Forumi Horizont Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]
Trego 192 mesazhet në një faqe të vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Probleme Sociale (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=312)
-- Skena seksi ne nje shkolle publike (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=11857)


Postuar nga déjà-vu datë 30 Qershor 2006 - 19:00:

Lere se perveçse Nikolles, me zhgenjeu edhe Gjermani dhe Argjentina. U rrahen ne mes te fushes si pa te keq. Me siguri jane skuadra qe ne ritiro nuk lejohet te behet seks...ndryshe me siguri do ishin shume te qete menderisht....

Ky eshte problemi i vertete social. Ata qe se praktikojne shfaqin vetem agresivitet. E nejse.


Postuar nga tresh datë 30 Qershor 2006 - 19:03:

TI I SHEH SI JANE BRAZILIANET BUZA GAZ GJITHMONE E PSE?
SEPSE TRANIERI I LEJON LOJTARET TE FLENE ME GRATE E TYRE EDHE NATEN E FUNDIT PARA NDESHJES.


Postuar nga amor alucius datë 30 Qershor 2006 - 19:03:

Citim:
Po citoj ato që tha tresh
JO JO SKENA PASE TE NJEJTIN MENDIM SE KETA ME SYNET E MBAJNE VETEN ME TE MADH :p KURSE NIKOLLA AS QE E LAGU


Nga e di ti qe Lesi...e ka ngrene qe i vogel?


Postuar nga déjà-vu datë 30 Qershor 2006 - 19:08:

Citim:
Po citoj ato që tha tresh
TI I SHEH SI JANE BRAZILIANET BUZA GAZ GJITHMONE E PSE?
SEPSE TRANIERI I LEJON LOJTARET TE FLENE ME GRATE E TYRE EDHE NATEN E FUNDIT PARA NDESHJES.



Tresho?

Si mendon ti, mundesh dot ti dallosh forumistat ne baze te postimeve qe bejne sa agresive(dhe pak prakitkues) jane?

Nese e di pergjigjen, thuaje para se ndonje Admiral ose Fajtor te lidhet dhe ti fshije postimet jashte teme.

P.s Mundesisht edhe para Itali-Ukraine se edhe pak do te filloje


Postuar nga lezhjani-82 datë 30 Qershor 2006 - 19:20:

Une se kuptoj perse diskutohet, rroli i lesit si politikan ne kete corbe.Une kam jetuar ne Lezhe kur Lesi ka qene deputet i saj, dhe e them me plot goje qe ai e ka plotesuar detyren e tij si deputet i zones Duke ngritur zerin ne parlament per investime ne portin kryesor te veriut, ate te Shengjinit.Gjithashtu ai ka organizuar disa here Miss Lezhen dhe disa aktivitete te tjera kulturore ne Lezhe te paguara nga xhepi i tij.

Nese keni ndonje gje tjeter per te diskutuar me shume per politikanin Lexoni pak me shume lajmet dhe Punen e lesit qe ka bere per Lezhen,Ndersa per te tjerat, Me tregoni ju cilet jane ata politikane te ndershem qe se lagin sado pak kur ju jepet rasti.


Postuar nga Fajtori datë 30 Qershor 2006 - 19:25:

Amor, ke nje veti fantastike per te hyre neper lista injorimi here pas here. Te mungon takti gjate diskutimit, ose qofte dhe per respekti per nje person qe se njeh. Ishalla nuk te citojne. Temat do jene me te lexueshme per mua qe tani e tutje. Te fala.


Postuar nga tresh datë 30 Qershor 2006 - 19:37:

déjà-vu
DALLOHET SI NUK DALLOHET.....
EDHE PO U FSHINE POSTIMET NO-PROBLEM SE UNE JAM TIFOZ I BRAZILIT


Postuar nga i/e paregjistruar datë 30 Qershor 2006 - 20:04:

Citim:
Po citoj ato që tha déjà-vu


Tresho?

Si mendon ti, mundesh dot ti dallosh forumistat ne baze te postimeve qe bejne sa agresive(dhe pak praktikues) jane?



ja ben muuuu :p

lol tresh tesh e mrapa do ti bajm kontroll te gjenitaleve kanditateve per deputet. Gjelin atij edhe nqs ja kan kput s'ja paskan kput mire se ala i kendoka

hajt tesh forca Italia


Postuar nga Cindi datë 30 Qershor 2006 - 20:13:

Forza milaaaan, forza ITALIA me penallti ne fund do t'ja dalin mbane. Nuk mbahen.
Iken italianet kendej nga puna ime te shohin ndeshjen tek Little Italia.


Postuar nga tresh datë 30 Qershor 2006 - 20:20:

Citim:
Po citoj ato që tha keila


hajt tesh forca Italia


KEILA FOOTBALL
ca hoqem me hjeke qafet Berluskonin e ju me bertni forca Italia
bertini FORZA AZZURRI po deshet t'ju besoj
eshte min e 20 e 1-0 per Italine, pa penallti kete radhe ;

ps.ndoshta e ka kpute kur u ba kolektivizimi masiv ne vitet 80 e nuk lejohej as edhe nje gjel i gjalle :p ne pronesi personale :p e i asht dasht edhe Lesit o me ia dhane kooperatives ose me ia kepute lashin e kryte gjelit


Postuar nga Cindi datë 30 Qershor 2006 - 20:25:

FORZA AZZURRIIIIIIIIII


Postuar nga amor alucius datë 01 Korrik 2006 - 14:05:

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Amor, ke nje veti fantastike per te hyre neper lista injorimi here pas here. Te mungon takti gjate diskutimit, ose qofte dhe per respekti per nje person qe se njeh. Ishalla nuk te citojne. Temat do jene me te lexueshme per mua qe tani e tutje. Te fala.


Ndoshta ngaqe s'me intereson te lexohem nga individe te caktuar.Persa i perket taktit nuk e di sesa je personi i duhur per te folur ne situata te caktuara.Mgjth nje gje ta kesh te qarte nga une: spondave te tua do ju pergjigjem ne te njejten forme.Pune tjeter nse ti je ne gjendje ti durosh pastaj! 

Qofsh mire 


Postuar nga freespirit datë 13 Gusht 2006 - 04:26:

O zot, amor nuk e di pse me vijne zorret te gryka sa here lexoj ato shkrimet e tua sinqerisht. Nejse po bej si po bej kesaj rradhe dhe po shkruaj pasi isha betuar qe nuk do te merrja pjese ne asnje nga temat e tua sepse nuk ja vlen te shkruash ne to.
I lexova shumicen e shkrimeve dhe te gjithe jane shume te habitur se kuptoj pse gjithe kjo habi? Ne qe jemi jashte se kuptojme se bota evolon shqiperia gjithashtu. Jetojme ne nje bote ku perdoriimi i lendeve narkotike eshte shume i zhvilluar dhe si rrjedhoj edhe seksi apo edhe c'thurja. Po kjo s'do te thote se 2 apo 3 te rrinj shqipetar te perfaqesojne gjithe rinine.
Edhe pse dihet se brezi i ri do te ndryshoj edhe do gaboj por eshte detyra e brezave me te vjeter ta suportojne dhe ndihmojne rinine shqipetare qe eshte zene si miu ne cark, si ne nje realitet virtual nga icili smund te dalin dot. Sa % e rinise shqipetare kane mundesi per te care ne jete, per te realizuar enderrat dhe deshirat e tyre. Shume pak, eshte vetem ajo pjese qe i kane prinderit e pasur dhe kate jane shume pak. Te tjeret edhe pse punojne, mesojne mundohen me mish e me shpirt ka raste qe behen viktim. Realiteti i rinise shqipetare eshte i hidhur, nje rini qe mezi pret te kaloj kufijte qe te kete mundesi per te nisur nje jete te re.
pershendetje


Postuar nga Niqua datë 13 Gusht 2006 - 16:19:

per zoten ashte per te ardhe keq per rinin shqiptare gjynaf. me kujtohet nje rast kur isha ne shqiperi ne 2003 mbas shume vitesh. po pritsha nje shoqe tek nje lokal green house ne tirane... afer kisha nje tavoline plot me vajze te bukura dhe te reja, po ashtu dhe do burra n'moshe shumica e tyre  ishin tullaca dhe te shendosht.. shume te cpifur. po i degjosha duke fole.  njeres prej ktyre vajzave i bjen telefoni dhe kjo he babi ckemi mire je.. edhe pastaj o babi nuk vonohem shume tani sa po e mbaroj provimin ja foli profesorit. e kap ky profesori dhe i thot mos ki merak se ktu ne shkolle eshte ja sa po e mbaron provimin,. kjo ne siklet per babin e ky ia bente po mos kish merak mi zemra ime noten 10 e ke. te kam xhan etj etj.... pastaj kjo kap  ferko duart e rrullura te kti qelbesir. aman o zot se kto lloj njerzish nuk kane justifikim.. ashte gjynaf me shite veten per nje note.


Postuar nga amor alucius datë 13 Gusht 2006 - 16:31:

Citim:
Po citoj ato që tha freespirit
O zot, amor nuk e di pse me vijne zorret te gryka sa here lexoj ato shkrimet e tua sinqerisht. Nejse po bej si po bej kesaj rradhe dhe po shkruaj pasi isha betuar qe nuk do te merrja pjese ne asnje nga temat e tua sepse nuk ja vlen te shkruash ne to.


Tani u be e qarte arsyeja e budallalleqeve qe shkruan: paske lindur me zorre ne koke ne vend te truve.Por ne kete pike linde pyetja: ku te iken trute?!


Citim:
Po citoj ato që tha freespirit
Realiteti i rinise shqipetare eshte i hidhur


Vertete MJERE rinia Shqipetare se nga cfare lloje njerezish rrethohet,nga individe si puna jote!!Individe qe s'kane patur asnjehere mundesine te jetojne rinine e tyre sic duhet dhe hyne forumeve dhe gjykojne te rinjte shqipetare.Kush je ti te gjykosh nje brez te tere?Ti ca ke bere per rinine shqipetare pervecse te llomotitesh forumeve?Ngaqe ti s'ke qene asnjehere ne gjendje te jetosh ne formen ne te cilen ke dashur s'do thote qe ke te drejte te gjykosh.

Ik e prashit ato dy luge tru qe te kane ngelur(qofte dhe ne stomak),ik e meso te shkruash pastaj hajde e na trego se kush eshte rinia shqipetare dhe MOS i jep te drejten me vetes te me drejtohesh me nje ton te tille!!U morem vesh?!Nese je njeri i perdale nervash s'me takon mua te duroj spazmat e tua nervore.Eshte hera e dyte qe te duroj,besome,s'ke gjetur njeri me te cilin te hedhesh shqelma.

Mikrobe te shpifur,prova konkrete qe jo te gjithe qe dine te ndezin i cope computeri dhe te regjistrohen ne nje forum jane ne gjendje ta perdorin!!


Postuar nga freespirit datë 13 Gusht 2006 - 17:17:

Une vetem shkruaj ate qe mendoj dhe kete s'ma ndalon dot as ti dhe as njeri. Eshte e vertet shkrimet e tua me japin nje efekt te keq. Here shan e fyen popullin shqipetar apo rinine shqipetare dhe here na del si ai superheroi qe shfaqet atehere kur s'ka nevoj per shpetim. Nese do te ishe e vemendeshme dhe do te lexoje e vleresoje ato qe shkruajne edhe te tjeret do te kuptoje se une nuk po pragjyroj por po mundohem te tregoj empathi per rinine shqipetare dhe te paraqes nje ane te realitet. Ashtu sic ndodhin ketu ne Amerike ashtu do te ndodhin edhe ne shqiperi sepse eshte i njejti brez dhe ketu e kam fjalen per adoleshentet dhe jo brezin tend. S'ma merr mendja se je adoleshente ti apo jo ?! Nese do ta dish edhe une jam pjese e rinise shqipetare qe e kam jetuar rinine time dhe vazhdoj ta jetoj po mund te them se brezi im ka qene me fat sepse nuk ka qene ne kontakte me drogat ne adoleshnece dhe per kete eshte nje brez me i shendetshem se brezi qe po pason. Per kete jane per tu fajesuar nje sere faktor si politika, shoqeria, prinderit, varferia apo edhe pasuria.
Por realiteti i rinise shqipetare eshte vertet i hidhur pasi sic e kam shkruar me lart eshte nje rini me shume kacitete po pa asnje mundesi apo perkrahje nga shteti apo shoqeria jone.

P.S Tani na dole edhe eksperte ne gjykimin te personalitetit virtualisht. Nuk po ti marr parasysh ato qe ke shkruar me lart se duket qe jane thene ne spazem e siper.


Postuar nga Simona datë 13 Gusht 2006 - 18:08:

Citim:
Po citoj ato që tha déjà-vu


Tresho?

Si mendon ti, mundesh dot ti dallosh forumistat ne baze te postimeve qe bejne sa agresive(dhe pak prakitkues) jane?

Nese e di pergjigjen, thuaje para se ndonje Admiral ose Fajtor te lidhet dhe ti fshije postimet jashte teme.

P.s Mundesisht edhe para Itali-Ukraine se edhe pak do te filloje



 

 

Besoj se treshi perafersisht mund te pergjigjet njesoj si une megjithate desha te jap dhe une mendimin tim.Te gjithe ata qe jane te virgjer ne kete forum jane fanatike iher e para e punes dhe i ngjajne aktorit te filmit 40 vjec i virgjer!

Perse behemi kaq te ndershem ne gazeten zeri i popullit kur jemi aq liberale neper disko e qoshe eresirrash apo hotelesh,aq me keq per ca qe nderkohe qe shkruajne per nder ne forum dikush ia ..prek familjen nga na tjeter dhe ato dhe vete e dine dhe prap hiqen te gjykueshem per dike tjeter.Cuditerisht 50 vjet izolimi ka bere efktin e vete edhe mbas 50 vjetsh,mos beni ca bej une por beni ca them une.

Ps personalisht dhashe mendimin tim pamvaresisht se dikush nuk eshte dakort,eshte e drejta e eksperinces qe flet per dike qe eshte kundrra meje dhe i falet sic e kam theksuar me lart,i ka jeta keto.


Postuar nga Amstel datë 26 Gusht 2006 - 19:40:

Citim:
Po citoj ato që tha Simona


 

 

Besoj se treshi perafersisht mund te pergjigjet njesoj si une megjithate desha te jap dhe une mendimin tim.Te gjithe ata qe jane te virgjer ne kete forum jane fanatike iher e para e punes dhe i ngjajne aktorit te filmit 40 vjec i virgjer!

Perse behemi kaq te ndershem ne gazeten zeri i popullit kur jemi aq liberale neper disko e qoshe eresirrash apo hotelesh,aq me keq per ca qe nderkohe qe shkruajne per nder ne forum dikush ia ..prek familjen nga na tjeter dhe ato dhe vete e dine dhe prap hiqen te gjykueshem per dike tjeter.Cuditerisht 50 vjet izolimi ka bere efktin e vete edhe mbas 50 vjetsh,mos beni ca bej une por beni ca them une.

Ps personalisht dhashe mendimin tim pamvaresisht se dikush nuk eshte dakort,eshte e drejta e eksperinces qe flet per dike qe eshte kundrra meje dhe i falet sic e kam theksuar me lart,i ka jeta keto.



simona shume te drejte lal


Postuar nga OFICERI datë 26 Dhjetor 2006 - 16:23:

jepi rinia

e di si eshte muhabeti mos u kapni kot me budallalliqe. po me dukeni te gjith si pleq . sa prej jush nuk jan munduar asnjeher me e bo neper bangat e shkolles. dhe besoj se shume jan kan arrit qellimit. thjesht perpara nuk ishin pajis te gjith me cel me kamer dhe nukl te kapte dot njeri me filmime . thjesh u hapte llafi ku ky llaf u konsiderojte si thashethem edhe gjysma nuk e besojte kurse tani jan modernizu te gjith . edhe kalamojt 12 vjec jan bo me cel me kamer . per mu kto gjona kan ekzistu gjithmon dhe do vazhdojn te ekzitojn.


Postuar nga devolliu datë 27 Dhjetor 2006 - 09:01:

Re: jepi rinia

Citim:
Po citoj ato që tha OFICERI
e di si eshte muhabeti mos u kapni kot me budallalliqe. po me dukeni te gjith si pleq . sa prej jush nuk jan munduar asnjeher me e bo neper bangat e shkolles. dhe besoj se shume jan kan arrit qellimit. thjesht perpara nuk ishin pajis te gjith me cel me kamer dhe nukl te kapte dot njeri me filmime . thjesh u hapte llafi ku ky llaf u konsiderojte si thashethem edhe gjysma nuk e besojte kurse tani jan modernizu te gjith . edhe kalamojt 12 vjec jan bo me cel me kamer . per mu kto gjona kan ekzistu gjithmon dhe do vazhdojn te ekzitojn.


forca rinia jepjani lerojani fene po si bre burr i dheut meqe se po modernizohemi sic thua zotrote o burra hmmm nuk me duket de e mire nejse cdo njeri ka mendimet e veta per vete e mendoj si dicka jo normale


Postuar nga ksenia datë 28 Dhjetor 2006 - 12:07:

Me ben pershtypje dicka...
Shajne e peshtyjne rinine shqiptare dhe cdo gje kombetare pikerisht ata qe jane te djegur per nje cope shqiperi...Qe i numerohen mbi 1000 pallavra neper forume shqip folese...Qe enderrojne te rrethothohen nga cdo gje qe eshte shqip, qe pavaresisht syrgjynosjes ne vend te huaj thashethemnojne ne menyre te rendomte duke hedhur balte mbi cdo gje qe eshte shqiptare...
Jane pikerisht ata qe shkruajne ditare dhe mbushin letra per dashurine shqiptare...Qe me siguri edhe kur arrijne orgazmen bertasin ne shqip...

Keta njerez duhen injoruar dhe lene ne meshiren e gerryerjes se tastieres se tyre...Dhe them shyqyr o Zot qe i ke cuar larg vendit tim... Edhe virtualisht te tille sapiensa jane te demshem...

Rinia shqiptare le te rroje dhe te beje dashuri se eshte me e bukura rini evropiane dhe mbase edhe me tej...Edhe ju o goje gjarper jeni pjese e saj..Ne keni veshtiresi ne berjen dhe ndjesine e dashurise gjejeni te verteten ne rrenjet tuaja dhe psikokulturen tuaj familjare...


Postuar nga Niqua datë 28 Dhjetor 2006 - 17:21:

Ato si shajne jan ma keq ,njof une ca qe majne gjithe bronxin me goje dhe nga ana tjeter varzat u shkojne rrugash sa anej knej pleasssssss se me vijn zorrte ne fyt se i kemi dhe ca ktu ne forum po ma mire spo foli se e din mire ajo si e njof une,biles kur vjen e me shitet si e pafajshme paps romes du me i ba leter per ta ba shenjtore ose murgeshe.


Postuar nga Amici di Nessuno datë 28 Dhjetor 2006 - 18:55:

Citim:
Po citoj ato që tha ksenia
Me ben pershtypje dicka...
Shajne e peshtyjne rinine shqiptare dhe cdo gje kombetare p[ikerisht ata qe jane te djegur per nje cope shqiperi...Qe i numerohen mbi 1000 pallavra neper forume shqip folese...Qe enderrojne te rrethothohen nga cdo gje qe eshte shqip, qe pavaresisht syrgjynosjes ne vend te huaj thashethemnojne ne menyre te rendomte duke hedhur balte mbi cdo gje qe eshte shqiptare...
Jane pikerisht ata qe shkruajne ditare dhe mbushin letra per dashurine shqiptare...Qe me siguri edhe kur arrijne orgazmen bertasin ne shqip...

Keta njerez duhen injoruar dhe lene ne meshiren e gerryerjes se tastieres se tyre...Dhe them shyqyr o Zot qe i ke cuar larg vendit tim... Edhe virtualisht te tille sapiensa jane te demshem...

Rinia shqiptare le te rroje dhe te beje dashuri se eshte me e bukura rini evropiane dhe mbase edhe me tej...Edhe ju o goje gjarper jeni pjese e saj..Ne keni veshtiresi ne berjen dhe ndjesine e dashurise gjejeni te verteten ne rrenjet tuaja dhe psikokulturen tuaj familjare...



Calm down. Happy New Year.


Postuar nga OFICERI datë 30 Dhjetor 2006 - 14:26:

Re: Re: jepi rinia

Citim:
Po citoj ato që tha devolliu


forca rinia jepjani lerojani fene po si bre burr i dheut meqe se po modernizohemi sic thua zotrote o burra hmmm nuk me duket de e mire nejse cdo njeri ka mendimet e veta per vete e mendoj si dicka jo normale




O DEVOLLI PO DESHE MA PARCAKTO PAK CESHTE NORMALE PER TY


MOS NUK ESHTE NORMALE Qe nje 17 vjecar te ndjej nevoj dhe deshir per seks
problemi esht ke njerzit (looser) qe rrin duke i kap me kamera ne vend qe te bejn qef vet knaqen me qefin e te tjerve. kjo per mua nuk esht normale gjithsesi ky esht vetem mendimi im ok


Postuar nga Billi datë 02 Janar 2007 - 12:45:

Re: Re: Re: jepi rinia

Citim:
Po citoj ato që tha OFICERI



MOS NUK ESHTE NORMALE Qe nje 17 vjecar te ndjej nevoj dhe deshir per seks
problemi esht ke njerzit (looser) qe rrin duke i kap me kamera ne vend qe te bejn qef vet knaqen me qefin e te tjerve. kjo per mua nuk esht normale gjithsesi ky esht vetem mendimi im ok



O Shoku OFICER nuk eshte normale veprimi i tyre dhe jo deshira e tyre per sex por duhet te gjejne vendin dhe kohen per ta bere nje gje te tille. Te kerkoj te falur nuk eshte personale por po te kesh femije mendohu pak.

Apo do i thoje "BRAVO XHAN I BABIT" nje gje te tille nuk e besoj.

Nothing personal.


Postuar nga OFICERI datë 04 Janar 2007 - 15:40:

Re: Re: Re: Re: jepi rinia

Citim:
Po citoj ato që tha Billi


O Shoku OFICER nuk eshte normale veprimi i tyre dhe jo deshira e tyre per sex por duhet te gjejne vendin dhe kohen per ta bere nje gje te tille. Te kerkoj te falur nuk eshte personale por po te kesh femije mendohu pak.

Apo do i thoje "BRAVO XHAN I BABIT" nje gje te tille nuk e besoj.

Nothing personal.




o dak un nuk kom pse t'mendoj per femit e mi un kujtoj veten time mu lale po te me dilte gjo perpara kur isha 17 vjec per vete nuk e falsha kudo qe te isha .sa nga ju ktu { qe nuk jan te virgjer } nuk kan bo ndonjeher seks neper makina? sa nga ju nuk i ka shku ne mend me e bo neper banjo lokalesh dhe sa e kan bo? etj. etj.... po deshen kto le ta bejn nje sondazh per vendin me te cuditshem ku kan arrrit me e bo njerzit qe jan ne forum. edhe ti do habitesh . duhet ti hiqni kto fiksime me lale " boj si them un e mos boj si boj un" jeta jetohet si te vje me lale me gabimet e te mirat e veta . APO JO?????????????????????????????????


Postuar nga trm datë 04 Janar 2007 - 18:37:

mirembrema

un mendoj se si shkolla publike si shkolla private nuk eshte mire
sepse mjafton nje rast edhe te gjith prinderit alarmohen me te drejt
sot mund te behen ne rruge ne lokal kudo por ne shkoll mendoj se nuk duhet
mirupafshim


Postuar nga Billi datë 05 Janar 2007 - 12:00:

Re: Re: Re: Re: Re: jepi rinia

Citim:
Po citoj ato që tha OFICERI



o dak un nuk kom pse t'mendoj per femit e mi un kujtoj veten time mu lale po te me dilte gjo perpara kur isha 17 vjec per vete nuk e falsha kudo qe te isha .sa nga ju ktu { qe nuk jan te virgjer } nuk kan bo ndonjeher seks neper makina? sa nga ju nuk i ka shku ne mend me e bo neper banjo lokalesh dhe sa e kan bo? etj. etj.... po deshen kto le ta bejn nje sondazh per vendin me te cuditshem ku kan arrrit me e bo njerzit qe jan ne forum. edhe ti do habitesh . duhet ti hiqni kto fiksime me lale " boj si them un e mos boj si boj un" jeta jetohet si te vje me lale me gabimet e te mirat e veta . APO JO?????????????????????????????????



Ti mire e ke por nje pyetje doja te te beja une. A I THUA NDONJEHERE VETES SA GABIME KAM BERE KUR KAM QENE 17? Dhe se nuk duhet ti perseris epo tjua keshilloj te tjereve qe mos ti bejne. Dhe te ndalohemi pak te kjo fjali "po te me dilte gjo perpara kur isha 17 vjec per vete nuk e falsha kudo qe te isha" do kishe patur qef ti futeshe edhe droges? sespse une per vete e kam patur qef por sot them faleminderit o zot qe nuk me dhe kurajon te beja nje gje te tille. Pra i dashur Z. Oficer ato jane gabime te kohes qe behen pa i menduar ne adolishence por, nese ka mundesi qe kjo gje te parandalohet duhet te behet. (my opinion)


Postuar nga OFICERI datë 08 Janar 2007 - 20:08:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: jepi rinia

Citim:
Po citoj ato që tha Billi


Ti mire e ke por nje pyetje doja te te beja une. A I THUA NDONJEHERE VETES SA GABIME KAM BERE KUR KAM QENE 17? Dhe se nuk duhet ti perseris epo tjua keshilloj te tjereve qe mos ti bejne. Dhe te ndalohemi pak te kjo fjali "po te me dilte gjo perpara kur isha 17 vjec per vete nuk e falsha kudo qe te isha" do kishe patur qef ti futeshe edhe droges? sespse une per vete e kam patur qef por sot them faleminderit o zot qe nuk me dhe kurajon te beja nje gje te tille. Pra i dashur Z. Oficer ato jane gabime te kohes qe behen pa i menduar ne adolishence por, nese ka mundesi qe kjo gje te parandalohet duhet te behet. (my opinion)



PO MER PLAK PO. UN KUR KOM QEN 17 VJEC E KOM PI HASHASHIN E KOM THITH KOKA SA KOM DASH. ENE SOT NUK PREK MO GJO ME DOR. PER MU UN SKOM BO GABIM ATEHERE. PASTAJ NUK KRAHASOHET DROGA ME SEKSIN SEKSI TE VJE NATYRSHEM KURSE DROGA NE FILLIM TE IMPONOHET NGA QARQE TE CAKTUARA TE SHOQERIS GHJTHSESI!!!!!!!


Postuar nga trm datë 09 Janar 2007 - 15:36:

eshte e vertet ajo qe tha oficeri

por gjithsesi te gjith meshkujve sexi natyrshem na vjen dhe jo vetem ne msh 17 vjecare po edhe 20 edhe 23 edhe 28 biles edhe 40 )) ndoshta duhet te vazhdoj ti rris akoma por ka nje gje gjithandej deshira per sex eshte e madhe por kjo sdo te thote se ta besh publike dhe sidomos ne shkoll eshte dicka e justifikueshme, mua personalisht nqs do shihja 2 veta kur bejne sex ose do shkoja tek e dashura ime ose da ikja fare po imagjino sikur te ishe edhe ti 17 vjec nqs hsoku jot do bente sex ne shkoll sdo ndiheshe inferior dhe do ta beje edhe ti me ndonje nxenese aty??


Postuar nga Vlonjati99Tave datë 10 Janar 2007 - 03:46:

per mendimin tim... per inat te profesor- ve/eve .. ta bejn mu ne mes te klases pa ju dredhur qerpiku fare

sic tha dhe ksenia... a si e ka nick ajo... te bejne qef... se siduket ksenia po i luan fene


Postuar nga OFICERI datë 10 Janar 2007 - 12:03:

Smile Re: eshte e vertet ajo qe tha oficeri

Citim:
Po citoj ato që tha trm
por gjithsesi te gjith meshkujve sexi natyrshem na vjen dhe jo vetem ne msh 17 vjecare po edhe 20 edhe 23 edhe 28 biles edhe 40 )) ndoshta duhet te vazhdoj ti rris akoma por ka nje gje gjithandej deshira per sex eshte e madhe por kjo sdo te thote se ta besh publike dhe sidomos ne shkoll eshte dicka e justifikueshme, mua personalisht nqs do shihja 2 veta kur bejne sex ose do shkoja tek e dashura ime ose da ikja fare po imagjino sikur te ishe edhe ti 17 vjec nqs hsoku jot do bente sex ne shkoll sdo ndiheshe inferior dhe do ta beje edhe ti me ndonje nxenese aty??


un per vete nuk kam pse te ndihem inferior . po ta kisha mundesine edhe pa pa noi shokun tim prap po te ma lejte noi nxenese kisha per ta bo ene nuk do me vite zorr fare lale. po gjithsesi njerzit prej ketyre gjerave ndryshojn nga njeri tjetri : kush e bo edhe kush nuk ne bo. po edhe sikur mos ta bojte asnjoni prej jush,prap ka kush e bo


Postuar nga trm datë 10 Janar 2007 - 14:09:

per oficerin

e kishim fjalen per vendin ku behej sexi, nuk eshte njesoj te besh sex ne shtepi apo motel edhe te besh sex ne shkolle, sa per ate qe po se bera un do ta bej dikush tjeter un mendoj se ka vende te tjera pervec shkolles edhe nqs ndonjeri gjen rehat ta bej te benjot e shkolles apo te tavolinat me derrasa mua sme ben pershtypje biles me duket jokomode


Postuar nga Serenidita datë 05 Shkurt 2007 - 20:16:

Itali

Ne Itali, ka me pak se dy jave qe ka ndodhur nje skene e tille, tronditese. Dhe me e bukura eshte se goca 13-14 vjecare qe e kishin xhiruar shoket me telefon, tek bente seks me nje shokun e saj ne klase, vajza pra ishte shqiptare. Nuk eshte hera e pare qe ndodhin skena e tilla ne Itali, po ishte hera e pare qe kisha te beja me nje shqiptare si protagoniste.
Ne polici; vajza tha 'nuk jam penduar!' Ja ku po shkon shoqeria sot..
Prandaj doja ti thoja te rinjve tane, mos nxitoni te shkoni drejt italise....


Postuar nga diabolic datë 06 Shkurt 2007 - 22:31:

Re: Itali

Citim:
Po citoj ato që tha Serenidita
Ne Itali, ka me pak se dy jave qe ka ndodhur nje skene e tille, tronditese. Dhe me e bukura eshte se goca 13-14 vjecare qe e kishin xhiruar shoket me telefon, tek bente seks me nje shokun e saj ne klase, vajza pra ishte shqiptare. Nuk eshte hera e pare qe ndodhin skena e tilla ne Itali, po ishte hera e pare qe kisha te beja me nje shqiptare si protagoniste.
Ne polici; vajza tha 'nuk jam penduar!' Ja ku po shkon shoqeria sot..
Prandaj doja ti thoja te rinjve tane, mos nxitoni te shkoni drejt italise....



Moj po cne qe se paskemi marre vesh ne shqiptaret e padoves kete ngjarje se ketu per thashetheme jemi te paret.Nuk e kisha degjuar e sbesoj te jete e vertet aq me shume qenka edhe shqiptare vajza.Hajde hajde ku ipjell mendja shqiptarve,vdesin te shpikin legjenda metropolitane kot...


Postuar nga Lela_Dr datë 06 Shkurt 2007 - 23:20:

Diabolic nuk eshte aspak shpikje, sepse doli dhe ne Lajmet e Rai1,2,3 dhe ke Mediaset. Plus qe kane dhe video me celular.
Fatkqesisht mbas 2 ditesh qe dolen emrat e publikuar kjo vajza na doli shqiptare.


Postuar nga diabolic datë 06 Shkurt 2007 - 23:45:

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
Diabolic nuk eshte aspak shpikje, sepse doli dhe ne Lajmet e Rai1,2,3 dhe ke Mediaset. Plus qe kane dhe video me celular.
Fatkqesisht mbas 2 ditesh qe dolen emrat e publikuar kjo vajza na doli shqiptare.




Car bahet mer daj nji here qe mungoj une plas skandali knej.Pse sthu ti qe paskemi lan kokrren e namit ne.Po mire se cdo kope e ka nga ndonje dele te zeze keshtu qe ne si kemi te gjitha te shenjta vajzat dhe engjej djemt.Ne sjemi engjej vete jo me te presim nga te tjeret.Nejse gjithsesi po pyes njehere kete lagjen e marrjes se informacioneve.Cudi qe sma kane thene

Ok Flm Lela...

Naten...


Postuar nga ksenia datë 26 Shkurt 2007 - 17:08:

Citim:
Po citoj ato që tha KOTA_97
per mendimin tim... per inat te profesor- ve/eve .. ta bejn mu ne mes te klases pa ju dredhur qerpiku fare

sic tha dhe ksenia... a si e ka nick ajo... te bejne qef... se siduket ksenia po i luan fene



Cuno bjeri daulles tate se times s'ke ci ben...Sillu perdridhu nga te duash jane daulle qe qendrojne shume larg per nga botekuptimi keto tonat. Ti me pseudonim Kota e une Ksenia.
Meqe do te shtremberosh informacionin qe une jap po ta jap kete kenaqesi. Ne fund te fundit perseri ti mbetesh Kota e une Ksenia.


Postuar nga Serenidita datë 26 Shkurt 2007 - 17:23:

Smile ciao

Po citoj ate qe tha Diabolic
Moj po cne qe se paskemi marre vesh ne shqiptaret e padoves kete ngjarje se ketu per thashetheme jemi te paret.Nuk e kisha degjuar e sbesoj te jete e vertet aq me shume qenka edhe shqiptare vajza.Hajde hajde ku ipjell mendja shqiptarve,vdesin te shpikin legjenda metropolitane kot...

Eshte e vertete, vajza ishte shqiptare dhe media italiane ka folur shume per ngjarjen. ne fakt vetem nje gazete e dha kete detaj pasi goca dhe cuni ishin minoren ne te tilla raste eshte e veshtire te jepen me teper detaje.
E kam marre vesh sepse me thashetheme merrem dhe une gjithe diten ketu.

Best
Serenidita  


Postuar nga sajmolabi datë 12 Prill 2007 - 01:58:

Kjo tregon thjesht se ne c"anarki ndodhet shkolla shqiptare. N.q.se ky eshte brezi i ardhshem shqitar e kane te kote,per pornografi Hungaria dhe çekia na e kalojne se kane dhjetra vjet eksperience keshtu qe ajo goca kur ta uli koken ta uli mbi libra se po na dalin vetem idiota keta te tanishmit. Une me nje cope gjimnaz te dulles mundem te ul pertoke nje me te larte nga keta pornostaret.


Postuar nga Ari. datë 12 Prill 2007 - 12:25:

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Keni dhe foton tek Panorama Duken totalisht ne fytyre...mesa thuhet jane dy nxenes te vitit te katert.

Mua me dhimbsen,te rinj,hajt o burra te ndjekim shembujt e mire...imagjino nje gjimnaz te tere duke i shikuar e treguar me gisht kur kalojne

pse ti si je sjelle??????'


Postuar nga erious datë 08 Qershor 2009 - 20:47:

Shqiperia po merr pak e nga pak reputacionin si vend i kurveruar...

ne fakt mjafton te shohim interesin e madh te forumoreve tane shembullore per keto tema te dhishme, per te arit ne kete perfundim, s'ka nevoje hiç per video.

sidhe keto skena filluan qe ne 90' gocat e gjimnazit benin orgji neper apartamente ne orar te mesimit, per me teper

sot shume nga ato duhet te jene bere nena ose punojne tek semafori.


  Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]
Trego 192 mesazhet në një faqe të vetme

Materialet që gjenden tek Forumi Horizont janë kontribut i vizitorëve. Jeni të lutur të mos i kopjoni por ti bëni link adresën ku ndodhen.