Forumi Horizont
Trego 49 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tema Shoqerore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=313)
-- Disa emra te bukur qe Fillojne me A (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10173)


Postuar nga ^AngeL^ datė 21 Nëntor 2005 - 12:53:

Disa emra te bukur qe Fillojne me A

ju lutem po e hap kete teme nese ju vjen ne mendje ndonje emer i bukur
qofte goce apo cuni
qe fillon me shkronjen Ahajt kush do jet me i zoti/nja


Postuar nga sahara datė 21 Nëntor 2005 - 13:09:

EMRA

PERSHENDETJE


AZRA...................VIRGJERESHE E PAPREKUR........(VAJZE)

ENSAR.................MIKPRITES.................................(DJALI)


Postuar nga music lover datė 21 Nëntor 2005 - 13:45:

Emra

PershendetjeAntoneta, Amina, Amanda, Anastasia, Andrelina, Alison
Amelia,Anakanerina, Andromena, Arlina, Andi, Adriano
Andru,Atha, Alen, Arnold, Archiebald, Austin,Abraham
Aiden, Alen, Antoni, Adam,Thats all for now


Postuar nga ^AngeL^ datė 21 Nëntor 2005 - 14:54:

Re: Emra

Citim:
Po citoj ato qė tha music lover
PershendetjeAntoneta, Amina, Amanda, Anastasia, Andrelina, Alison
Amelia,Anakanerina, Andromena, Arlina, Andi, Adriano
Andru,Atha, Alen, Arnold, Archiebald, Austin,Abraham
Aiden, Alen, Antoni, Adam,
thank you


Thats all for now


Postuar nga GENTI_the_KING datė 21 Nëntor 2005 - 16:06:

SA PER SQARIM

te gjithe llojet e emrave , apo vetem emra SHQIPTAR ?


Postuar nga ^blu^ datė 21 Nëntor 2005 - 16:32:

Aurora,Andrea


Postuar nga volter datė 21 Nëntor 2005 - 16:35:

Aureola


Postuar nga GENTI_the_KING datė 21 Nëntor 2005 - 16:36:

ALI
ASLLAN
ASTRIT
AZGAN


Postuar nga ^AngeL^ datė 21 Nëntor 2005 - 20:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha etniku78?
ALI
ASLLAN
ASTRIT
AZGAN


emra shqiptar te huaj cfare te jene vec qe te fillojne me A por jo mahmut e azen aman


shum flm ju tjereve


Postuar nga Cindi datė 21 Nëntor 2005 - 20:13:

ANA
ANA MARIA
ANTUANETA
ANZHELA
ANJEZA
ARDIT
ADRIAN
ANTOR
ARMIDA
AMIDA
AURORA
AURELA
ANDI
AIDA


Postuar nga myzeqari datė 21 Nëntor 2005 - 20:13:

Astrafan
Afganistan
Abdurahim edhe .............. Ardian


Postuar nga ^AngeL^ datė 21 Nëntor 2005 - 22:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha football

AURELA


ky te erdh nmend ky emer

kshu quhem dhe vet


Postuar nga ^AngeL^ datė 21 Nëntor 2005 - 22:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha eXplore
Astrafan
Afganistan
Abdurahim edhe .............. Ardian


gjej ndonje te bukur ore ca me thu afganistan fute trurin ne pune i cik se te pjerdh mendja shum ty. lol


Postuar nga Cindi datė 22 Nëntor 2005 - 15:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha ^AngeL^

ky te erdh nmend ky emer

kshu quhem dhe vetTa gezosh. E sheh edhe emri yt hyn ne emrat e bukur:p:p:p


Postuar nga Sykaltra_Shqiptare datė 22 Nëntor 2005 - 15:48:

Arrow

Arben
Ana
Anjeza
Arturi
Alberti
Alfonsi
Anita
Albana
Albani
Aurora
etj etj...


Postuar nga Klodel datė 23 Nëntor 2005 - 16:54:

anja


Postuar nga GENTI_the_KING datė 23 Nëntor 2005 - 16:56:

ARTID
ALEKSANDER
ANXHELIN
ARGENT


Postuar nga pipi datė 13 Janar 2006 - 17:46:

ANJA
ADRIANA
ADRIAN
ADI
ARDI
ALEXIA
ANISA
ADAJAN
ARBER
ABLA
ALBAN
ANA
ABI


Postuar nga BETERRJA datė 27 Janar 2006 - 18:46:

ANTIGONA

ARTEMIDA
DHE KY I IMI AFERDITA


Postuar nga caio datė 27 Janar 2006 - 20:30:

Amela

Alban


Postuar nga Vdekja_22 datė 01 Shkurt 2006 - 17:55:

Wink ?????

Anal


Postuar nga Kuriozi datė 01 Shkurt 2006 - 18:15:

Anal-iza


Postuar nga skunkanansie datė 02 Shkurt 2006 - 22:26:

Anduena
Astrit
Adea
Ariana
Albina
Abetare
Agnesa
etj.....


Postuar nga NS-6 datė 02 Shkurt 2006 - 22:35:

Alda
Agata
Adelaide

keto dy te fundit jane edhe nick ketu ne forum


Postuar nga Art datė 03 Shkurt 2006 - 16:21:

Wink Art


Postuar nga Vdekja_22 datė 03 Shkurt 2006 - 16:30:

AAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAA e dini qe nga te gjitha gjerat e kota arti eshte me i nevojshmi
Oscar Wilde


Postuar nga Kuriozi datė 03 Shkurt 2006 - 16:37:

Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAA

Citim:
Po citoj ato qė tha Vdekja_22
AAA e dini qe nga te gjitha gjerat e kota arti eshte me i nevojshmi
Oscar Wilde
Aventurier
per kete siper e ke fjalen mo?


Postuar nga Indrit datė 03 Shkurt 2006 - 17:30:

Ahahahah ca teme..

Po them edhe une disa, nese jane permendur me pare, beni sikur si keni lexuar per te dyten here

Artan
Arta
Artin
Alban
Albana
Amir
Amira
Arjet
Arjeta
Albin
Albina
Armand
Armanda
Agim
Arben
Agron
Albert
Arjan
Arjana
Aida
Anila
Admir
Admira
Armira
Aulon
Aulona
Artemisa
Artenca
Amaljeta
Anesa
Anife
Antoneta
Arnamd
Armanda
Arif
Arife
A.***
A.***e
Aziz
Azize

Edhe Anastas se harrova


Postuar nga Indrit datė 03 Shkurt 2006 - 17:32:

Re: Ahahahah ca teme..

ffffff


Postuar nga Klodel datė 03 Shkurt 2006 - 17:51:

sikur po beni corap temat 22 dhe kuriozi. e keni marre forumin mbare prapa po lehtesojuani pak punene moderatoreve dhe respektoni tematiken qe trajtohet tek temat.

flm


Postuar nga maqedonija datė 18 Shkurt 2006 - 22:52:

ARIANA
ADONIS
ADONISA
ANDORA
ANITA
ARNIS
ADEA
ARTA


Postuar nga erland datė 10 Prill 2006 - 15:55:

anri (m)
anisa (f)


Postuar nga Topolina datė 09 Qershor 2006 - 19:50:

Ana
Anisa
Alban
Adrian
Albana
Aureta
Alma
Alen


Postuar nga cupka datė 12 Tetor 2006 - 15:26:

A-q-i-f-e

duhet ta shkruaja emrin me viza ne mes se ndryshe nuk ma nxirrte A***e... hej bela, A-q-i-f-e-j-a shkrete (kudo te jete) nuk shkruan dot emrin e saj a thua se po shenon emrin e qofte-largut.
Kjo eshte padrejtesi.


Postuar nga oliinter datė 12 Tetor 2006 - 15:31:

artiola

arjola


Postuar nga SEXI datė 12 Tetor 2006 - 15:53:

Amarildo

Anika

Armela

Adriatik

Andeta

Altuna

Ajka

Ana


Postuar nga roke datė 12 Tetor 2006 - 23:30:

antuela
aurora
aulona
andi...
... dhe ...erjon:p


Postuar nga sUgA__tIlOnCe datė 13 Tetor 2006 - 01:58:

arta
astrit


Postuar nga Balerina datė 13 Tetor 2006 - 02:56:

Ana
Anisa
Agnes

Aldi
Albi
Alban


Postuar nga cupka datė 13 Tetor 2006 - 14:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha roke
antuela
aurora
aulona
andi...
... dhe ...erjon:ph-erjon.

ku je ti? MėPėnė e ke gjithmone plot... mesazhe nga une do marresh gjithmone, ndaj nuk ke perse te arkivosh ato qe te kam derguar se keshtu nuk po lejon hapesire per te rejat.

emri me germen A per sot:
A-q-i-f-e. :p


Postuar nga bucimakja datė 13 Tetor 2006 - 21:01:

albiona.......

sikur te fillonte emri me U....do e thoja nje te bukur ..qe mendoj tia ve vajzes time.....me kismet........


Postuar nga Nigo datė 14 Tetor 2006 - 00:46:

Alessandro.....si thoni i bukur apo jo?


Postuar nga Enya datė 10 Nëntor 2006 - 16:46:

Arben.


Postuar nga bucimakja datė 10 Nëntor 2006 - 17:02:

alkida..


Postuar nga Ari. datė 17 Nëntor 2006 - 17:03:

re

ari


Postuar nga Katilesha datė 17 Nëntor 2006 - 18:17:

Arkanda


Postuar nga belga datė 17 Nëntor 2006 - 18:21:

emra te bukur qe fillojne ma A

Arlinda


Postuar nga oliinter datė 17 Nëntor 2006 - 20:32:

albina ne qofte se se ka vendosur kush para meje


Postuar nga andeta datė 19 Nëntor 2006 - 21:22:

andja


 
Trego 49 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.