Forumi Horizont Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »
Trego 138 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- Genjeni Sa Te Doni..... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=8975)


Postuar nga halfgang datė 30 Korrik 2005 - 19:58:

Genjeni Sa Te Doni.....

tek kjo teme genjeni sa te doni, ketu eshte e lire genjeshtra...
por kujdes se genjeshtra eshte gjysma e te vertetes...
shkrihuni se genjyeri...
pershendetje...


Postuar nga oliinter datė 30 Korrik 2005 - 20:04:

sot isha ne kine por kisha harruar celularin ne XHamajke dhe mu desh te rezervoja nje varke per te ikur ne singapor per ta mare. hahahaha


Postuar nga halfgang datė 30 Korrik 2005 - 20:09:

ndersa une sot ika ne pune me rrobat e gjumit... sic erdha mbreme nga klabi nuk u nderova kur u shtriva per gjume, dhe kur u ngrita ne mengjes nga ajo qe nderohem si cdo mengjes u nderova dhe sot por vesha rrobat e gjumit... hahahahaha...
pastaj u zgjova, ishte enderr...


Postuar nga oliinter datė 01 Gusht 2005 - 09:43:

pershendetje

kur po nisesha per ne pune rruges u ndesha me nje ishen time dhe per hir te koherave te shkuara e pime nje kafe bashke dhe kujtuam vitet kur ishim bashke....

e cfare endrre e keqe!!!!!!! por qe me pelqeu shume dreqi ta marre.


Postuar nga Lela_Dr datė 01 Gusht 2005 - 10:53:

Po une qe s'di me gjenjyer si i behet....apo te flas vete atje ku thuhet e verteta.....


Postuar nga halfgang datė 01 Gusht 2005 - 17:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_dr
Po une qe s'di me gjenjyer si i behet....apo te flas vete atje ku thuhet e verteta.....


BRAVO LELA, sapo e the genjeshtren e pare...


Postuar nga Sykaltra_Shqiptare datė 01 Gusht 2005 - 17:41:

Smile

Citim:
Po citoj ato qė tha halfgang


BRAVO LELA, sapo e the genjeshtren e pare...



hahahaahahahahahahahahahaahahahaha, sa kam qesh!

Shume teme interesante, e votova me 5 yje!
Urime Neri, po na gezon me temat e tua te bukura!


Postuar nga halfgang datė 01 Gusht 2005 - 21:20:

isha duke ecur rruges dhe tek kembet e mia ndalon nje FERRARI, hapet xhami dhe degjoj nje ze te njohur qe me tha- a je i lire sot???
ula koken per te pare se kush ishte ky person, dhe ke pashe thoni ju.....
PAMELA ANDERSON.... gati sa te me binin te fiket, dhe po mundohesha te flisja por sme dilnin fjalet nga goja, dhe u mundova te beja nje hap perpara..
e bera hapin perpara, dhe rrashe nga krevati...
enderr pashe perseri....


Postuar nga elsaaa datė 01 Gusht 2005 - 23:45:

hahahhahahahhahahahahahhahahahahahhahahahaah o zot sa kam qesh
urime per temen halfgang .... shume funny
tani per tani sjam ne mood te genjej...next time


Postuar nga Iyua datė 02 Gusht 2005 - 02:14:

hahahaahahahha o Zot sa kom qesh me lot,

Neri o Zot se na vdiqe me kto temat sa e hap pc shikoj shkrimet e tua se mbaj dot te qeshuren
Urime per temen Neri dhe thnx qe na ben humor sepse ndonjeher na duhet
Per te genjyer skam cfar te genjej per sot mbase genjej neser
~Evisa~


Postuar nga oliinter datė 02 Gusht 2005 - 09:12:

sido qe te veje puna thashe me vete keto 300 vjete qe me kane ngelur per te jetuar do ti shpenzoj duke udhetuar dhe fluturuar.


Jam biznesmen i fuqishem ore!!!


Postuar nga Ruby_DR datė 02 Gusht 2005 - 10:23:

hahahahahah polli gamori ne ..............


Postuar nga halfgang datė 02 Gusht 2005 - 16:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha elsaaa
hahahhahahahhahahahahahhahahahahahhahahahaah o zot sa kam qesh
urime per temen halfgang .... shume funny
tani per tani sjam ne mood te genjej...next time




elsaaa leri shakate tani por trego dhe ti ndonje genjeshter ketu...
trego sesi e genjeve mamin atehere kur dole me ate cunin per kafe, kujton se nuk i di une keto...
pershendetje...


Postuar nga halfgang datė 02 Gusht 2005 - 16:10:

Talking Re: hahahaahahahha o Zot sa kom qesh me lot,

Citim:
Po citoj ato qė tha Evisa
Neri o Zot se na vdiqe me kto temat sa e hap pc shikoj shkrimet e tua se mbaj dot te qeshuren
Urime per temen Neri dhe thnx qe na ben humor sepse ndonjeher na duhet
Per te genjyer skam cfar te genjej per sot mbase genjej neser
~Evisa~



Evisa thuaj dhe ti qe thashe genjeshter, se kur futesh ti ne forum nuk shikon temat e mia te parat por u pergjigjesh mesazheve private.....hahahah
pershendetje NERI...


Postuar nga Sykaltra_Shqiptare datė 02 Gusht 2005 - 16:31:

Smile

Sa shume genjeshtare qe paska kjo teme!
Ec mo Neri, mos na u hiq si Princi i Sinqeritetit!
Paske qene genjeshtar i madh!
Na cave koken me kete teme!


Postuar nga halfgang datė 02 Gusht 2005 - 16:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha Sykaltra_Gangos
Sa shume genjeshtare qe paska kjo teme!
Ec mo Neri, mos na u hiq si Princi i Sinqeritetit!
Paske qene genjeshtar i madh!
Na cave koken me kete teme!



isha, jam dhe do jem princi i sinqeritetit....
une hapa temen dhe duhet te pergjigjem per te, dhe mesazhin e pare se nisa une ketu, dhe tek mesazhi i pare u tregua nje enderr dhe aty une tregova disa endrra te miat...
pastaj kjo eshte e kunderta e temes urrej genjeshtrat, dhe atje nuk kishte sukses tema sepse te pakte ishin ata qe urrenin genjeshtren....
dhe po qe se i cahet (koka) ndonjerit nga kjo tema ime mund te marri thjesht qetesues, ben mire per gjume...
pershendetje....


Postuar nga elsaaa datė 02 Gusht 2005 - 18:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha halfgang



elsaaa leri shakate tani por trego dhe ti ndonje genjeshter ketu...
trego sesi e genjeve mamin atehere kur dole me ate cunin per kafe, kujton se nuk i di une keto...
pershendetje...



hahahhahahahahha halfgang ... mamin se kam genjyer se se kam pasur around.

once upon a time genjeva nje shoqe...i thashe te dashurin tend e pashe ketu ketu me filanen po putheshin mire qe s eboshin ne rruge.....asaj i iku truri saqe mori thiken edhe do shkoj tia caj barkun......ky ishte 1 prilli....dhe si njeri i besueshem qe jam se besonte ajo qe e kam genjyer edhe sot e kesaj dite thot sje tall ti e ke pa se une e ndjej loooooooooool...

ciao all


Postuar nga halfgang datė 02 Gusht 2005 - 18:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha elsaaa


hahahhahahahahha halfgang ... mamin se kam genjyer se se kam pasur around.

once upon a time genjeva nje shoqe...i thashe te dashurin tend e pashe ketu ketu me filanen po putheshin mire qe s eboshin ne rruge.....asaj i iku truri saqe mori thiken edhe do shkoj tia caj barkun......ky ishte 1 prilli....dhe si njeri i besueshem qe jam se besonte ajo qe e kam genjyer edhe sot e kesaj dite thot sje tall ti e ke pa se une e ndjej loooooooooool...

ciao all



te bera qe te thuash dhe ti genjeshtrat e tua, se the qe nuk genjen dot...
kaq ishte detyra ime, te zbulova qe mund te genjesh....
prandaj thuaji genjeshtrat e tua ketu.....(vetem tek kjo teme, kuptohet)
pershendetje....


Postuar nga Sykaltra_Shqiptare datė 02 Gusht 2005 - 19:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha halfgang


isha, jam dhe do jem princi i sinqeritetit....
une hapa temen dhe duhet te pergjigjem per te, dhe mesazhin e pare se nisa une ketu, dhe tek mesazhi i pare u tregua nje enderr dhe aty une tregova disa endrra te miat...
pastaj kjo eshte e kunderta e temes urrej genjeshtrat, dhe atje nuk kishte sukses tema sepse te pakte ishin ata qe urrenin genjeshtren....
dhe po qe se i cahet (koka) ndonjerit nga kjo tema ime mund te marri thjesht qetesues, ben mire per gjume...
pershendetje....



O Halfgang!Te thith truri arsye ty apo jo?
Apo te duket sikur ke pushtu Forumin?!

Une po beja shakka tek mesazhi i mesiperm,
sepse me te vertete ke hapur ca tema me tituj terheqes,por brenda jane bosh fare!
Ti q eje nismetari i temes, shtjelloje pak ceshtjen-bluaje mire mendimin para se ta hedhesh ne leter!

Edhe nje gje tjeter:-Une i jam pershtatur temes tende, por jo idese qe
mund te kesh ti ne koke!

Mundohu te jesh me i sakte ne te shprehur, ndryshe na prishe krejt bukurine e forumit me keto qe shkruan
poshte -e lart!
Leri tew tjeret te diskutojne!

Megjithse me mire do ishte sikur t`i kishe vene titullin:_"Perralla nga Neri"


Postuar nga halfgang datė 02 Gusht 2005 - 19:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Sykaltra_Gangos


O Halfgang!Te thith truri arsye ty apo jo?
Apo te duket sikur ke pushtu Forumin?!

Une po beja shakka tek mesazhi i mesiperm,
sepse me te vertete ke hapur ca tema me tituj terheqes,por brenda jane bosh fare!
Ti q eje nismetari i temes, shtjelloje pak ceshtjen-bluaje mire mendimin para se ta hedhesh ne leter!

Edhe nje gje tjeter:-Une i jam pershtatur temes tende, por jo idese qe
mund te kesh ti ne koke!

Mundohu te jesh me i sakte ne te shprehur, ndryshe na prishe krejt bukurine e forumit me keto qe shkruan
poshte -e lart!
Leri tew tjeret te diskutojne!

Megjithse me mire do ishte sikur t`i kishe vene titullin:_"Perralla nga Neri"



opo do ti ve flaken me kete teme qe hapa....hahahahahahaha
nuk e besoja qe do ti merrje dhe ti seriozisht ato qe shkruajta me larte...
sa kollaj keqkuptoheni, tema e genjeshtres eshte ketu, mos i merni seriozisht gjerat...
po qe se i merni seriozisht gjerat dhe tek kjo teme, do kerkoj te mbyllet si teme..
pershendetjet e mia( per sot nuk ka peralle)


Postuar nga elsaaa datė 02 Gusht 2005 - 19:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha halfgang


te bera qe te thuash dhe ti genjeshtrat e tua, se the qe nuk genjen dot...
kaq ishte detyra ime, te zbulova qe mund te genjesh....
prandaj thuaji genjeshtrat e tua ketu.....(vetem tek kjo teme, kuptohet)
pershendetje....



hahhahah halfgang nuk thashe qe nuk genjej dot...po e kam me dite varet si ndjehem lol
ciao respekte


Postuar nga halfgang datė 02 Gusht 2005 - 19:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha elsaaa


hahhahah halfgang nuk thashe qe nuk genjej dot...po e kam me dite varet si ndjehem lol
ciao respekte



epo na i shkruaj greqisht te kuptojme dhe neve, ca mi shkruan anglisht...hahaha
po pres diten qe mund te genjesh... besoj se do jete e merkura dhe e premtja...
pershendetje...


Postuar nga elsaaa datė 02 Gusht 2005 - 19:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha halfgang


epo na i shkruaj greqisht te kuptojme dhe neve, ca mi shkruan anglisht...hahaha
po pres diten qe mund te genjesh... besoj se do jete e merkura dhe e premtja...
pershendetje...



hahhahahahhahahha deri nga e merkura prit....
ciao


Postuar nga halfgang datė 02 Gusht 2005 - 20:09:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha elsaaa


hahhahahahhahahha deri nga e merkura prit....
ciao



po pres te vij e merkura....


Postuar nga zonjusha datė 02 Gusht 2005 - 23:43:

po une qe sdi te gnjej sii behet halit?? lol
apo do me mesoni he si thoni ??


Postuar nga Iyua datė 03 Gusht 2005 - 13:55:

Re: Re: hahahaahahahha o Zot sa kom qesh me lot,

Citim:
Po citoj ato qė tha halfgang


Evisa thuaj dhe ti qe thashe genjeshter, se kur futesh ti ne forum nuk shikon temat e mia te parat por u pergjigjesh mesazheve private.....hahahah
pershendetje NERI...


hahahaha Neri e paskan modifikuar mesazhin hemm.... sot e hapa pc un .
Ku e di ti qe un shikoj mesazhet private ne fillim Sme dergojne shume ne privat jo.
Po dhe temat e tua dhe te antareve te tjere te forumit aman i ndjek mos me akuzo kot se do bohet gjaku lum (Shaka)....
Pastaj dhe ato qe shkruajne ne privat e kane nje hall Neri mundohemi ti pergjigjemi me sa kemi mundsi dhe brenda mundesive
Pershendetje ~Evisa~


Postuar nga oliinter datė 03 Gusht 2005 - 15:11:

prsh

Sot vetem genjeshtra kam thene,,, keshtu qe me jane mbaruar per sot!!!!!


Postuar nga halfgang datė 03 Gusht 2005 - 16:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha zonjusha
po une qe sdi te gnjej sii behet halit?? lol
apo do me mesoni he si thoni ??



zonjusha zonjusha zonjusha!!!!
mundohu pak se dalin vete ato te shkretat...


Postuar nga halfgang datė 03 Gusht 2005 - 16:30:

Re: Re: Re: hahahaahahahha o Zot sa kom qesh me lot,

Citim:
Po citoj ato qė tha Evisa

hahahaha Neri e paskan modifikuar mesazhin hemm.... sot e hapa pc un .
Ku e di ti qe un shikoj mesazhet private ne fillim Sme dergojne shume ne privat jo.
Po dhe temat e tua dhe te antareve te tjere te forumit aman i ndjek mos me akuzo kot se do bohet gjaku lum (Shaka)....
Pastaj dhe ato qe shkruajne ne privat e kane nje hall Neri mundohemi ti pergjigjemi me sa kemi mundsi dhe brenda mundesive
Pershendetje ~Evisa~



opa doli dhe nje tjeter.....
une shaka bera, kurse EVISA kete beka me teremend.....
EVISA... e di mami qe shkruan mesazhe private ti apo e genjen dhe ate...
pershendetjet e mia


Postuar nga halfgang datė 03 Gusht 2005 - 18:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha elsaaa


hahhahahahhahahha deri nga e merkura prit....
ciao



elsaaa keshtu genjeke ti.... une prita por po vjen e enjtja avash avash... shaka bej...
genje kur te mundesh...


Postuar nga halfgang datė 03 Gusht 2005 - 19:31:

do ri 24 ore pa shkeputje ketu????


Postuar nga Iyua datė 03 Gusht 2005 - 19:40:

Re: Re: Re: Re: hahahaahahahha o Zot sa kom qesh me lot,

Citim:
Po citoj ato qė tha halfgang


opa doli dhe nje tjeter.....
une shaka bera, kurse EVISA kete beka me teremend.....
EVISA... e di mami qe shkruan mesazhe private ti apo e genjen dhe ate...
pershendetjet e mia


Neri po dhe un shaka bera sic e shikon me lart ne kllapa (Shaka)
Sa per mamin un s'jam bebe qe te me thote mami bej kshu bej ashtu mos shkruaj ktu apo atje.... Patjeter qe prinderit Respectohen se na kane bere koken po ne kte Situate sme nderhyn njeri pasi jam e zonja vetes Neri... dhe di cfare te bej me Jeten time !!
Pershendetje dhe ti nga Evisa...


Postuar nga halfgang datė 04 Gusht 2005 - 18:06:

Re: Re: Re: Re: Re: hahahaahahahha o Zot sa kom qesh me lot,

Citim:
Po citoj ato qė tha Evisa

Neri po dhe un shaka bera sic e shikon me lart ne kllapa (Shaka)
Sa per mamin un s'jam bebe qe te me thote mami bej kshu bej ashtu mos shkruaj ktu apo atje.... Patjeter qe prinderit Respectohen se na kane bere koken po ne kte Situate sme nderhyn njeri pasi jam e zonja vetes Neri... dhe di cfare te bej me Jeten time !!
Pershendetje dhe ti nga Evisa...



po mire moj EVISA pse shtie ti me, une shaka bera....
pershendetjet e mia EVISA....


Postuar nga elsaaa datė 04 Gusht 2005 - 18:21:

hahahahah halfgang upss kam harruar e enjte sot dreqi ta haje lool
ciao


Postuar nga halfgang datė 04 Gusht 2005 - 18:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha elsaaa
hahahahah halfgang upss kam harruar e enjte sot dreqi ta haje lool
ciao



kjo po quhet genjeshter, jo ato tonat...
nje pyetje..
po ate cunin keshtu e genjen ti???? e le te presin nje dite perpara se ti vesh ne takim...
pershendetje..
( mos i merr me tere mend keto me larte, se une seriozisht e kam.. hahahahahaha)


Postuar nga iliriusa datė 08 Gusht 2005 - 07:29:

Smile

Ketu qenka 1 Prill cdo dite!!!
Une genjej gjithemon kur vjen puna per ceshtje te medha, edhe asnjehere per ceshtje te vogla.


Postuar nga halfgang datė 09 Gusht 2005 - 20:22:

sot kam bredhur tere diten ne spital se me ra gjyshja nga paralelja... e kam shume te apansionuar gjyshen me sportin, ngrihet ne mengjes dhe ben kaluci, ben 100 metroshin per 10.9 sekonda, dhe per mbyllje ben paralele... por sot ajo kthehu koken nga ana tjeter se dikush i beri kompliment dhe harroi qe ishte ne paralele dhe i ngriti doren atij per ta pershendetur, dhe aty qe.. ra...


Postuar nga Syri_Magjik datė 10 Gusht 2005 - 02:00:

SA CUDI!!!

Citim:
Po citoj ato qė tha halfgang
sot kam bredhur tere diten ne spital se me ra gjyshja nga paralelja... e kam shume te apansionuar gjyshen me sportin, ngrihet ne mengjes dhe ben kaluci, ben 100 metroshin per 10.9 sekonda, dhe per mbyllje ben paralele... por sot ajo kthehu koken nga ana tjeter se dikush i beri kompliment dhe harroi qe ishte ne paralele dhe i ngriti doren atij per ta pershendetur, dhe aty qe.. ra...


EDHE GJYSHJA NE FORUM EEE?


Postuar nga halfgang datė 12 Gusht 2005 - 17:03:

jo mi jo nuk di nga furumi ajo, se nuk di te lexoje, por leket aman ti numeron qindarke me qindarke, i njeh me mire se mua...


Postuar nga halfgang datė 12 Gusht 2005 - 17:28:

vajta dje ketu ne ambasaden tone ne athine per te bere nje certifikate lindjeje, u habita atje vetem atletet nuk me fshine... ca sherbimi, ca pastertie, ca kulture... me pane nja 200 metra larg qe po vija ne kembe une, derguan direkt taksi te vinte te me merrte, doja te hapja deren e taksise por nuk me lane, e hapi vete ambasadori per nderim... dhe sa do vija kemben ne trotuar me shtruan tapet qe mos te behesha pis... me pyeten me kulture se cfare deshiroja te pija, dhe me pas me pyeten se cfare doja prej tyre... sa thashe fjalen certifikate me moren dosjen nga duart sekretaret dhe sa hapa dhe mbylla syte une certifikata ishte gati... dhe kur i pyeta se sa leke bente, ata me thane se me sa leke ne dite paguhesha ne dite une, dhe me dhane diten e punes... une ngela i ngrire..
jo se kemi ca qe thone se atje behet nami, duhet te presesh me dite te tera ne rradhe atje dhe po nuk pagove leke nuk mbaron dot pune.. por jo eshte krejt e kunderta...
pershendetje...


Postuar nga halfgang datė 12 Gusht 2005 - 18:29:

.

.


Postuar nga halfgang datė 12 Gusht 2005 - 18:34:

??????????????

tani jam duke lexuar gazetat ZP, RD, EROS, KOMBI ETJ... jane te permledhura te gjitha temat e gazetave shqiptare ketu ne revisten PLAYBOY, prandaj mos me thoni se po ju genjej.....


Postuar nga iliriusa datė 28 Gusht 2005 - 07:36:

Citim:
Po citoj ato qė tha halfgang
vajta dje ketu ne ambasaden tone ne athine per te bere nje certifikate lindjeje, u habita atje vetem atletet nuk me fshine... ca sherbimi, ca pastertie, ca kulture... me pane nja 200 metra larg qe po vija ne kembe une, derguan direkt taksi te vinte te me merrte, doja te hapja deren e taksise por nuk me lane, e hapi vete ambasadori per nderim... dhe sa do vija kemben ne trotuar me shtruan tapet qe mos te behesha pis... me pyeten me kulture se cfare deshiroja te pija, dhe me pas me pyeten se cfare doja prej tyre... sa thashe fjalen certifikate me moren dosjen nga duart sekretaret dhe sa hapa dhe mbylla syte une certifikata ishte gati... dhe kur i pyeta se sa leke bente, ata me thane se me sa leke ne dite paguhesha ne dite une, dhe me dhane diten e punes... une ngela i ngrire..
jo se kemi ca qe thone se atje behet nami, duhet te presesh me dite te tera ne rradhe atje dhe po nuk pagove leke nuk mbaron dot pune.. por jo eshte krejt e kunderta...
pershendetje...



Po pra, halfgang, kisha qene une atje para teje edhe bisedova sa gjere e gjate me ambasadorin per pritjen qe ju jepnin njerezve, edhe e binda me se fundi te ndryshonte rruge.
Pastaj e lajmerova se do te vije ti me vone keshtu qe ishin te gjithe te parapergatitur. Ishin teper te kenaqur me vleren kulturore te ForumiHorizont, prandaj thane se do te benin te pamunduren qe ti benin antaret e forumit te ndiheshin sa me te mikpritur.
Jam mese e kenaqur qe i jane permbajtur premtimit qe dhane. Pervec faktit se te derguan taksi, kur kishin premtuar te vinin ne dispozicion limuzina.
Nejse, me hapa te vogla do arrijme deri atje. Po shkoj te marre ambasadorin ne telefon e ti ankohem njehere.
Bye


Postuar nga misterioz datė 28 Gusht 2005 - 08:42:

Vazhdon programi me genjeshtra.

Genjeshtra mė e bukur eshte kur thua:une nuk di te genjej.
Po nuk eshte e thene te genjesh vetem te tjeret mund te genjesh edhe veten sidomos gocat kur shifen para pasqyres dhe thone:- Sa e bukur qekam bere sot.


Postuar nga misterioz datė 28 Gusht 2005 - 08:45:

Amoxil shkruan shumė rrallė ne forum.

.


Postuar nga halfgang datė 28 Gusht 2005 - 12:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha iliriusa


Po pra, halfgang, kisha qene une atje para teje edhe bisedova sa gjere e gjate me ambasadorin per pritjen qe ju jepnin njerezve, edhe e binda me se fundi te ndryshonte rruge.
Pastaj e lajmerova se do te vije ti me vone keshtu qe ishin te gjithe te parapergatitur. Ishin teper te kenaqur me vleren kulturore te ForumiHorizont, prandaj thane se do te benin te pamunduren qe ti benin antaret e forumit te ndiheshin sa me te mikpritur.
Jam mese e kenaqur qe i jane permbajtur premtimit qe dhane. Pervec faktit se te derguan taksi, kur kishin premtuar te vinin ne dispozicion limuzina.
Nejse, me hapa te vogla do arrijme deri atje. Po shkoj te marre ambasadorin ne telefon e ti ankohem njehere.
Bye




po prandaj paskan ndryshuar sjellje ata atje..... rrofsh iliriusa
sa per limuzinen nuk eshte e nevojshme se nuk e merr tek kthesa dhe keshtuqe nuk ben pune... por megjithate do bejme nje greve ne shqiptaret e greqise qe te zgjeroen pak rruget se nuk eshte pune ajo qe kane bere keta ketu..


Postuar nga goca tironse datė 04 Shtator 2005 - 17:47:

Wink

dje isha ne plazh dhe papritur pash Eminemin u ulen bashke dhe pime mje kafe po nuk zjati shume se erdhi 50 cent edhe i prishi te gjitha -sa i poshter po prap Eminemi u tregua gentil dhe me dha nje ride deeri ne shpi ......


Postuar nga goca tironse datė 04 Shtator 2005 - 17:47:

Wink

dje ishte my favorite day


Postuar nga Sykaltra_Shqiptare datė 04 Shtator 2005 - 18:03:

Talking

sonte kam ba dashni me burrin tem sa mu duk sikur kapa qiellin me sy!
-Jo dashni por per tre sahat nuk kena dit mu nal!
Dashni njerez, dashni e jo sex si bani ju qe skeni ndjenja!
Me duket se kam met shtatzan, -ishalla me i djale se vajzen e kena!:p


Postuar nga Iyua datė 04 Shtator 2005 - 18:07:

haahahahahaha Helga e forte kjo genjeshtra jote ! Sa kam qesh

Kurse mua dje me Propozoi nje cun te shkolla per fejese . As se kisha pare ndonjehere ne shkolle dhe vetem kur erdhi me unaze Diamanti ne dore dhe me tha Will you Marry Me. Po si jo thashe un mora Unazen dhe ja krisa vrapit
Eh e gjeta dhe un nje te vertete me ne fund


  Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »
Trego 138 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.