Forumi Horizont Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 »
Trego 14 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Mediat Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=129)
-- Rregullat e reja moderne per policine Shqiptare ! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16011)


Postuar nga FredUS datė 20 Qershor 2008 - 12:52:

Question Policia Shqiptare

Desha te shtoja qe te behesh Polic nuk esht e then te kesh mbaruar akademin,,mjafton nje trajnim i duhur dhe Shkolla e mesme si minimum. Ata qe mbarojne akademin jane me Oficera,, persa i perket shkeljeve qe policat mund te kryejne, disiplina duhet te jete me e rrept, pezullim nga puna per disa kohe deri ne perjashtim te plot.

dhe kush eshte ai koleg qe do fuksoj kolegun,

megjithate nje reformim i tille do 100 vjet per Shqiperine, duhet et kalojne 2 breza qe te behet nje pastrim.


  Gjithsej 14 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 »
Trego 14 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.