Forumi Horizont Gjithsej 73 faqe: « E parė ... « 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 »
Trego 73 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- A mendoni se avataret e antareve jane pasqyrim i asaj qe duam te jemi ? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17867)


Postuar nga robert datė 23 Shkurt 2013 - 19:01:

Pergjigjen, Lule, e kuptova mjaft qarte; flm. Pergjigjia ime eshte: po, te pakten 70 perqind keto avatare u pergjigjen tipave qe i kane vene.
Une vete nuk di si vihen keto avataret, sepse do vija dhe une nje prezantues.


  Gjithsej 73 faqe: « E parė ... « 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 »
Trego 73 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.