Forumi Horizont Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]
Trego 92 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Anėtarėt e forumit flasin mbi veten (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=310)
-- Ku do te donit te jetonit? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=3789)


Postuar nga ThE_MaStEr datė 16 Shkurt 2004 - 17:57:

hahahahah mi po ti zqarohu
JO mi jam me te shkurtra une se une jam ne pjesen jugore te teksasit edhe ketu eshte ngrohte per qejf babalja


Postuar nga abcd datė 16 Shkurt 2004 - 22:00:

Re: ore abcd

Citim:
Po citoj ato qė tha SEXY_GIRL05
Cte sateme kerkon more djale apo te ka ik koka e kokes per lesh koke
u sa i shkathet paske qene or kopuk misri edhe sa per dashnorin mos ki hall lal se e kam malok une gje te trashe
edhe ti mja na fole shume se depertuan fjalet e tua ne te gjith forumi horizont sepse ke harruar sot me la edhe dhembet kopuk misri
eeeeehehheeh kot gri sallat une ti qeke nje dellushke nga mente
e kokes paske ik per lesh ore djale
the _MASTER mos ki hall lal se mua kur nuk ma del dot nje polici e te re me fjale do me dale abcd qe eshte nje pleraxhi k......sh



C'ke moj lavire qurravece qe kruhesh. Po ti je aq budallaēke sa me dhjeve gazit me pergjigjet e tua dhe s'me ofendon fare. Ti me siguri duhet te kesh
probleme satisfaksioni seksual qe deliron ne menyre te tille. Me sa duket te ka zene vegla merimanga ngaqe ka kohe qe s'ta ka fut kush!

O te keqen un ty moj laluce qe te kemi krenarine e kombit me xhevahiret qe thua.

Te pershendet "kopuku i misrit" nga qyteti yt i dashur, Shqiperia!


Postuar nga ThE_MaStEr datė 17 Shkurt 2004 - 00:47:

Ne radhe te pare shqiperia nuk eshte qytet ( ik vazhdo meso shkronjat e tjerea te alfabetit )
Ne radhe te dyte per derisa ti u pergjigje ne kete menyre kuptohet qe te dogji dhe je ofenduar .
Ne radhe te trete sa per punen e satisfaksionit per seks je ti ai qe ka nevoje se sexy eshte e fejuar .
Ne radhe te katert .....................( na cave K****)


Postuar nga abcd datė 17 Shkurt 2004 - 08:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha ThE_MaStEr
Ne radhe te pare shqiperia nuk eshte qytet ( ik vazhdo meso shkronjat e tjerea te alfabetit )
Ne radhe te dyte per derisa ti u pergjigje ne kete menyre kuptohet qe te dogji dhe je ofenduar .
Ne radhe te trete sa per punen e satisfaksionit per seks je ti ai qe ka nevoje se sexy eshte e fejuar .
Ne radhe te katert .....................( na cave K****)



Po ti pse kruhesh o KACO! Deri tani ishe arbiter?

Ne radhe te pare per Shqiperine ishte ironike o klluf kazme, sepse ishte ajo qe u shpreh ashtu.
Ne radhe te dyte ta konfirmoj qe nuk ofendohem dhe me kenaq edhe ti qe u shtove ne banden e boleve!
Ne radhe te trete i bie qe ajo te jete fejuar me ty, dmth te bije ty pergjegjesia, je ti qe s'e kenaq(impotent).
Ne radhe te katert te ēava K****...nuk di nga t'ja filloj se tije je i teri K***!

Qashtu o Master katnar, mos me trego alfabetin ti mua se kur une shkoja ne shkolle ti punoje ne kooperative enveriste per 10lek ne dite!


Postuar nga SEXY_GIRL05 datė 17 Shkurt 2004 - 17:24:

Talking abcd

nuk te kupytoj ty or k***** vyshkur paske qene dell i teri
po ike na len rahat
UUUUUUUUUU harrova une qe je Tironc ti qe i bije ****kes me
dore epo nuk ke faj lal
se te duket forumi i joti
O lal me te be nje pyetje sa here e ke punuar shpellen e
ariut ose me mire k....... e italise po ik lal mo na bej me prish gojen
se fierake nuk jam une
po ti qeke nje anadollak i trashe me siguri te ka bo kryeqyteti
ose me mire kryeqiri i Tiranes.
Edhe me THE_MASTER mo u kruaj shume
se me duket se ti abcd je i tepert ketu mes nesh edhe jo THE_MASTER
po ik thefsh qaferen nga e ke thyer se na cave astaret qe nuk kemi


Postuar nga SEXY_GIRL05 datė 17 Shkurt 2004 - 17:26:

Wink THE_MASTER

Yllo mos u mer me kete se qeka fiqo nga leshte e kokes ky
trapani hahahahahah
SI Yll te kam muahhhhhhhhh
per inat te TIRONCIT
se duket qe qeka shume ziliqar


Postuar nga ThE_MaStEr datė 17 Shkurt 2004 - 22:57:

muaqqq shpirti ,,,,,

Ne radhe te pare kur ti nuk kuton nje ironi nuk ke si e ke bere vete ,,
Ne radhe te dyte perderisa je pergjigjur ne ate menyre atehere je ofenduar ( perserita ate qe thash se me duket se nuk kupton ti )
Ne radhe te trete ti sexin nuk e njef sa mua pranaj leri keto muhabete per te po shiko veten tende
Ne radhe te katert nuk e dija qe isha i njohur qe e kisha te madh po faleminderit per urimin tend po prape qendron qe me cave K***** sa do te madh e kam .


p.s ke ber perparime qe heres se fundit ,,, ke mesuar edhe 2 tinguj te tjere te alfabetit shqiptar po hajde se je ne kohe


Postuar nga SEXY_GIRL05 datė 17 Shkurt 2004 - 23:15:

Talking THE_MASTER

Yllo MUAQQQQQQQQ
RRUSHO mos e nga se ky paska disa telka kitare mangut
mbase qe kur e ka bere e jema me lloj lloj farerash
hahahahahahhahaha
ika lal po mo u mer me kete se qeka nje b kanari ky
qe i vika era perc qe ne vije ajrore


Postuar nga abcd datė 17 Shkurt 2004 - 23:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha ThE_MaStEr
muaqqq shpirti ,,,,,

Ne radhe te pare kur ti nuk kuton nje ironi nuk ke si e ke bere vete ,,
Ne radhe te dyte perderisa je pergjigjur ne ate menyre atehere je ofenduar ( perserita ate qe thash se me duket se nuk kupton ti )
Ne radhe te trete ti sexin nuk e njef sa mua pranaj leri keto muhabete per te po shiko veten tende
Ne radhe te katert nuk e dija qe isha i njohur qe e kisha te madh po faleminderit per urimin tend po prape qendron qe me cave K***** sa do te madh e kam .


p.s ke ber perparime qe heres se fundit ,,, ke mesuar edhe 2 tinguj te tjere te alfabetit shqiptar po hajde se je ne kohe



Ore lalucer, vazhdoni se ne jemi nje tufe qe mezi presim t'ju lexojme e na dhjete gazit...
Ti Sexy-girl je tarallake , po ky master te vika anash...ky qenka ē'qenka...
Po ku ishe me pare mor qerata, vetem prej teje s'ja vlen qe ta braktisesh forumin se u kenaqem.
Po presim me padurim pergjigjet tuaja, sigurisht prioritet The Master i cili premton shume me teper gallate per ne...


Postuar nga abcd datė 17 Shkurt 2004 - 23:53:

Re: THE_MASTER

Citim:
Po citoj ato qė tha SEXY_GIRL05
Yllo MUAQQQQQQQQ
RRUSHO mos e nga se ky paska disa telka kitare mangut
mbase qe kur e ka bere e jema me lloj lloj farerash
hahahahahahhahaha
ika lal po mo u mer me kete se qeka nje b kanari ky
qe i vika era perc qe ne vije ajrore



...Hudher moj hudher, ē'te te qaj me pare, djegesiren apo eren e qelbur?


Postuar nga lulka datė 18 Shkurt 2004 - 12:02:

Po mire mo kalamaja ce keni kete fjalor keshtu 2 dite nuk hyra une ketu shiko se cpaskeni bere
Ti abc e nise te gjithe me ate veretjen tende me shume piper pastaj mjaft se nuk ka me lezet shaheni ketu, e per cfare, per budalliqe
Hajt pajothuni tani lerini ato ofendime


Postuar nga SEXY_GIRL05 datė 18 Shkurt 2004 - 13:21:

abcd

ORE tironc i qelbet mja se le koqen e namit
duket sa injorant je edhe sa i pa kulture
gjoja kryeqytetas ti k******
Une shuren e kam me te paster se beshtyma jote or pleh
po mja aman se na qelbe se i ke lare dhembet me kolinoz 5 leksh
breke grisur
po iker per koken tende se qeke nje cope injoranti ti vellai
qe nuk ta paskan shokun
edhe ATi fierakut tim tja hash bolkat ti
pede


Postuar nga amor alucius datė 18 Shkurt 2004 - 13:35:

Talking

Rrofte feminiliteti,rrofte charm-i femeror, RROFTE FJALORI I GJERE NE SHQIP


Postuar nga Bledumi datė 18 Shkurt 2004 - 17:33:

CA bohet ketu mer..
Ca teme eshte kjo.....Shani nga mbar e prapte....???


Postuar nga ThE_MaStEr datė 18 Shkurt 2004 - 18:09:

Na ka ikur truri bledium se kshu ehste kombi jone nuyk shtyhet pa zenka


Postuar nga amor alucius datė 18 Shkurt 2004 - 18:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha ThE_MaStEr
Na ka ikur truri bledium se kshu ehste kombi jone nuyk shtyhet pa zenka


Te na falesh,por kombi YNE s'eshte keshtu!
Te pakten fjalorin e mesiperm s'me ka takuar shpesh (te mos them asnjehere)ta lexoj/degjoj!


Postuar nga Bledumi datė 18 Shkurt 2004 - 18:49:

E mi Amor sa do degjosh akoma..Kaq eshte shume pak..


Postuar nga amor alucius datė 18 Shkurt 2004 - 19:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha BlEdUmI
E mi Amor sa do degjosh akoma..Kaq eshte shume pak..


Do kerkoj te mirren masa nese vazhdohet me kete fjalor ne forum!
E kam vene re ne tema te ndryshme

Bledumi,bohh kjo varet nga nje seri faktoresh Mgjth shpresoj qe te mos e ndeshim shpesh !


Postuar nga Bledumi datė 18 Shkurt 2004 - 19:11:

Kete shpresoj edhe une lal...Te pakten ne forum jo me keto fjale,jashte te bejne cte duan..Cdokush eshte i lire te perdore cfardo lloj fjalesh,por atje ku ka rregulla,ka rregulla..


Postuar nga ThE_MaStEr datė 18 Shkurt 2004 - 22:33:

Une u mundova te isha sa me i miresjellshem po jam vlonjat e kur me ngrifen nervat me behet kacurrela nejse kerkoj falje kesaj radhe .....


Postuar nga abcd datė 19 Shkurt 2004 - 02:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha ThE_MaStEr
Une u mundova te isha sa me i miresjellshem po jam vlonjat e kur me ngrifen nervat me behet kacurrela nejse kerkoj falje kesaj radhe .....


Kaq budalla sa je eshte e pamundur te jesh vlonjat! E shumta mund te jesh nga Mifoli, Akernia ose ndonje fshat i kesaj zone. Shkurt, Laaaal!

Nga Vlora jam vet e te ha gurgullin qen bir qeni. S'pranon Vlora plehra si puna juaj.


Postuar nga lulka datė 19 Shkurt 2004 - 22:02:

Question

Citim:
Po citoj ato qė tha BlEdUmI
Te pakten ne forum jo me keto fjale,jashte te bejne cte duan..Cdokush eshte i lire te perdore cfardo lloj fjalesh,por atje ku ka rregulla,ka rregulla.. [/B]


Po aman pra kush e ben rregullin ketu se ato minuta qe i harxhoj per te hyre ne forum nuk dua te lexoj te tilla mesazhe me kete fjalor te ulet rrugesh .
Dhe ti abcd spaske gje me te rendesishme me shoqerine tende per te bere po ju argetokan pergjigjet me ofendime nga personat qe shake .
Goxha bagazh te gjere ajo goca qe po shahet me kete (nje keshille nga une ti vajza :si femer qe je permbahe pak veten se sia vlen te ndyresh gojen ashtu )


Postuar nga ThE_MaStEr datė 19 Shkurt 2004 - 22:54:

Mer jam vlonjat e kam qejf te zihem po budalla s'jam se njof edhe shume vlonjat pula une abcd po njerezit zihen aty ku eshte per tu zene jo ne forum ,,,,, pastaj ty s'ta mban te zihesh tamam e vin e zihesh ne forum edhe me ca me vajza :p


Postuar nga abcd datė 20 Shkurt 2004 - 00:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha ThE_MaStEr
Mer jam vlonjat e kam qejf te zihem po budalla s'jam se njof edhe shume vlonjat pula une abcd po njerezit zihen aty ku eshte per tu zene jo ne forum ,,,,, pastaj ty s'ta mban te zihesh tamam e vin e zihesh ne forum edhe me ca me vajza :p


N.q.s ti je vajze i terheq mbrapsh te gjitha dhe te kerkoj falje PUBLIKISHT!


Postuar nga ThE_MaStEr datė 20 Shkurt 2004 - 04:41:

hahah e ti qenke nje vlonjat pa tru ,,,,,, ashtu kam qene edhe une nje kohe po sa kam dale jashte e kam kuptuar qe kam qene gabim :p


Postuar nga SEXY_GIRL05 datė 23 Shkurt 2004 - 13:18:

lulka

fJALPRIN DOEMOS DO E PRISHIM KUR NDODHEN INJORANTE KETU QE
NUK DINE DY FJALE TE LIDHIN SEPSE UNE NUK I THAHS EASNJE GJE TE KEQE AI FILLOI EDHE TI VAJZE E MBARE UNE NUK E KAM GOJEN VEC ME NGRENE BUKE
HAJDE BYEEE SE QEKENI PERTOKE EDHE SA TE MERESH ME JU E HUMBET KOHEN KOT ME NJEREZ ANDOLLAKE
lULKA TE ME FALESH MUA PER SHQETESIMIN E KRIJUAR
MEGJITHESE NE CDO TEME QE MUNDET ET HAPESH NUK MUNDET ME TE TE SHKRUAJ SEPSE NUK I KUPTOKE MIRE GJERAT SE KU QENDROJNE
tHE _MASTER hEC ATY VELLA


Postuar nga AIR-FORCE-ONE datė 26 Shkurt 2004 - 21:41:

Per sa i perket temes qe keni hapur ......
Une kam shetitur nga veriu i U.S. deri ne Florida qe me pelqeu shume , po po ju them nuk ka si EVROPA ....................


Postuar nga A 007 datė 27 Shkurt 2004 - 13:43:

my opinion

ndersa une do te doja te jetoja ne angli


Postuar nga AIR-FORCE-ONE datė 27 Shkurt 2004 - 22:26:

Ne ANGLI kam qene por do te jem aty ne tetor prape mund te jetoj atje dimrin............


Postuar nga melina@pra datė 09 Prill 2004 - 20:33:

Nuk e di me gjithe deshire do te jetoja ne Gjilan ne qyteti tim por nese nuk do te kisha mundesi do te jetoja ne ndonje qytet tjeter te Kosoves apsolutikisht nuk besoj se do te jetoj diku tjeter perveq Kosoves te cilen e dua shume..por jetes nuk i dihet


Postuar nga volter datė 16 Prill 2004 - 23:41:

"DO TE KISHA DASHUR TE JETOJA NE TRURIN E ETUR PER ART E KULTURE, DHE NE SHPIRTIN DEDE TE KRISTALIZUAR...". Me falni, se vend tjeter, une i gjori Plloshtani nuk kam, ngase jam gjobitur per te jetuar ne ndonje vend tjeter, por sidoqofte nuk jam edhe aq keq ku jetoj...; hmmm!!!
Me respekt, ju dua shume; ju puth mollezat muah!?.


Postuar nga ComeAsYouAre datė 23 Prill 2004 - 12:27:

ēeshte kjo pyetje o njerez?ku mund te jetoj shqiptari.pa dyshim qe ne shqiperi.pse duhet te vemi e te jetojme ne vende te tjera kur kemi vendin tone per bukuri.ēa kane vendet e tjera me shume se shqp.mund te me japi pergjigje ai qe ka hedhur kete teme?pse o njerez duhet te vemi ne vende te tjera.pse duhet ta mohojme vendin tone???
nqs ka njeri qe mund ti japi pergjigje ketyre pyetjeve e presim me krahe hapur.
degjoni o njerez per mendiin tim para se te merremi me pyetje e me tema koti siē jane keto qe beni ju le ti japim pergjigje ketyre pyetjeve:
1-kush jemi ne?
2-ēeshte shqiperia per ne?
3-ēdo te thote atdhetarizm dhe shqiptarizm?
4-a nuk do te ishte pak me mire ti hidhnim nje sy asaj historise e te mendonim pak se ēa kane bere ata te paret tane qe sot na shohin nga maja e qiellit edhe u vin turp me ne?

........mendohuni njeher dhe shihni mbase me ktheni ndonje pergjigje
ciao


Postuar nga tipi datė 24 Prill 2004 - 10:38:

Miredita

Tani une kam jetuar jashte dhe nuk kam rezistuar dot per shume kohe po ca do me pelqente pelqente tamam mo, do ishte te shkoja sa me shpesh ne France..... s'besoj se do jetoja dot po ......... mire do ishte


Postuar nga agata datė 24 Prill 2004 - 10:45:

je t'aime france et je t'aime Paris (por te adhuroj dhe ty e dashur Tirane)

shqiperia me mungon jashte mase por ja qe per momentin kam zgjedhur francen qe se nderoj me asnje vend tjeter.........


Postuar nga ThE_MaStEr datė 29 Prill 2004 - 08:11:

mmmmmmmmmmmmmm


Postuar nga ThE_MaStEr datė 01 Maj 2004 - 01:08:

S'eshte nevoja


Postuar nga ComeAsYouAre datė 22 Qershor 2004 - 13:41:

Une doja te jetoja afer binjakes lool


Postuar nga zonjusha datė 22 Qershor 2004 - 14:24:

hahahahahah ku e ke binjaken mo ?? lol :p


Postuar nga ComeAsYouAre datė 23 Qershor 2004 - 12:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha zonjusha
hahahahahah ku e ke binjaken mo ?? lol :p


Une binjaken time e kam blenda te zemla ime vogel
pastaj nqs do te dish se ku riii ta them me vone ok??sigurisht nqs te intereson


Postuar nga zonjusha datė 23 Qershor 2004 - 13:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha ComeAsYouAre


Une binjaken time e kam blenda te zemla ime vogel
pastaj nqs do te dish se ku riii ta them me vone ok??sigurisht nqs te intereson



eh lumsi ajo sa ven te mir ei paske gjet ku ka me mire se ke zemla lol


Postuar nga ComeAsYouAre datė 23 Qershor 2004 - 13:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha zonjusha


eh lumsi ajo sa ven te mir ei paske gjet ku ka me mire se ke zemla lol



eh lumsi ajo qe eshte larte mua lool tani zemla ka plot po si kjo imja rralle mund te gjesh


Postuar nga Ai_qe_Ka_Inat datė 23 Qershor 2004 - 15:24:

Pershendetje

Do te doja te jetoja ne nje vet te bukurpor mos te jet larg Tiranes.Ose mundet te them jo shum larg Vendlidjes!


  Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]
Trego 92 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.