Forumi Horizont Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »
Trego 45 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ta lini te lire apo ta mbani? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17730)


Postuar nga dona datė 19 Mars 2010 - 16:16:

Ta lini te lire apo ta mbani?

Ne qofte se jeni i dashuruar me nje nje djale dhe per arsye te ndryshme nuk mund te jeni kurre bashke .Ai smund te jete kurri i juaji ,as juve e tija . Dhe e dini shume mire qe sdo kurre nje jete bashke Po frika ta humbisni e mbani gjithnje pas vetes se nuk e imagjinoni dot ndarjen nga ai ,ose me sakte sduroni dot te mendoni qe mban dike tjeter ne zemer pervec jush.
Si do vepronit ?


Postuar nga Deb* datė 19 Mars 2010 - 16:21:

Me habite dona. Thashe se ishte titulli i videos keshtu.
Nuk besoj se ka raste kaq extreme. Gjithmone do kete nje rrugedalje.


Postuar nga AndreaPirelli datė 19 Mars 2010 - 16:58:


Postuar nga Anemone datė 19 Mars 2010 - 17:22:

Re: Ta lini te lire apo ta mbani?

Citim:
Po citoj ato qė tha dona
Ne qofte se jeni i dashuruar me nje nje djale dhe per arsye te ndryshme nuk mund te jeni kurre bashke .Ai smund te jete kurri i juaji ,as juve e tija . Dhe e dini shume mire qe sdo kurre nje jete bashke Po frika ta humbisni e mbani gjithnje pas vetes se nuk e imagjinoni dot ndarjen nga ai ,ose me sakte sduroni dot te mendoni qe mban dike tjeter ne zemer pervec jush.
Si do vepronit ?



Do pija bar miu,jo me pikatore.


Postuar nga Morfine datė 19 Mars 2010 - 19:06:

Re: Re: Ta lini te lire apo ta mbani?

Citim:
Po citoj ato qė tha Anemone


Do pija bar miu,jo me pikatore.



ahahahahah... O zot sa kam qesh...


Postuar nga Eria datė 19 Mars 2010 - 21:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha Katilesha



E nxorre kryt ti?

ps: Une u ula, piva kafen, mblodha mendjen dhe u relaxova...




E nxorra dhe une i bera te gjitha punet qe kisha ..ti lexove gje...apo vetem kopertinen
Per temen kishe gje ti motra ?


Postuar nga kurt datė 20 Mars 2010 - 08:27:

Re: Ta lini te lire apo ta mbani?

Citim:
Po citoj ato qė tha dona
Ne qofte se jeni i dashuruar me nje nje djale dhe per arsye te ndryshme nuk mund te jeni kurre bashke .Ai smund te jete kurri i juaji ,as juve e tija . Dhe e dini shume mire qe sdo kurre nje jete bashke Po frika ta humbisni e mbani gjithnje pas vetes se nuk e imagjinoni dot ndarjen nga ai ,ose me sakte sduroni dot te mendoni qe mban dike tjeter ne zemer pervec jush.
Si do vepronit ?

kjo eshte nje vetij tipike e femrave.
kurre nuk jeni ne gjendje, apo te drejta ne shpirt, apo te forta shpirtrisht/moralisht te ikni nga dikush pa gjetur diken tjeter.
them se eshte nje numer shume shume i vogel femrash ne ket bote qe e kane guximin forcen te gjykojn ne ate nivel

veprojn si ato majmunet/majmunat e vegjel ne indi apo kudi une, qe hidhen sa ne nje dege ne tjetren, por kurre nuk e leshojn degen pa siguruar mire kapjen e tjetres!
noshta kjo frike te mban ty, njese po pergjithsoj asgje personale


Postuar nga Fajtori datė 20 Mars 2010 - 14:11:

Pse meshkujt nuk jane te tille gjoja?


Postuar nga Eria datė 20 Mars 2010 - 14:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Pse meshkujt nuk jane te tille gjoja?



Meshkujt e heqin veten si te forte,qe nuk tremben nga nje fillim i ri..pa ate qe thonin qe e donin dhe qe smund te jene kurre bashke..

Ps.Se cove qe se cove ne nje nenforum tjeter kete temen..sa here e shoh me vjen te postoj kenge te tipit




Postuar nga Eria datė 20 Mars 2010 - 14:43:

Thone qe kam qene njeriu i mire si zonjeza Lulushe ...edhe nuk besoj do te vije per vizite...kam tjera plane


  Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »
Trego 45 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.