82 datė 30 Tetor 2006 - 22:44:

Shoqeria, e mire apo e keqe qofte, eshte e krijuar nga individe. Secili nga keta individe ka rrolin e vecante ne shoqeri, duke qene pjese perberese e saj. Asnje individ i kesaj shoqerie nuk mund te mbivleresohet me shume sec duhet pervecse kur kemi te bejme me Karizmatizem. Nga ana tjeter duke u munduar te mos mbivleresojme eshte shume e veshtire ta ruash situaten ne linjen e holle te asnjeanesise dhe dashur padashur kalojme tek nenvleftesimi i individeve. Kjo sjell si pasoje kunderpergjigje emocionale qe qojne ne humjen e ekujlibrit shoqeror.


Postuar nga Enya datė 30 Tetor 2006 - 23:05:

Sa her i thashe vetes:"Dil qe ketu!S`eshte ambjenti yt i argetimit!S`ke kohe per te humbur duke i shkruar boshllekut!Mos ji e sinqerte, kur te tjeret nuk jane!Mos shkruaj kurre pjes te jetes tande,kur shum mir e din se
do vijn i cast dhe do te te gjujn me jeten tande surratit!Mos i jep afrimitet askujt,
sepse askush s`e meriton ngrohtsin tande!"
Por, asiher s`e degjova zerin e brendshem timin.Asiher s`e rrespektova at za te mrenshem qe gjithnje me thot e me thot"Dil qe ketu!S`eshte ambjenti yt i argetimit!Mos ji e sinqerte me hicin, me te panjohurit!"


Postuar nga Goku datė 30 Tetor 2006 - 23:22:

Nqs je i zgjuar  mundohu te gjesh "simbolet" qe fsheh jeta...ato jane para nesh por jane veshtire ti zbulosh 


Postuar nga Cindi datė 31 Tetor 2006 - 01:01:

Kaq kohe ketu nxorra mallin e Shqiperise me kete forum. Tani mbas tridhjete vjetesh takohemi prape, ne qofte se do takohemi, qe kurrre mos u takofshim o ju o njerez te mallkuar.


Postuar nga lezhjani-82 datė 31 Tetor 2006 - 01:20:

S'do kisha mundur ta nxirrja kurre mallin e Shqiperise.


Postuar nga Balerina datė 31 Tetor 2006 - 03:23:

Nuk nxirret malli per mua. Me ka ngelur ne gryke dhe qendron kokeforte si lemsh ne ezofag dhe me kontrollon frymemarrjen. Dreqi ta haje, qenka me keq se duhani...booh, cfare flas, nga e di une sa i keq eshte duhani? Ah, po, e kam provuar; kam provuar tymin.
Kollitem, nxjerr pak mall me ndihmen e disa shuplakave te njerezve te cilat perplasen ne kurrizin tim te perkulur, por malli, thelbi i mallit aty ngelet, ka zene folene.


Postuar nga Katilesha datė 31 Tetor 2006 - 16:31:

I/e zgjuara ka aftesine te mashtroje me ose pa dashje kedo,por jo vetveten qe eshte nje mister i lexueshem per pak njerez qe e rrethojne pavaresisht se sa mundohemi ta ruajme kete.Asgje s'mund te mbulohet per shume gjate.Syte jane armiku i vetes tone,qe thone ate qe s'duam dhe me fanatizem kerkojme ti mbajme ne thellesite tona ku askush a'mund te penetroje pa deshiren tone,e cila pothuajse gjithmone thote "JO"............


Postuar nga Eria datė 31 Tetor 2006 - 16:41:

sa do doja te flisja me dike tani............


Postuar nga Goku datė 31 Tetor 2006 - 18:14:

Sikur te kisha ate qe deshiroja, do te isha ne...


Postuar nga atiola datė 31 Tetor 2006 - 20:37:

kam nje brenge ne zemer qe me mundon jashte mase as vete nuk e kuptj nuk ndihem e qete kudo qe shkoj ngado qe vete ajo eshte me mua me ndjek ngado ja dhe ne keto caste eshte me mua si hije me ndjek oh sa deshire do ksiha qe per nej here te vetme te me linte te qete po jo ajo vazhdon te jete aty ndoshta aty do jete gjithnje
jemi njerez po ashtu eshte bejme gabime po nuk dueht te tjeret te vuajne nga gabimet tone dhe pse ndoshta ato qe bejme i bejme pa vetedashje po crendesi ka ata qe duam vuajne nag gabimet tone dhe gjithashtu ne vuajme bashke me ta


Postuar nga Niqua datė 31 Tetor 2006 - 20:45:

sa me ka marre madhi

java po me duket vit


Postuar nga Enya datė 31 Tetor 2006 - 21:46:

Lightbulb

Qetesia po shkrihet njesh me shpirtin tim.Po shkruaj me vetedije te plote.
Pafshim ne vazhdim....


Postuar nga lezhjani-82 datė 01 Nëntor 2006 - 21:50:

Dardha s'ka bisht fare...!


Postuar nga iliriusa datė 01 Nëntor 2006 - 21:53:

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
Dardha s'ka bisht fare...!


Sa kam qeshur!

Mendime te castit: Cudi sesi mendimet e dikujt tjeter te largojne trishtimin e mendimeve te tua.


Postuar nga Enya datė 01 Nëntor 2006 - 21:54:

=Te humbasesh nje stoli s`eshte asgje,pasi mund ta zevendesosh
me nje me te cmuar.
Por te humbasesh besimin tek nje person shume i besuar,
eshte njesoj sikur ke humbur nje gjymtyre te trupit.=


Postuar nga Amstel datė 02 Nëntor 2006 - 12:41:

ajo cka me ben me shume real eshte vet dashuria e madhe qe kam per ty shpirte dhe................


Postuar nga atiola datė 02 Nëntor 2006 - 12:46:

mos me quaj me ashtu ne qofte se don qe une te kaloj dhe nje dite te qete ndjehem mire me ato qe me thua po me ve ne mendime gjithashtu ......


Postuar nga Amstel datė 02 Nëntor 2006 - 12:52:

mendimet e medhaja te kepusin shpirt mos mendo por qesh sa me shume dhe gezohu se veshtire ta gjesh prape kete rast.


Postuar nga bucimakja datė 02 Nëntor 2006 - 21:44:

ne jemi te pandashem sepse jemi bashkimi i te kundertave..........


Postuar nga buzeqeshja datė 02 Nëntor 2006 - 22:19:

ppppfffffffffffffff sa jete e lodhun...........


Postuar nga lezhjani-82 datė 03 Nëntor 2006 - 01:25:

Se di pse e kam inat canten e shkolles? E keqtrajtoj shume dhe prap nuk ngihem...pse ? Tashi qe po shkruaj me vjen keq per te, por cte bej, sa here e shikoj me vjen ta keqtrajtoj.

Sikur canta te kishte ze...!


Postuar nga Enya datė 03 Nëntor 2006 - 02:34:

=Ajo cfare kerkoja ne jete deri me sot,ishte vetem te kisha besim tek dikush
qe ta meritonte besimin tim.Kam mall te dialogoj me nje njeri te mireformuar
psikologjikisht.Jo se mungojne keta njerez(dmth existojne diku),-po ku jane?!!!=


Postuar nga Katilesha datė 03 Nëntor 2006 - 11:47:

Gati te gjithe njerezit sot ne bote,dicka kane,por e kane ne koke...por disa e perdorin per miresi e disa vetem per dredhi......dhe ne fund te gjithe mbajne emrin ...NJERI,..........!


Postuar nga Eria datė 03 Nëntor 2006 - 12:05:

Vjen nje cast ne jete kur te vjen te bertasesh Me lini rehat!!!


Postuar nga lezhjani-82 datė 03 Nëntor 2006 - 19:40:

Me kto teknologjite e reja nuk ke nevoje te mbash me fotografi ne nje sirtar ku askush nuk i shikon. Tani mund te mbash nje album tendin shume lehte ne nje faqe interneti ku te hedhesh te gjitha fotografite dhe mos te te hyje ferre ne kembe...njerezit kane shume nevoje per te pare fotot e te panjohurve, mezi presin qe personat te dergojne sa me shume foto keshtu qe mund ti njohin me mire anetaret.
Une pershembull nuk i njihja mire disa anetare gjer aty nga fotoja e 10 e tyre, pastaj me ne fund e kuptova se fotoja nr. 1 s'kishte ndoj ndryshim te madh nga fotoja numer 10 pervec rrobave dhe background-it.
Nje nate spo me zinte gjumi se s'kisha pare mire dhe me imtesi cdo detaj fizik te personit qe sillte foto por me ne fund aty ngta fotoja e 15 e pashe edhe ate detaj...
Rrofshin albumet fotografike online !


Postuar nga Katilesha datė 03 Nëntor 2006 - 19:58:

Sa e ankthshme eshte pritja e dickaje te mrekullueshme qe e ndjen se eshte duke ardhur ne drejtim tend.....por ti nuk di nga ta kthesh koken....nuk di ku ta kerkosh....ku ta gjesh....ne syte e dikujt...ne prekjen e dy duarve.....e nje lekure aromen e te ciles nuk e njeh......ta kerkosh ne fjalet shpirterore.......sa e ankthshme eshte kur e di se te gjithe kete mrekulli mund ta perjetosh.......por....por.....ne dreq pritja.....me cmendi me shume se vete cmenduria.....!


Postuar nga atiola datė 04 Nëntor 2006 - 17:43:

nuk dua te mendoj po ja je aty ne mendejn time ku do jesh tani thua ne ndonje kafene duke pire dicka apo ne shoqerine edikujt sikur ta dija cfare po ben tani jo per gje po ashtu kisha deshire te dija si je duke e kaluar


Postuar nga ToniTr datė 05 Nëntor 2006 - 11:53:

Te mendoj c do sec te mendoj c do min te mendoj vetem te mendoj tyyyyy engjell qe me rri shume pran me fjalet e tua e me c do te mire tenden
Kerkoj vetem te mendoj qe nje dite do jem edhe une afer me ty e per kete vetem mendoj mendoj per ty......


Postuar nga andeta datė 05 Nëntor 2006 - 15:53:

Unhappy

sa do doja te kisha nje njeri vetem timin.qe te besoja me sy te mbyllura se do ta gjeje ne cdo sekonde te dites apo te nates...eshte kaq e veshtire te gjesh nje njeri vetem per vete ,pa kushte,pa nentexte,ta shikosh e te thuash;e shikoni ate njeri aty eshte vetem imi e une vetem e tij. me dukete e pamundur te ekzistoje nje gje e tille .............do jepja cdo gje qe te mund te ishte e mundur...


Postuar nga atiola datė 05 Nëntor 2006 - 17:21:

ne qofte se nuk do kem kurre fatin te shikoj dua ta dish qe me kete dhimbje do jetoj deri sa te vdes .ne qofte se nje ditedo me jepet mundesia te jem prane teje dua ta dish qe do beja te pamunduren qe te beja te ndejeheshe me te lumturin ne kete bote per ato momente qe do kalonim bashke


Postuar nga Katilesha datė 05 Nëntor 2006 - 17:41:

Arrow

............

Ndodh shpesh here ne jete...qe te jesh e nje mendimi me dike qe e ke afer shpirterisht...me te cilin kuptohesh shume mire...ndoshta edhe me shume sec duhet....pikerisht une mbreme pauzen mendova...dhe ja sot ...dikushi ma kerkoi....e cuditshme se si eshte e ndertuar kjo bote...se si yjet e shpirtit na udheheqin drejt komunikimit shpirteror hyjnor ...dhe ne merremi vesh pikerisht keshtu ...ne distance ..


Postuar nga SEXI datė 06 Nëntor 2006 - 12:05:

Ehhh... ne keto ēaste po mendoj per shume gjera qe do bej ne te ardhmen...S'di ke me ke t'ja nis e me ke t'ja mbaroj...


Postuar nga Eria datė 06 Nëntor 2006 - 12:48:

..........sa eveshtire eshte te shkruash cfare mendon.........mendoj per nje gje te vetme dhe per shume gjera te lidhura me ate.me mungon................


  Gjithsej 68 faqe: « E parė ... « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 » ... E fundit »
Trego 3362 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.