Forumi Horizont Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »
Trego 35 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Ditari (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=179)
-- A mbani ditar (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10122)


Postuar nga Dorotea datė 16 Nëntor 2005 - 08:53:

A mbani ditar

Prej disa vitesh une mbaj nje ditar per gjerat qe bej perdite dhe pse nuk jane te nje rendesie te vecante...
Mbreme i kam shfletuar dhe diku celen buzeqeshje dhe diku rrodhen lote...
Ndoshta une jam shume nostalgjike dhe me pelqen ti kujtoj gjerat, ky eshte motivi qe une mbaj ditar...


Postuar nga capkenia durrsake datė 18 Nëntor 2005 - 21:24:

dikur kam pas mbajtur dhe une

kur kam qene me e vogel kam mbajtur 2 here ditar. Mbajmend qe njeher mbasi isha zene keq me motren ,kam shkruajtur ca me ka ardh neper mend, e per cudi mami im e kishte lexuar se un nga pakujdesia e kisha lene mbi tavoline. (mami ishte tmerruar nga fjalet e mia dhe me denoi ) kur e kujto tani me vjen per te qeshur.
ndersa kur u rrita pak mendova te nisja nje ditar tjeter si ne klase te tete qe isha (mu dukte vetja e madhe mua) po ngaqe kkisha frike se mos ma lexonte njeri ditarin fillova te shkruaja ne anglisht,kuptohet gjys shqip e gys anglisht. edhe kshu sikur spo me pelqente dh e nisa me shenja me fjal mbrapsht,si te me vinte per mbare. dhe e dini me te bukuren kur e mora me e lexo njeher spo kuptoja qoft dhe gys llafi.(:

edhe mua me pelqejne kujtimet dhe i ruaj me nostalgji ,madje ditet me te bukura un i shenoj gjithmone qe sa her jam e merzitur sikur me japin force per te hec perpara.

po tani skam dhe aq kohe sa te shkruaj ne ditar edhe pse me pelqen si ide.


Postuar nga ~Enigme~ datė 13 Shkurt 2006 - 01:45:

Jo e kam provuar kam shkrojtur 2-3 dite dhe e kam lene nuk e di s'me ka terhequr asnjehere...


Postuar nga Cindi datė 13 Shkurt 2006 - 15:43:

Po

Kam rreth dy vjet qe nuk kam shkruar.

Kur shkoj me pushime me pelqen ti hedh kujtimet me hollesi dhe i lexoj mbas disa vitesh dhe te gjitha jane back perseri.


Postuar nga cupka datė 13 Shkurt 2006 - 16:00:

the desire to read overcomes the desire to write... ka pas thene nje dijetar dhe patjeter me kish mua ne mendje kur e tha! lol.
Ditar nuk mbaj megjithate aparatin fotografik e kam te pandare nga canta dhe kjo po ashtu eshte nje menyre tjeter e te shprehurit.


Postuar nga Klodel datė 13 Shkurt 2006 - 16:23:

jam ditar i gjalle


Postuar nga lost_soul datė 14 Shkurt 2006 - 04:26:


Postuar nga Iyua datė 15 Shkurt 2006 - 02:22:

Kam mbajtur Ditar kohe me pare por jo me. Kur dua te shpreh dicka i hedh ketu ne Forum mendimet e mia .


Postuar nga ida19ath datė 17 Shkurt 2006 - 17:52:

as une nuk mbaj. do doja por se si me duket. eshte dicka e bukur kur ta lexosh pas shume vitesh dhe te mendosh gjerat qe te ndodhin tani.


Postuar nga maqedonija datė 18 Shkurt 2006 - 20:15:

JO UNE NUK MBAJ DITAR SME DUKET E NEVOJSHME THJESHT SME PELQEN .


  Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »
Trego 35 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.