Forumi Horizont Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »
Trego 52 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- PlayStation (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15320)


Postuar nga NS-6 datė 24 Janar 2008 - 23:56:

PlayStation

nje teme per ata qe kane luajtur lojra ne Playstation,Xbox,Nintendo,PC! ketu mund te vendosni filmime loje,trailers,etj te cilesdo loje kompjuteri qe keni luajtur ose do donit te luani ose qe ju ka bere kureshtar!


Postuar nga NS-6 datė 25 Janar 2008 - 00:11:

Resident Evil 3personalisht eshte loja qe me ka pelqyer me shume ne gjithe serine e saj...nje nga kryeveprat e Capcom. Saga e Resident Evil.
kam luajtur Resident Evil 1,2,3,4(resident evil 0 nuk e kam luajtur). Resident Evil: Code Veronica, Resident Evil: Dead Aim,Resident Evil: the Outbreak...ne secilen pjese,historia behet edhe me interesante duke qene se pjeset kane lidhje njera me tjetren dhe ne cdo pjese historia zgjerohet....ne cdo pjese tregohen misteret e Umbrella Corporation dhe fazat e shperndarjes nje virusit te prodhuar prej saj...

ne kete filmim mund te ndiqni te gjitha pjeset filmike te Resident Evil 3 : The nemesis


Postuar nga NS-6 datė 25 Janar 2008 - 00:34:

Devil May Cry 3Devil May Cry 3 : Dante's Awakening


Postuar nga NS-6 datė 25 Janar 2008 - 00:46:

Devil May Cry 4

Devil May Cry 4...filmim i paraqitur ne sitin zyrtar te DMC4...


Postuar nga lezhjani-82 datė 25 Janar 2008 - 02:17:

NS-6 une i kam mbyllur Devil May cry 1 dhe 2, 3 dhe 4 nuk i kam blere akoma por do ti blej. Kam luajtur Mortal Kombat, tekken, Silent Hill e shume e shume te tjera.
Urime per temen.


Postuar nga NS-6 datė 25 Janar 2008 - 21:25:

une kam mbyllur Devil May Cry 2 dhe 3. serine e pare nuk e kam gjetur DMC4 do me pelqente ta luaja por eshte per PS3 te cilin nuk e kam!

nese te ka pelqyer ndonje filmim i lojrave qe ke luajtur (trailer ose fundja edhe pjese nga loja) mund ti hedhesh ketu qe te behet nje forme arkivi per to! po ashtu mund te hedhesh edhe ndonje loje te re qe te ka bere pershtypje dhe do te kishe dashur ta luaje ose fundja edhe ta sinjalizoje


Postuar nga NS-6 datė 25 Janar 2008 - 21:53:

Splinter Cell Pandora Tomorrowper ato qe pelqejne lojrat e tipit "Stealth" nuk mund te mos e luajne njeren prej lojrave me te mira te Ubisoft "Splinter Cell 2 : Pandora Tomorrow" me agjentin Sam Fisher...gjithsesi edhe 2 pjeset e tjera "Splinter Cell 1" dhe "Splinter Cell 3: The Caos Theory" jane mjaft te bukura plot me misione interesante! ne cdo seri me para,shtohet numri i stileve te luftimit,armet dhe veshtiresite e misioneve...
ne qarkullim ka dale edhe Splinter Cell Double Agent por qe deri tani nuk kam pasur mundesine ta luaj

me poshte keni edhe hyrjen e lojes


Postuar nga klaudio datė 26 Janar 2008 - 11:33:

Xobx360 Elite

Mendoj Se Xbox360 ka grafikun me te mire se playstation 3. Po si teknologji eshte me i mire playstation 3

kto jane lojrat qe kam kaluar une :

1 NFS most wanted, NFS carbon, NFS pro street

2 Gear of war, Call of duty 4 moder warfere, F.E.A.R Files 1 dhe 2, TimeShift

Shpresoj te blej edhe te tjera si : Army of Two, Frontlines fuel of war dhe Turok


Postuar nga klaudio datė 26 Janar 2008 - 12:00:

Arrow Army of two

Army of two Eshte loje me vrasje :) 
http://www.youtube.com/watch?v=q1VuxVcZnaA

desha te vej 2 video ktu ne forum po nuk di se si ti vendos sepse nuk po me lejo me browser forumi


Postuar nga NS-6 datė 26 Janar 2008 - 18:53:

klaudio,per te vendos nje video nga youtube ketu duhet te marresh ate pjesen qe shenohet me EMBED ne te djathte te linkut tek youtube....thjesht i ben copy-paste dhe do te paraqitet ketu ...po e bej prove me linkun qe vendose ti
shpresoj se do vazhdosh te vendosesh te tjera filmime te lojrave qe ke luajtur te cilesdo platforme qofshin


  Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »
Trego 52 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.