Forumi Horizont Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 256 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- a ka rendesi mosha?? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10064)


Postuar nga Boksieri datė 20 Nëntor 2006 - 22:51:

Po ka shume rendesi,,faktor ndihmues.


Postuar nga Niqua datė 21 Nëntor 2006 - 18:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha KOTA_97


 

 

hahahahahah   po ca  ti bej un... qe kur  dola para  dy vjetesh me plake si puna jote...   ske ca i ben.. :p

nejse.. kurvar jam ke te  drejt... se shum kan shkuar ne.... u know... po   ti je me  shum se mua ... ske len me ... spo i mar me ngjyra  se merzitesh :p 

  

 
hahahahahahahhahaa 

  



 

dole dole dhe dole pse te solli kush te solli se me mu ske shanc ti as shoket e tu.... une nuk merrem me njerz si puna jote o kota.. ti je rob qe merresh me llafe, je rob qe vdes me shit pordhe, je rob qe vdes per komplemente chati, etj etj dmth je rob koti ashtu sic e ke dhe nick.... ik o rrote beni biografin jotam nga te ka marr ty qe paske dal kaq pleh mashkull se me njerz qe merrem une ti as qe mund tiu afrohesh afer.. prandaj shkruje ne kalendare ate nate qe  dole me shoqerin time... dhe sa keq si nuk ta shkruva nje autograph se te ka ngel kunj ajo nate, akoma se ke harru se perher flet sikur ishte nate me magjike e jetes tate... sic duket ishte hera e pare qe dilje prandaj ..

Boksjer futja nje boks per mu naqe se me ato krah qe kishe ti sma merr mendja qe nuk ishte cu ma n'kame tija..


Postuar nga Boksieri datė 21 Nëntor 2006 - 21:07:

Me sa po shof une ketu shyqyr qe jane muret e virtualitetit se kishin perfundu ca tipa ke dentisti me proteza e di do dukem i keq po shyqyr qe jemi ne vitrualitet se meshkuj qe merren me llafe si bushtra i kisha cu ne hava edhe i kisha var gati per stervitjen time ,,,sme ishin lodh as duret shume .

Dreqe je yll.


Postuar nga Niqua datė 21 Nëntor 2006 - 21:27:

hahahahahahhahahahahahah me ke shkri gazit naqe

he e imagjinoj krejt se ca do i kishe ba...


Postuar nga Boksieri datė 22 Nëntor 2006 - 01:48:

kur u ben dhe kta labrat qe kafsha me e eger per kta esht ljepuri


Postuar nga Boksieri datė 22 Nëntor 2006 - 03:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha GANGOO
Hajde shoqni shqiptare hajde.
Ke ka marr malli mu sha me mu, se s`ja pertoj hic




Une sdo kisha zemer te kapem me ty Gango,,,vetem pederacat kapen me femra se burri qe eshte burre nuk merret me gjera te tilla. GTI-Kota do me vinte turp te ndyhem me nje mashkull qe ben trimeri me femer,,kot si thojne asaj fjales qeni qe leh ste han. Me shave me familje por meqense sje i zoti tju besh gje une spo e perdor te njejt fjalor se jam mesu me tjeter edukate familjare.


Postuar nga oliinter datė 22 Nëntor 2006 - 14:32:

o tajson paske mision te veshtire me duket


Postuar nga Eria datė 22 Nëntor 2006 - 14:42:

Ju lutem i qendroni temes,mos u merrni me muhabete pa vlere,te cilat shume mire mund ti konsumoni me mesazhe private!!!Mesazhet jashte teme dhe ofendimet do te fshihen sa me pare te jete e mundur.Ju faleminderit per mirekuptimin!!!


Postuar nga Niqua datė 22 Nëntor 2006 - 16:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha Boksieri
kur u ben dhe kta labrat qe kafsha me e eger per kta esht ljepuri


 

 


Postuar nga Enya datė 22 Nëntor 2006 - 18:20:

Re: a ka rendesi mosha??

Citim:
Po citoj ato qė tha Eriosa
Duke lexuar nje material ne nje reviste me lindi ideja per kete teme.
Si ju duken martesa te tipit Demi Moore&Ashton Kutcher,dmth gruaja me e madhe se burri.
Ju personalisht do ta vinit re moshen e njeriut qe doni?
Dmth nese do ishit vajze,djali duhet te ishte me i madh&anasjelltas,nese do ishit djale,vajza duhet te ishte me e vogel.....



Mbase me lezet do kishte rasti i Tom Cruise me Katie Holmes.
Tom 44 vjec, ndersa Katie vetem 28 vjece( ne 18 dhjetor i mbush).

Mua me duket cmenduri nje martese e tille me nje diference moshe
cmendurisht e papranueshme.


  Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 256 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.