Forumi Horizont Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 256 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- a ka rendesi mosha?? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10064)


Postuar nga elissa datė 16 Nëntor 2006 - 18:37:

[QUOTE]Po citoj ato qė tha Endri
[B]Per Ashton Kutcher edhe Demi Moore Mosha s'ka shume rendesi

[Edhe ai sgjeti ndonje me te mire po kte plake. Eja llogjikoje....
:o :o :o :o


..po dhe kjo `plaka`do kete ndoje gje te mire ..se ndryshe sdo rrinta ai me ate.... :p :p


ne pergjithesi jam kunder.... po kur ata i pershateten njeri - tjeterit pak rendesi ka ..besoj ....


Postuar nga Vlonjati99Tave datė 16 Nëntor 2006 - 20:36:

vallahi tashi   sbesoj  se ka me  rendesi mosha... persa me perket mua po flas... 

 

se  s'shpejti behem baba


Postuar nga dodgy datė 16 Nëntor 2006 - 21:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha elissa
[QUOTE]Po citoj ato qė tha Endri
[B]Per Ashton Kutcher edhe Demi Moore Mosha s'ka shume rendesi

[Edhe ai sgjeti ndonje me te mire po kte plake. Eja llogjikoje....
:o :o :o :o


..po dhe kjo `plaka`do kete ndoje gje te mire ..se ndryshe sdo rrinta ai me ate.... :p :p


ne pergjithesi jam kunder.... po kur ata i pershateten njeri - tjeterit pak rendesi ka ..besoj ....



 

Nigjo se mu po ma mer pak me miza sot se tani sa erdha nga papi e i kam fut ca dring.

ma kapi icik me ket demi moor,nuk e di ca do me thon ti pun moshe, tjet per mu  un neser e martoj demi moor ,ajo eshte bo mo e mir tashi se sa kur ka qen e re .me ato operacione qe ka bo ajo esht bo si me qen 20 vjec.pastaj kush do me dit sa vjec esht tjetra mor jahu po pati lek te gjitha rregullohen.


Postuar nga elissa datė 17 Nëntor 2006 - 09:01:

[QUOTE]Po citoj ato qė tha dodgy
[B]

Nigjo se mu po ma mer pak me miza sot se tani sa erdha nga papi e i kam fut ca dring.

ma kapi icik me ket demi moor,nuk e di ca do me thon ti pun moshe, tjet per mu  un neser e martoj demi moor ,ajo eshte bo mo e mir tashi se sa kur ka qen e re .me ato operacione qe ka bo ajo esht bo si me qen 20 vjec.pastaj kush do me dit sa vjec esht tjetra mor jahu po pati lek te gjitha rregullohen.

]

hahahhha....dhe une kete thash ..po qe se cifti pelqehet (pak rendesi ka kush eshte me i mdh) hallall u qofte....kur the ti kur ka lek te gjitha rregullohen..


Postuar nga elissa datė 17 Nëntor 2006 - 09:03:

[QUOTE]Po citoj ato qė tha KOTA_97
[B]vallahi tashi   sbesoj  se ka me  rendesi mosha... persa me perket mua po flas... 

 

se  s'shpejti behem baba



URIME .......


Postuar nga Amstel datė 19 Nëntor 2006 - 09:45:

hajde kota urime baba i pamartum ahhahahah
ferrash e ke mer apo hotelesh?


Postuar nga Niqua datė 19 Nëntor 2006 - 16:56:

sigurisht qe ska rendesi mosha perderisa une rash ne dashuri me Nik i cili eshte me i vogel se une...


Postuar nga Vlonjati99Tave datė 19 Nëntor 2006 - 19:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha NIK_SERIOZI
hajde kota urime baba i pamartum ahhahahah
ferrash e ke mer apo hotelesh?



 

 

 

 

rofsh elissa

 

niku, jo ri  sedile makinash :p

se bej shaka.. pastaj  pse duhet te jesh i martuar te behesh baba?

tema ishte per moshen... dhe personja qe se shpejti ben nje bebi.. eshte pak  vite older  then me ( kur  them pak vite  nenkuptoj  1-13 vjet ) dhe i jati bebit  do jem une... dhe jo per ndonje  pakujdesi   tonen..  po nga  deshira per tu ber  prinder

 

ciao


Postuar nga atiola datė 19 Nëntor 2006 - 19:20:

waw urime KOta merrni shembull ju te tjeret


Postuar nga Niqua datė 19 Nëntor 2006 - 19:31:

ca shembulli moj atiola me ba kopila aaa

une sjam dakort me ba femi jashte martese..


  Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 256 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.