Forumi Horizont Gjithsej 52 faqe: « E parė ... « 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 »
Trego 52 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- PlayStation (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15320)


Postuar nga NS-6 datė 14 Maj 2012 - 21:42:

Assassin's Creed 1Nje loje mjaft e gjate dhe shume e bukur nga grafika. Qytete te tera te krijuara, me popullsine e tyre dhe cdo gje e bere deri ne detajet me te vogla. Akri, Damasku, Jeruzalemi. Misione te ndryshme neper keto qytete te ndara ne lagje sipas shtreses se popullsise. Gjithsesi, me eshte dukur disi monotone pas nje fare pike sepse duhet te kryhen po te njejtat veprime pergjate secilit mision.
Gjithsesi, vleresimet qe ka marre jane shume te larta dhe te njejtat kane ndjekur edhe serite ne vijim (Assassin's Creed 3 eshte ne dalje e siper)


  Gjithsej 52 faqe: « E parė ... « 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 »
Trego 52 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.