Forumi Horizont
Trego 9 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Gezuar Festat e fundvitit! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18777)


Postuar nga cecilia datė 26 Dhjetor 2014 - 11:39:

Gezuar Festat e fundvitit!

Ju uroj te gjitheve Gezuar festat!

U mendova disa here per hapjen e kesaj teme por thashe perse jo.

Me vjen keq qe ky forum nuk eshte shume aktiv. Me vjen keq me shume per te gjithe ata moderator/e qe nuk bejne asgje per ta mbajtur sado pak ne levizje. E them kete pasi ky forum ka shume tema te ndryshme dhe te cdo lloj fushe. Ka qene frekuentuar nga njerez me njohuri dhe studenta qe studionin nga e gjithe bota dhe sot jane ne heshtje. Besoj shume se neper internet i gjen perdite. Njs.

Une, do doja ti jepja nje falenderim fajtorit per inteligjencen e tij qe kuptoi me pare se gjithkush ne ato vite te bashkonte shqiptaret me hapjen e forumit. Te tjeret e kopjuan.

Eshte nga te paktet njerez qe njoh qe i flet edhe heshtja.

Urime te gjitheve dhe 2015 te jete nje vit me i bukur per te gjithe!


Postuar nga robert datė 26 Dhjetor 2014 - 12:44:

Ti mire se u mendove dhe e hape, po ne te tjeret me cfar ta mbushim! Apo me faleminderit, gracie, mjasi, gracias, thenkju, efkarito, spasiva, falla, danke, ... !? S.d.q. shqetsimi jot qendron.


Postuar nga Piktor datė 26 Dhjetor 2014 - 14:07:

Gezuar Cecilia. I bashkohem urimit tend qe Viti i Ri 2015 sjellte begati e harmoni tek te gjithe.


Postuar nga eliz datė 26 Dhjetor 2014 - 17:57:

Mire bere qe e hape, c`te keqe ka? Pergjigje gjithsesi per kete s`besoj se mund te marresh prej nesh. Mbase Fajtori mund te hedhi ndonje mendim. Une mendoj se beri ciklin. Njerzit e ngeshem ose studentet e asaj kohe, s`do te thote se kane te njejten kohe dhe tani. Po mbase dhe deshira s`eshte me e njejte. Mbaj mend behej nami me zenka dhe Fajtori s`mund te bente policin gjate gjithe kohes,(ca nervash ka thoja me vete,forumi,chati) por sigurisht s`ishte vetem. Pastaj filluan te largohen antaret, s`e mora vesh diferencat qe kishin ishin ne lidhje me politiken apo ishin personale. Dhe vetem kohet e fundit( ca muaj tani) vura re qe ka dhe forume te tjera te cilat jane hapur dhe kane terhequr antaret.
Une e kam shume per zemer FH-ne dhe ka tema dhe shume informacion serioz. Uroj te mos mbyllet por sigurisht jam e ndergjegjshme qe kjo s`varet nga deshira ime. Per mua ka qene kenaqsi.

Urimet me te mira per Vitin e Ri 2015!


Postuar nga AngelDevil datė 26 Dhjetor 2014 - 18:06:

Dybekun nafije Lol



Gezuar njerez!! U befshi njerez me te mire ne 2015!


Postuar nga kurt datė 26 Dhjetor 2014 - 23:33:

Nafija ka qene shitsja e duqanit me te frikuentuar timin kur isha femij. Seriozisht!
Kishte biskota 12 lekshe ajo aty, per ata qe mbajn mend kohen e biskotave 12 lekshe edhe sot nuk ka biskota me te mira ne bote kund,lol


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 31 Dhjetor 2014 - 21:26:

Gezuar 2015!
Ju uroj nje vit te qete, pa shume kokecarje e me shume rehat.
Kalofshi bukur!


Postuar nga Morfine datė 01 Janar 2015 - 10:50:

GEZUAR 2015

Ju uroj anetareve e miqve te mi virtual ne kete forum me gjith dashurine qe mund te mbaj zemra ime, gezuar 2015 qofte nje vit i bukur dhe me i mbare se vitet e kaluara.




Strauss - Radetzky March - Karajan


Postuar nga epanjohura datė 01 Janar 2015 - 22:36:

Jeta nuk matet nga numri i frymemarrjeve por nga ēastet qė tė lenė pa frymė. Prandaj dhuroni mirėsi ēdo ditė, jini pozitive ēdo ditė. Cdo ditė ėshtė njė faqe libri dhe ēdo fundvit ėshtė fundi i njė kapitulli...mos harroni jemi ne qė e shkruajmė kėtė liber, le tė zgjedhim shkronjat e duhura... URIME....


 
Trego 9 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.