Forumi Horizont Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 112 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- cili eshte premtimi qe i keni bere vetes??????? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=13162)


Postuar nga dhoma666 datė 12 Shkurt 2007 - 14:14:

cili eshte premtimi qe i keni bere vetes???????

te gjith ne kemi nje premtim per te mbajtur qe disa e perdorin si busull disa te tjere e kane per te arritur tek ajo qe e do dhe per te konfirmuar krenarine e tij ,,,,dikush mund te thote qe ndryshojne ne varesi te kohes dhe kushteve,kjo eshte e veretet,,,,,,,,,,,,por nje gje eshte e sigurt ,,,eshte gabim nese e jep ate premtim vetes dhe me vone e toleron,.......... me mire mos e jepni kurre,,,,,,,,,,kjo eshte jasht jush,,,,,,,,,,,,,


Postuar nga MELANI datė 12 Shkurt 2007 - 15:40:

mos dashurom kurr

mos dashurohem kurr


Postuar nga iliriusa datė 12 Shkurt 2007 - 20:59:

Ti jap njerezve nje shans te dyte edhe nje mundesi per te shpjeguar veteveten. Kete premtim e kam mbajtur, ama sapo kuptova se edhe pse i kam lejuar te shpjegojne veteveten, shansin nuk j'ua kam dhene gjithemon te plote edhe jo gjithemon kam degjuar sic duhet.
Premtimi i ri qe i bej vetevetes: te besoj me teper e te dyshoj me pak ( te pakten ndonjehere me personat qe duhet).


Postuar nga heathcliff datė 13 Mars 2007 - 20:31:

te flas e te hesht,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


Postuar nga Katilesha datė 15 Mars 2007 - 10:44:

............

 

Pershendetje per temen mik...,

ne fakt njeriu i ben shume premtime vetes...,dhe sa e lehte duket ndonjehere t'i besh nje premtim vetes aq me teper kur je i lenduar apo i zhgenjyer se dicka nuk te ka ecur  si pritshmeria qe ti ke pasur.....por a i mbajme premtimet....a i realizojme ato??.... Nuk e di...,dua te them qe jo gjithmone premtimet e   bera vetes i mbajme dhe kur nuk  e bejme kete gje ndodh qe ta "gjykojme" veten ta "godasim me shpulla"  dhe pastaj duhet  te durojme dhe "protestat vadueshme te ndergjegjes tone...duhet te durojme zerat e brendshem...ato minuese me te cilat e shohim veten  ne pasqyre  pasi nje premtim qe ia kemi bere vetes nuk kemi mundur ta mbajme sepse motive me "dominuese" kane ndikuar....................eheeeee.....nuk po e zgjas shume ...dhe per te dale fiks te tema them qe dikur i kam bere vetes premtim qe :" KUrre te mos dashurohem........,qe kurre te mos lendoj dike.......,qe kurre te mos trishtohesha....,qe kurre te tjeret te mos ndikonin tek humori im i dites............"por......sot i shoh ndryshe......krejt ndryshe ,...,madje mund te them qe shume nga ato premi\time qe i kam bere vetes i kam thyer...i kam shkelur edhe  pse pa dashur dh epa e kuptuar ...krejt spontanisht.........Pse???...ah dhe japerseri del ne skene  Tjetri.....nje Dikush......i rendesishem apo jo ndoshta s'ka rendesi,por rendesi ka qe ai te ka bere te shkelesh ate premtim qe i ke bere vetes......

                           respekte


Postuar nga bucimakja datė 15 Mars 2007 - 13:11:

qe te mos i zhgenjej prinderit ne asnje aspekt te jetes dhe uroj qe tia arrij megjithse kohet e fundit po e shkel pak.... :p.......


Postuar nga dhoma666 datė 17 Mars 2007 - 12:58:

u

premtimi qe i kam bere vetes eshte qe te mos i mbetem askujt borgj ne jeten time ,,,,,,,,,,,,,,,,,,qofte edhe nje "mirmengjes" nuk dua tia them kujt se i detyrohem por vetem nese une dua ta bej nje ge te tille..................sepse kjo eshte nje perpjekje te fitosh liri............

ps:borgjline kuptimin e me te gjere te fjales


Postuar nga Goku datė 19 Mars 2007 - 03:25:

I KAM PREMTUAR VETES QE TY DO TE URREJ GJITHMONE!


Postuar nga lezhjani-82 datė 19 Mars 2007 - 03:43:

Kurre mos te godas nje goce..........Pendimi dhe pasojat jane me te medhaja se shfaqja e "burrerise" se castit.


Postuar nga elsaaa datė 19 Mars 2007 - 04:11:

i kam premtuar vetes ti bej prinderit krenar....por gjithmone kane pakenaqesira....e mira ska fund....i try......


  Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 112 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.