Forumi Horizont Gjithsej 52 faqe: « E parė ... « 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52]
Trego 52 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- PlayStation (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15320)


Postuar nga NS-6 datė 10 Qershor 2012 - 10:41:

Dead SpacePer te gjithe ata qe mbajne mend filmin "Event Horizon" ose kane luajtur Doom, kjo loje eshte ideale. Lloji horror, historia tipike horror...Ishimura, nje anije mineral kerkuese hapesinore, dergon nje sinjal emergjence per difekt. Nje grup niset ne ndihme dhe kur mberrin zbulon qe i gjithe ekuipazhi i anijes ka vdekur ose eshte zhdukur dhe nder te tjera edhe gruaja e personazhit kryesor te lojes, Issac Clark...pas nje demtimi te anijes se tyre hapesinore, e vetmja menyre per tu larguar eshte rregullimi i Ishimures dhe zbulimi i asaj qe i ka ndodhur!

Per cdo hap qe hedh duhet te besh kujdes sepse nuk dish se cfare te pret...grafike shume e pershtatur, ambientime shume te detajuara!
Aktualisht serise do ti shtohet edhe Dead Space 3 vitin qe vjen, megjithse pas pjeses se dyte, rrezikohet te humbe ate origjinalitetin e paraqitur te pakten ne pjesen e pare (te dyten akoma nuk e kam luajtur)!


  Gjithsej 52 faqe: « E parė ... « 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52]
Trego 52 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.