Forumi Horizont Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 256 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- a ka rendesi mosha?? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10064)


Postuar nga Enya datė 13 Gusht 2009 - 02:56:

Si nuk paska rendesi mosha? Ne pamundesi te moshatarit, sepaku 2-vjet diference, me shume do ishte boring! 

I keni vene re ata  meshkuj qe martohen me vajza te reja, dhe skalojne as dy vjet martese dhe ato femra kthehen ne zhele, tamen si plaka?! Mosha ka shume rendesi ne cdo aspekt.


Postuar nga dylan datė 13 Gusht 2009 - 03:14:

ka raste qe mendoj jo ska shume rendesi mosha
ka raste qe mendoj qe ka shume rendesi

mendimi im ehste qe me nje njeri qe ehste me i vjeter se ju duhet te shikoni dy here cdo veprim tuajin me pare se ta merrni
tjeter mendim ka nje moshatar me ty tjeter nje me i vjeter eshte veshtire te shikoni jeten njejte


lollje truri sdi cthem


Postuar nga Petter datė 13 Gusht 2009 - 04:00:

Per mua ska rendesi. Rendesi ka mirkuptimi dhe se si e ndjen veten krah nje personi qe do, mosha eshte thjesht numer. (kuptohet spo them nje djal 25 me nje femer 60, por +/- 10 per mua sdo ishte problem


Postuar nga Enya datė 13 Gusht 2009 - 16:30:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Per mua ska rendesi. Rendesi ka mirkuptimi dhe se si e ndjen veten krah nje personi qe do, mosha eshte thjesht numer. (kuptohet spo them nje djal 25 me nje femer 60, por +/- 10 per mua sdo ishte problem


Dmth ti je 25 vjec, sa shkokena bashke Petter?Vetem dy vjet difference. -hahahahahaha-
Hey zemra, ai 10 vjecari difference qe thu ti, mos te te duket loje. Asht pothujse nji shekull difference. Hap syt e shif perreth teje, si te ngjane njerez te tille? -Te mbarum krejt!


Postuar nga shelgu datė 13 Gusht 2009 - 17:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha Enya


Dmth ti je 25 vjec, sa shkokena bashke Petter?Vetem dy vjet difference. -hahahahahaha-
Hey zemra, ai 10 vjecari difference qe thu ti, mos te te duket loje. Asht pothujse nji shekull difference. Hap syt e shif perreth teje, si te ngjane njerez te tille? -Te mbarum krejt!



Pra del se Pjetri 25 kerkoka nje 15 vjece. Je jashte ligjit Petro, prandaj me mire mbaj ate +10 qe te jesh rehat.

E kshu, kshu.

Varet me ke ke te besh. Ka femra qe edhe tek te 50 mbeten hot. Ka te tjera qe edhe kur jane 18-25 jane pa asnje terheqje.

Ka edhe meshkuj po ashtu qe harrojne qe nunk e kane vetem per te permjere.


Postuar nga Deb* datė 13 Gusht 2009 - 17:20:

Sigurisht qe ka rendesi mosha. Ndryshim mentalitetesh, preferencash, deshirash. Une me burrin kam 6 vjet, dhe prape verej ndryshime. Por ndikon shume dhe tipi, karakteri i njeriut.


Postuar nga BIONDIA datė 13 Gusht 2009 - 17:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Per mua ska rendesi. Rendesi ka mirkuptimi dhe se si e ndjen veten krah nje personi qe do, mosha eshte thjesht numer. (kuptohet spo them nje djal 25 me nje femer 60, por +/- 10 per mua sdo ishte problem



shume mire e ke Peter dhe une kshu them si ty sdo me cudiste nje fakt i tille te shikoja nje 25 vjecar(cun) me nje 35 vjecar(vajze) ... pse Nano duhet te kete grua me te re se veten dhe u denoka Demi se qeka burri i saj i vogel ...kush i vendos keto rregulla...asnje... kur flitet per dashuri ...briatore eshte 60 vjec gati po ka perkrah nje vajze 25 vjece e kusur ...une e kam 4 vjet me te madh se veten dhe se ndiej kete ndryshin fare


Postuar nga shelgu datė 13 Gusht 2009 - 18:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA



shume mire e ke Peter dhe une kshu them si ty sdo me cudiste nje fakt i tille te shikoja nje 25 vjecar(cun) me nje 35 vjecar(vajze) ... pse Nano duhet te kete grua me te re se veten dhe u denoka Demi se qeka burri i saj i vogel ...kush i vendos keto rregulla...asnje... kur flitet per dashuri ...briatore eshte 60 vjec gati po ka perkrah nje vajze 25 vjece e kusur ...une e kam 4 vjet me te madh se veten dhe s'e ndiej kete ndryshin fare



Vertet sharm Bjonde.

Po po ta kishe nja 8 vjet me te vogel?


Postuar nga kotka datė 13 Gusht 2009 - 18:29:

personaliteti ka rendesi, jo mosha. edhe une deri ne dhjete vjet me te medhenj meshkujt i pranoj, ndersa femrat deri ne 5 vjet me te medha i pranoj (ndryshe ato ndihen te frikesuara po te jene shume me te moshuara se partneri)


Postuar nga BIONDIA datė 13 Gusht 2009 - 18:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha cedrus


Vertet sharm Bjonde.

Po po ta kishe nja 8 vjet me te vogel?




shume mire do ishte sdo ankohesha ...njeriu ka nevoje per ajer te fresket cedrus e mish te njome ...pse te duket budallaqe ty Demi qe e ka bashkeshortin e vogel ???


  Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 256 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.