Forumi Horizont Gjithsej 68 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »
Trego 3362 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=356)
-- mendime te castit... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=8245)


Postuar nga agata datė 02 Prill 2006 - 10:22:

Cmendurite e mija, jane te vetmet momente, per te cilat nuk do qahem kurre...


Postuar nga roke datė 02 Prill 2006 - 11:13:

Ne keto momente,pas kthimit nga nje Party skam asnje mendim casti,se spo me le dhimbja e dhemballes qe sapo rifilloi perseri.


Postuar nga ~Enigme~ datė 02 Prill 2006 - 16:11:

Bota....
here nje koncept i nderlikuar apo nje objekt i gervishtur e i cjere, here nje kopesht me arome trendafilash te fresket. Aty ku kolonja te jep dhimbje koke apo kenaqesi aty gezoj cdo moment .....
Me mbetem te pyes veten PERSE RIKTHEHEM KETU?????????????????????


Postuar nga Klodel datė 04 Prill 2006 - 20:27:

sot ndihem e pasur. jo materialisht por shpirterisht. ndihem e pasur sepse ja qe kjo bote ka dhe shume njerez me bote qe ta mbushin shpirtin plot. Nje perqafim plot dashuri per Lorinken dhe Darken, treshen e pandare dikur, dhe nje perqafim po plot dashuri per Football, shejtanen, enigmen, Keilen dhe lelen.


Postuar nga Lela_Dr datė 04 Prill 2006 - 20:30:

Nje perqafim edhe per ty Ana se na ke munguar shume keto dite.


Postuar nga Klodel datė 04 Prill 2006 - 20:34:

me shpirt e me zemer jam ketu vetem se nuk kam sh kohe te shkruaj. por ju lexoj . I guess do e ve emrin online qe te qetesoheni


Postuar nga ~Enigme~ datė 04 Prill 2006 - 20:41:

Talking Mendimi i castit ?????????

ta perqafoj fort fort anen qe ajo vertet na i mbush shpirtin pa mase na ben edhe te qajme kur lexojme shkrimet e saj


Postuar nga Cindi datė 04 Prill 2006 - 20:50:

Ah moj Ana sa shume qe te duam, per ciltersine, sinqeritetin, zgjuarsine, ndjenjat, mendjen e gjere dhe vullnetin e madh qe te karakterizojne.
Nuk eshte gje e vogel te luftosh vetem ne nje shtet te huaj ne moshen tende dhe une kete nuk e merr me mend sa shume e admiroj tek ty.

BO, BO, te ishe djale do mendoje "Iku kjo, ra ne dashuri tani, hajde ta mbash", por me duket se nuk jam vetem. Ka edhe plot te tjere si une qe mendojne te njejten gje per ty


Postuar nga Klodel datė 04 Prill 2006 - 21:26:

edhe un ju kam shume xhan. Enigma e di qe kam qef ta gdhi prap ndonjehere e te te bej ty te qeshesh ne mengjes ( mbremje) kismet do e bej ndonjehere. ju perqafoj fort dhe faleminderit per ngrohtesine. e vleresoj shume.


Postuar nga Klodel datė 04 Prill 2006 - 23:23:

dua t'u dedikoj dicka Enigmes, Footballit dhe Shejtones qe ua mbusha pak syt me lot padashje sot. shpresoj te qeshni



po te isha cun do ju jepja te trejave nga nje
PS: do turren djemte te mendojne se kam devijuar seksualisht por jo. keta nuk arrijn ta kuptojne solidaritetin femeror


Postuar nga Cindi datė 05 Prill 2006 - 02:39:

C'do te thote femer?
Femer do te thote te japesh vetem dashuri, pa menduar kurre se c'do te marresh mbrapsht. Ky eshte instikti i femres. Dhe sa mire e kuptojne ato njera - tjetren, se te gjitha kane brenda ate instikt te lindur natyror, dashurine per cdo qenje te gjalle. Dashurine pa interes.


Postuar nga ~Enigme~ datė 05 Prill 2006 - 03:13:

AHAHAHAHAHHAHAHA

Citim:
Po citoj ato qė tha analistja
dua t'u dedikoj dicka Enigmes, Footballit dhe Shejtones qe ua mbusha pak syt me lot padashje sot. shpresoj te qeshni



po te isha cun do ju jepja te trejave nga nje
PS: do turren djemte te mendojne se kam devijuar seksualisht por jo. keta nuk arrijn ta kuptojne solidaritetin femeror



Sa kam qeshur.....



Cdo gje qe disa persona prekin e kthejne ne ar!!!!! Ja qe ja arite qellimit me dhurove nje qeshje tjeter sot lum si ti me gjithe ato trendafila :p:p:p


Kjo faqe dita dites transformohet ne nje 3D shape. Kthehet nga nje vije qe ka nje dimenzion dhe mer nje volum te thelle dhe ndertohet ne nje piramide qe eshte aq e larte sa do kohe dhe durim per te aritur majen.


Postuar nga lost_soul datė 05 Prill 2006 - 03:23:

Re: AHAHAHAHAHHAHAHA

Citim:
Po citoj ato qė tha ~Enigme~


Sa kam qeshur.....



Cdo gje qe disa persona prekin e kthejne ne ar!!!!! Ja qe ja arite qellimit me dhurove nje qeshje tjeter sot lum si ti me gjithe ato trendafila :p:p:p


Kjo faqe dita dites transformohet ne nje 3D shape. Kthehet nga nje vije qe ka nje dimenzion dhe mer nje volum te thelle dhe ndertohet ne nje piramide qe eshte aq e larte sa do kohe dhe durim per te aritur majen.


po nga nje dimension kalove direkt ne tre moj enigme..... prit te behet plan njehere.. dy-dimensional..


Postuar nga ~Enigme~ datė 05 Prill 2006 - 03:29:

e kaperceva 2shape :p pasi 3D shape i permban ato te te pares gjeresine dhe gjatesine cfare me pelqen ne 3D shape eshte volumi dhe thellesia qe ato perfaqesojne


Postuar nga lost_soul datė 05 Prill 2006 - 03:38:

ah... po...me fal... sa thelle dhe sa volum... harrova qe keto jane dimensione te rendesishme...


Postuar nga Enya datė 05 Prill 2006 - 03:44:

Exclamation

Loco,pachanga, ritmo, centura,moreha,contigo,loco...pachanga....Cmenduri!


Postuar nga lost_soul datė 05 Prill 2006 - 03:58:

miqesisht..


Postuar nga cupka datė 05 Prill 2006 - 13:57:

nuk e di per Futbollin dhe Enigmatikejshen, por une per veten time nuk diskriminoj gjinite per puthje.

Le te me akuzojne per devijim seksual, aq me behet, qejfi ngelet i imi lolol.


Postuar nga Cindi datė 05 Prill 2006 - 14:15:

Citim:
Po citoj ato qė tha shejtonja
nuk e di per Futbollin dhe Enigmatikejshen, por une per veten time nuk diskriminoj gjinite per puthje.

Le te me akuzojne per devijim seksual, aq me behet, qejfi ngelet i imi lolol.



Eejjj, eeejjj moj Bisexual

Prandaj te pelqen pranvera ne New York ty?


Postuar nga cupka datė 05 Prill 2006 - 14:34:

lol
e kush e pa pranveren ne NY e nuk e pelqeu?

p.s e shoh qe ndihesh left out, c'ke ti te puth lali ty lol


Postuar nga Cindi datė 05 Prill 2006 - 14:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha shejtonja
lol
e kush e pa pranveren ne NY e nuk e pelqeu?

p.s e shoh qe ndihesh left out, c'ke ti te puth lali ty lol



Ika une ja mbatha vrapit

Ndihme Anushi, jam ne rrezik une ketu. Eshte agresive shume kjo Shejtonja. Sulu sa te duash nga une ke per te marre vetem smiles


Postuar nga Klodel datė 05 Prill 2006 - 14:54:

hahahahaha Shejtone hahahaha te marrte e mira te marrte


Postuar nga roke datė 06 Prill 2006 - 07:25:

ne keto momente po me kalojne ne mendje disa gjera qe vertete si prisja dhe me befasuan.mbase kamq ene dhe une fajtor,por jo deri aty sa te abuzohet me te vertetat.
nejse,natene mire juve nga USa dhe ditene mire ju nga Shqiperia dhe Europa!


Postuar nga iliriusa datė 06 Prill 2006 - 23:27:

Nuk e di perse largoj e krijoj distanc gjithemon atehere kur nuk dua ta bej dicka te tille...., ndoshta sepse te lejosh dike te te njohi shpirtin ndonjehere mund te jete e dhimbshme. Megjithate perpiqem sa mundem te mos e lejoj instiktin vete-largues ti largoj personat qe dua ti mbaj afer..., perpiqem edhe pse ndonjehere s'arrij ta mund kete instiktin tim te cuditshem qe per te me mbrojtur nga lendimi..., me lendon.....


Postuar nga Klodel datė 07 Prill 2006 - 00:48:

Po shihja henen sot kur po kthehesha ne shtepi. qielli ishte i paster pas kushedi sa kohesh dhe me yje. Sado qe jam perpjekur arushen e vogel s'e gjeta dot ku ishte. te madhen e gje gjithmone, te voglen teper rralle. Ndoshta sepse e vogla eshte e vogel dhe si e tille nuk duket? S'e di. gjithsesi m'u kujtua qe yjet ne Shqiperi duket sikur i kap me dore, aq afer jane dhe aq ndritshem shkelqejne. Pse ketu jane aq larg dhe aq te zbehte? S'e di.


Postuar nga ~Enigme~ datė 07 Prill 2006 - 01:07:

Mendova se isha e cmendur kur shikoja qellin dhe kerkoja te njejten gje ashtu si ne mendimin e mesiper .....Sa e vertete qe dhe ne kete kontinent yjet nuk ndricojne aq shkelqyshem sa ne vendin tone...Ndoshta presenca "e zhurmes" se qiellit ne keto kontinente eshte shume me intensive ne sinjalin e yllit qe pengon ndricimin absolut....


Postuar nga Klodel datė 08 Prill 2006 - 00:16:

Ndihem e lumtur. Shpirti im buzeqesh sot nga shpirtrat e bukur qe kam zbuluar. sa e bukur duket bota nga gjithe kjo larmishmeri pafund shpirterore. Faleminderit qe ekzistoni, ndoshta duket paradoks pse e them, por jeni ju qe me shpirterat tuaj e beni cdo dite te ndryshme nga tjetra. Ju perqafoj fort. ( Lorit, Darkes, Football, Shejtanes, Keiles, Enigmes, Leles)


Postuar nga Lela_Dr datė 08 Prill 2006 - 00:28:

jam e gezuar per Anen


Postuar nga roke datė 08 Prill 2006 - 05:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha analistja
Ndihem e lumtur. Shpirti im buzeqesh sot nga shpirtrat e bukur qe kam zbuluar. sa e bukur duket bota nga gjithe kjo larmishmeri pafund shpirterore. Faleminderit qe ekzistoni, ndoshta duket paradoks pse e them, por jeni ju qe me shpirterat tuaj e beni cdo dite te ndryshme nga tjetra. Ju perqafoj fort. ( Lorit, Darkes, Football, Shejtanes, Keiles, Enigmes, Leles)

se mos perqafon ndonje djale,apo te ben reaksion


Postuar nga lost_soul datė 08 Prill 2006 - 09:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha roke

se mos perqafon ndonje djale,apo te ben reaksion


lene mer... se s'mer vesh nga solidariteti femeror ti..


Postuar nga Klodel datė 08 Prill 2006 - 12:37:

roke c'ke ti te perqafoj ty un vetem mos te behen xheloze femrat andej lostin e putha dhe nuk e pranoi. ka dhe kshu


Postuar nga Enya datė 08 Prill 2006 - 15:10:

Lightbulb

Saturday(E shtune),April(prill)08,2006.

Bie shi.Sot ne mengjes vajta dhjete minuta me vonese ne gym(planet-fitness).
Tek prisja te kalonte vargu i makinave te para te mengjesit,-befas para syve te mi
mu shfaqe TI(nje djale sikurse TI).
Ja kisha ngulur syte dhe s`i shqisja dot..,per pak desh harrova se duhej
te kepusja rrugen te dilja nga ana tjeter.
Ula koken kur ai kaloi prane meje,dhe syte mu mbuluan me nje mjegull
lotesh...Vrapova nga ane tjeter e rruges,fshiva syte me gishterinj lehtazi,
dhe u gjenda serish mes publikut gymdashes.
Tek vrapoja ne machine,ndiqja lajmet ne tv perballe-dhe gjithcka me dukej
si hije-pasi mendja ime kishte ndaluar ne kujtesen e hidhur dhe te dashur.
Me mendje te thashe "Miremengjesi SHPIRT i larget!".
Kaq.


Postuar nga Klodel datė 10 Prill 2006 - 21:27:

dita sot u be cik me interesante sepse ne kete bote enigmatike gjithsesi ka shume persona interesante qe kur shkemben qofte dhe ndonje shaka te bejne te qeshesh disa momente dhe dita nuk eshte njelloj me kohen perjashta por as me diten e kaluar. long live tipat interesante


Postuar nga NS-6 datė 10 Prill 2006 - 23:08:

duke pritur...


Postuar nga Klodel datė 10 Prill 2006 - 23:26:

ns 6 ca po pret


Postuar nga lost_soul datė 11 Prill 2006 - 15:51:

ky forum manaxhohet si t'i ngrefet robve...


Postuar nga ~Enigme~ datė 11 Prill 2006 - 15:55:

Po ja prape ketu vijme se ka dicka te vecante!!!


Postuar nga Lela_Dr datė 11 Prill 2006 - 15:59:

Varet se sa ngrefet robi


Postuar nga Klodel datė 11 Prill 2006 - 16:00:

hahahah sa fantastike qe jeni. Lost nuk fillohet me te ngrefme qe ne mengjes se :p:p:p Enigma o yll sot mora pushim gjasme e semure si e shfrytezoj kapitalizmin merrni shembull. :p


Postuar nga i/e paregjistruar datė 11 Prill 2006 - 16:06:

ktyre i them mendime une, me ngrefje
i ngrefet shtrember dhe nderron drejtim tema loooooooool

lost e forte shume, kam qesh me lot


Postuar nga ~Enigme~ datė 11 Prill 2006 - 16:08:

Thumbs up

"kapitalistische Produktionsform" RIME TE RIME ahahhaha ana


Postuar nga lost_soul datė 11 Prill 2006 - 16:08:

shife... nji ngrefje u permend.. 4 femra terhoqi periher...


Postuar nga ~Enigme~ datė 11 Prill 2006 - 16:10:

Talking

E po une mundohem te ndryshoj teme juve cne :p atje nuk shkuleni Lost ti e ke fajin mos na thuaj nga keto se jemi dhe neper punra na vijne idera dhe vetem bosin kemi


Postuar nga Lela_Dr datė 11 Prill 2006 - 16:19:

E pra Enigme, se ky bosi im nuk vlen as te shikohet me sy, jo me te enderrosh.

I gjithe faji eshte i Lostit.


Postuar nga lost_soul datė 11 Prill 2006 - 16:23:

sic duket solidariteti femeror qeka me i forte ne kete ceshtje...


Postuar nga Lela_Dr datė 11 Prill 2006 - 16:40:

Lost po ofrohesh vullnetare me duket


Postuar nga lost_soul datė 11 Prill 2006 - 18:11:

pse aq te kollajshem me di ti mu lela ??


Postuar nga Fajtori datė 11 Prill 2006 - 18:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha analistja
hahahah sa fantastike qe jeni. Lost nuk fillohet me te ngrefme qe ne mengjes se :p:p:p


Fol per vete ti :p


Postuar nga tresh datė 11 Prill 2006 - 18:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Fol per vete ti :p



per te ngrefme ''nervash'' e keni fjalen :p


Postuar nga Klodel datė 11 Prill 2006 - 18:34:

hahahha faje po mu s'ka cte me ngrihet :p:p:p flisni per vete ju cunat


  Gjithsej 68 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »
Trego 3362 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.