Forumi Horizont Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 113 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Ditari (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=179)
-- Fantazia e endrrave. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=7207)


Postuar nga Bledumi datė 12 Janar 2005 - 18:09:

Fantazia e endrrave.

Oret e para te mengjesit jemi te strukur nen batanien e ngrohte ne krevat.Dicka nuk na le te ngrihemi dhe me qejf rrime edhe me nen ate ngrohtesi.Jane edrrat te cilat na mbajne te mberthyer me krevatin dhe qe na bejne te ndjehemi te gezuar kur shohim nje te bukur,ose te frikesuar kur shohim nje te frikshme kur ngrihemi ne mengjes.Jane ato qe na shoqerojne gjate gjithe nates dhe na bejne te mos ndihemi asnjehere vetem.

Doja te dija c'fare endrre ju ka mbajtur te mberthyer ne krevat sot ne mengjes ? (e bukur apo e frikshme qofte)
Hajde cuna dhe goca,tregojini po i mbajtet mend.Pranohen edhe endrra me pulle te kuqe :p


Postuar nga volter datė 12 Janar 2005 - 18:36:

Ti shpesh shkon per vizite tek endrrat! Une sot s'kam pare enderr, por kam pare film me henen blu... Ishte shume i bukur filmi. Isha ulur afer cirqeve dhe i shikoja si i cmendur, sepse ishin shume te bukura. Forma e tyre me bente shume per vete, dhe gjithe kohes e pyesja veten: si ka mundesi kaq bukur te jene gershetuar keto cirqe...

Dhe pastaj tere kohes i kam menduar dhe i imagjinuar cirqet...Thuajse vetem me ato kishte te beje filmi i sotshem

pershendetje


Postuar nga Ajrori datė 12 Janar 2005 - 20:15:

Re

Une kam pare enderr sikur do me dyfishonin rrogen.


Postuar nga durrsake_topolake datė 12 Janar 2005 - 20:53:

une pashe ne enderr sikur ne rruge ishte nje makine qe shperndante leke e une ngjit si morr pas makines, skisha pare ndonjhere aq shume lek , me benin syte xhoka.me thane qe s'ishte mire kur shihje lek poe ecmo une s'i komandoj dot endrrat.po ti bledooo??
hajt me pafsh ne enderr, une nuse ti dhenderr


Postuar nga hirushja datė 12 Janar 2005 - 23:48:

Shyqr qe u hap nje teme nga ty o Bledumi.

Une kam pare nje enderr qe zot mos te me ndodhi ne realitet se nuk e di se si do ishte jeta ime pa vellain tim edhe veten time e kam degjuar ne gjume qe kisha frymemarrje te shpeshta. Me e forta o shoqe e dhe shok, shkova tek dhoma ku po flinte per te pare ne ishte mire!.


Postuar nga Dionis datė 13 Janar 2005 - 13:12:

Endrat jan pjese e jetes sone, dhe kaher ballafaqohena me to. Endra ishte interesante, sikur fluturoja ne nji qiell te kuqe, dhe atje shihja ca piktura te klasit te par. Atje un njoftohesha me to, dhe sikur jepja ca mendime mbi pikturat e tyne. Thjesht ishte nji magji e bukur


Dionis


Postuar nga eng_girl datė 13 Janar 2005 - 16:34:

une mbreme nuk kam pare endrra, ndoshta sepse isha shume e lodhur...por mbaj mend nje qe kam pare para ca ditesh...hmmmmmmmm, sa do te doja te ishte e vertete, ose te pakten ta shikoja edhe nje here...


Postuar nga Klodel datė 13 Janar 2005 - 17:58:

une kohet e fundit po mbaj rekord per cmendurine e endrrave.
endra qe me ka mbetur ne mend dhe e kam pare nga data 31 dhjetor ka qene e meposhtjma.

une kam pare ne enderr dasmen time vetem se po e festonin te tjeret, ne nej shpelle nenujore te ndricuar me shume qirinj dhe me tavolinat te vendosura si ne mini ishuj mbi lumin e nendheshem. me e bukura ishte se veten time nuk e pashe me te bardha ( shyqyr) por ne fakt nuk dija as me cin po martohesha. kur mbaroi ahengu une po beja gallate duke ngacmuar s'mbaj mend se ke qe mire qe u martova po cili eshte dhendri jo per gje se duhet ndryshuar statusi ne pashaporte nga beqare ne e martuar. por nuk me pare duhet me gjet dhendrin

e keshtuja

endrra qe pashe pardje ishte film dedektiv ku une isha bashkefajtore ne nje si tip lemshi ec e merre vesh


Postuar nga Aurelian datė 13 Janar 2005 - 20:53:

hi Eng_girl

hi Eng_girl

ender interesante me duket paska qene.....



une mbreme nuk kam pare endrra, ndoshta sepse isha shume e lodhur...por mbaj mend nje qe kam pare para ca ditesh...hmmmmmmmm, sa do te doja te ishte e vertete, ose te pakten ta shikoja edhe nje here...


__________________


Postuar nga Sy_jeshilja datė 13 Janar 2005 - 21:13:

ANA
Tregoje dhe endrren qe pe me mua .
By the way, po del keq e me keq ... Mos me shiko me ashtu ne enderr, pls


  Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 113 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.