Forumi Horizont Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 256 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- a ka rendesi mosha?? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10064)


Postuar nga Klodel datė 18 Tetor 2006 - 15:05:

Varet ne cilen periudhe njihesh mbi 26 vjec nuk ka ndonje diference shume te madhe, mendoj. E rendesishme eshte si ndihet personi dhe cfare gjerash i ploteson partneri. deri ne 5 vjet me i vogel mashkulli me duket normale. por kam pare cifte qe jane martuar me 12 vjet diference dhe ja kalojne shkelqyeshem. NE e kemi cik si shume konceptin e moshes te tiposur, sepse ne shtetet e tjera nuk ka problem fare. Sheh pleq me gra 50 vjet diference, ashtu sic sheh dhe gra te moshes se mesme me te dashur 20 vjet me te vegjel.

Per mua e rendesishme eshte si ndihem dhe cfare me ploteson. por kete perputhje nuk para e kam pare tek moshataret


Postuar nga amor alucius datė 18 Tetor 2006 - 17:47:

Per mua personalisht maksimumi i pranueshem do ishte 9-10 vjet me i madh,per me te vegjel...pfff,jam ne nje faze te jetes qe se gjej veten me njerez me te vegjel.

Vjen nje moshe ku njerezit me nje diference te madhe moshe s'perputhen as seksualisht,as ne nivel mendor(te pakten po nese flasim per njerez me nje zhvillim normal)


Postuar nga RIP Gibbs datė 18 Tetor 2006 - 17:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius
Per mua personalisht maksimumi i pranueshem do ishte 9-10 vjet me i madh,per me te vegjel...pfff,jam ne nje faze te jetes qe se gjej veten me njerez me te vegjel.

Vjen nje moshe ku njerezit me nje diference te madhe moshe s'perputhen as seksualisht,as ne nivel mendor(te pakten po nese flasim per njerez me nje zhvillim normal)

Dakort me ty jam edhe une....nejse po nga ke qene me ke harru..


Postuar nga amor alucius datė 18 Tetor 2006 - 17:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha psikonova
nejse po nga ke qene me ke harru..


Duhet te jesh me i vogel,ndaj duhet te te kem harruar


P.s.Kam qene cike e zene cuno keto kohe; jo Fakulteti,jo aktivitet jashte-Fakulteti,jo puna...Ti mire?


Postuar nga RIP Gibbs datė 18 Tetor 2006 - 17:56:

...

Mire me gjysme zeri......nejse une jam me i vogel.....kjo teme eshte per te rritur.....po largohem...


Postuar nga amor alucius datė 18 Tetor 2006 - 17:58:

Re: ...

Citim:
Po citoj ato qė tha psikonova
Mire me gjysme zeri......nejse une jam me i vogel.....kjo teme eshte per te rritur.....po largohem...


Beja shaka,une se di sa vjec je ti,keshtu qe s'mund te te them nese je me i madh ose me i vogel


Postuar nga RIP Gibbs datė 18 Tetor 2006 - 17:59:

...

Nejse tani e more vesh ....


Postuar nga amor alucius datė 18 Tetor 2006 - 18:00:

Re: ...

Citim:
Po citoj ato qė tha psikonova
Nejse tani e more vesh ....


Ku? Si?Kur?


Postuar nga RIP Gibbs datė 18 Tetor 2006 - 18:04:

...

A e pranova qe jam me i vogel se ty.....qepar me duket........keshtu qe.....


Postuar nga amor alucius datė 18 Tetor 2006 - 18:05:

Une pranova qe se di sa vjec je


  Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 256 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.