Forumi Horizont Gjithsej 97 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 » ... E fundit »
Trego 97 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- Si te duhet te jete mashkulli ideal? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=11954)


Postuar nga METAXA datė 14 Korrik 2006 - 07:57:

Re: Re: Re: Re: Hmmmmmmm teme interesante kjo

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius


1- 1.83 sbesoj se te krijon probleme ? -every cm counts

2- Fiks fare -Fiks fare cfare?Specifiko pastaj mund te flas me gjate

3- Cer te dush ti, nga te gjitha fushat. hahahah

4- Permendesh i bej detyrat dhe raportet qe duhet te bej.-Joooo meeee,s'merrem une me meshkuj qe kane vetem nje universitet Turqie,une prinderit me me teper se nje universitet,me master dhe Ph.d. te ju coj ne shtepi cunin me nje universitet pupupupu,atak zemre hahahaha(j/k man)Ca specializimesh te tjera ke?

5- Per 6 muaj nuk do prishemi ne. Qyqa,aq i vjeter tina?

6- 100% macho. Aha,jo,te mos jete qullq por as don Juan
7- Aq sa duhet +
8- Shif piken 7

9- Kjo gjithmone sipas kendveshtrimit tim apo tendit? Timin natyrisht,cfare mendoje?Une jam ajo qe ka PERHERE te drejte dhe ti duhet ta pranosh kokeulur

10- Te jesh e sigurte

11- Duhet te me japesh naj shifer qe te mbyll dhe une bilancin dhe ta shof si do ndikoje zeri i shpenzimeve 'Shpenzime dashurore dhe mirembajtjeje per Amorin' ne fund te bilancit. hahahahah -Pfff,puna eshte keshtu ti cun i dashur: nje mashkull duhet te tregohet disponibel per shpenzime te tilla por ama ne fund fare une jam nga ato femra qe nese i ben nje dhurate 100 euroshe merr mbas nje jave nje dhurate 500 euroshe.Qyli s'me pelqen.Persa i perket shifres,vallai kam frike se do tmerroheshe,jo per gje por im ate ka vetem mua dhe s'i dhimbset gje...

12- Nje dhemb e kam te vene, prish pune? -Varet,nese duket mbushja u skualifikove direkt

13- I dale dhe i pame jam. -That's how I like it





1- Sma merr mendja se do kete efekt po u pa puna do filloj prape basketbollin se u be shume dhe pa luajtur ne fakt.

2-Car te te them, hunde e madhe, veshe te medhenj, a doje tipare te dukshme )))

4-Tani po me ofendon a the te jete i specializuar ne punen qe ben, une po te them po, 3 vjet pune me kane sterspecializuar. Edhe dicka, sa per informacion ato universitetet e turqise mos te duken shume easy ty. Sidoqofte off the records jam ne fillimet e masterit , kshuqe dy vjet bashkejetojme pastaj shkojme ke babi lol.
5-Tani ja fute kot ku i vjeter mi. Tamam ne moshe.

9-Eh thashe une ktu do kemi probleme.


11-Ama per dhurata 100 euroshe behet fjale, kisha pershtypjen se do ishte ndonje shifer > 1,000. Pastaj nqs yt ate vetem ty te ka ja vlen te investosh se e di qe kthimi i investimit do jete shume here me i madh .

12-Nuk e di por kisha nder mend te bej nje check up ktu ne sarande se qeka nje dentist me nam kshuqe te kthej pergjigje me vone.


  Gjithsej 97 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 » ... E fundit »
Trego 97 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.