Forumi Horizont Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »
Trego 73 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17867)


Postuar nga lezhjani-82 datė 23 Qershor 2010 - 19:07:

A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Un mendoj se asht pamvarsisht se s'nuk....


Postuar nga AngelDevil datė 23 Qershor 2010 - 19:44:

Re: A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
Un mendoj se asht pamvarsisht se s'nuk....


Po qe ja fute kot nashti ... mos me thuaj qe doje te ishe aq i shemtut sa avatari qe ke ....apo jo djalli lol


Postuar nga cecilia datė 23 Qershor 2010 - 19:57:

Re: A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
Un mendoj se asht pamvarsisht se s'nuk....Une them, jo i asaj qe duam te jemi por eshte me afer te se vertetes. I asaj qe i pershtatemi me shume...


Postuar nga Fajtori datė 23 Qershor 2010 - 22:40:

S'besoj se ka nje ekuacion per te gjithe. Femrat shpesh vene femra qe do donin ti ngjanin na bukuria (shpesh te bukura, shpesh shume larg realitetit). Te tjere vendosin ate qe i perfaqson nga idete, nga shpirti. Por ne nje menyre apo ne nje tjeter secili shpreh nje kendveshtrim te vetes ne avatar.


Postuar nga kurt datė 24 Qershor 2010 - 00:07:

Re: Re: A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Citim:
Po citoj ato qė tha ceciliaUne them, jo i asaj qe duam te jemi por eshte me afer te se vertetes. I asaj qe i pershtatemi me shume...

cecilia e ka gjet mire e ka turlli qe thote kjo me cudit me zgjuarsine e saj nganjejere! te ofendon ne nje menyre qe ske as cfar i thua...
dmth une jam askushi dhe e shoh veten si nje hic
rrealiteti eshte i hidhur, thote nje filozofe tjeter ktu


Postuar nga shelgu datė 24 Qershor 2010 - 01:41:

Ore Lezha, ku te vajti ndermend qe pyet.

Jo per gje po kam pare ca me shalka dhe ja kshu.

-Ose duan te jene ashtu dhe nuk e arrijne dot
-Ose jane dhe ngaqe s'duan te nxjerrrin foton, bejne te pamunduren qe te tregojne diqka.

Nuk po ze ne goje njeri se me kane share keto kohe.


Postuar nga cecilia datė 24 Qershor 2010 - 07:17:

Re: Re: Re: A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ?

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
cecilia e ka gjet mire e ka turlli qe thote kjo me cudit me zgjuarsine e saj nganjejere! te ofendon ne nje menyre qe ske as cfar i thua...
dmth une jam askushi dhe e shoh veten si nje hic
rrealiteti eshte i hidhur, thote nje filozofe tjeter ktuMe thene te drejten s'te kuptoj mire se ēdo te thuash...une i rashe shkurt me dy fjale ku po e them edhe prape, per mua avatari ngelet menyra me e afert me vetveten, kaq.

Lexo fajtorin, e ka thelluar me mire se une. Flm faje. (m'ka vjedh menimet)

Pastaj te bukurave s'u hyn ne pune zgjuarsia


Ps: Ku e pe ti askushin dhe hiēin? Po realitetin e hidhur?

P.s.s: Kurse nje tjeter filozof (po ktu) thote, "me mire te dish aq sa te duhet".


Postuar nga Eria datė 24 Qershor 2010 - 10:27:

Une kam dashur perhere te jem..Eva Mendez,Laura Pausini,Katherine ZEta Jones,e ku di une cfare kam vene ketu


Postuar nga dylan datė 24 Qershor 2010 - 16:44:

sa her ve nje avtar ktu eshte per pak erotik ku di un kshu me pelqen hahahah
ndersa per antaret tjere ca te them varet ajo mendje mendje kjo dynja
dikure vendos si i vjen dikush ngaqe i perngjan e dikush i pelqen ai [personazh ku ta marresh vesh kurr se kam mendu te gjat per vete
si shof kurr forumistat ne baz te avatrit


Postuar nga Fajtori datė 24 Qershor 2010 - 17:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Une kam dashur perhere te jem..Eva Mendez,Laura Pausini,Katherine ZEta Jones,e ku di une cfare kam vene ketu


Me te tjerat mire, po me Pausinin humb pike ne vend te fitosh Ti vete ke me shume buze sesa Pauzushja romantike.


  Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »
Trego 73 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.