Forumi Horizont Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »
Trego 104 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- me thoni nje emer te bukur djali (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12953)


Postuar nga moisiu datė 09 Janar 2007 - 12:24:

me thoni nje emer te bukur djali

ka disa muaj qe kerkoj nje emer djali!
eshte me mire t'ua shpjegoj se ēfare po kerkoj

vajza ime e ka emrin Bujana e tani femiu i dyte do te jete djale, pra kerkoj diēka qe ka te beje me kete emer ose me mire te them t'ia di domethenien ...........

flm te gjithve per ndihmen


Postuar nga comja datė 09 Janar 2007 - 12:26:

KLEDI


Postuar nga Goku datė 09 Janar 2007 - 13:03:

Fatjon
PS: E mbaj mend nga dikush qe tha e vura Fatjon sepse ky eshte FATI JON


Postuar nga Vlonjati99Tave datė 09 Janar 2007 - 13:22:

Ergest :p


Postuar nga GENTI_the_KING datė 10 Janar 2007 - 12:32:

ARBER........


Postuar nga viper datė 11 Janar 2007 - 09:28:

valter


Postuar nga oliinter datė 11 Janar 2007 - 12:55:

oliver mer daje is the best of the best cause it's my name


Postuar nga Katilesha datė 11 Janar 2007 - 15:22:

Helidon


Postuar nga JE T'AIME datė 11 Janar 2007 - 15:51:

Klevis


Postuar nga viper datė 11 Janar 2007 - 21:43:

fatos, sali, ilir, rexhep, edvin, etj

ka plote, te gjtih politikanet kan emra shum te bukur emra gomeresh


Postuar nga ridii datė 19 Janar 2007 - 21:52:

RIDII- DIOGENES

qazim hamet zyber rafik halit dhe se fundmi emrin tim se eshte i bukur FATJON


Postuar nga Enya datė 19 Janar 2007 - 22:47:

Thumbs up

Refik.


Postuar nga aRiAnA datė 21 Janar 2007 - 12:07:

Arben- Ben


Postuar nga IQVLORA datė 27 Shkurt 2007 - 15:35:

Une do te keshilloja te zgjidhje nje emer shqiptar e jo te huaj.Bejne gabim disa qe te servirin emra te huaj.Edhe emrin e nje politikani mund ta vendosje mjafton te ishte emer qe thuhet me plot gojen shqip.
Une do te thosha te vendosje emrin e nje politikani i cili ka nje emer te bukur ilir,Taulant.
Pershendetje.


Postuar nga oliinter datė 28 Shkurt 2007 - 14:19:

oliver eshte emer i bukur plako


Postuar nga iliriusa datė 01 Mars 2007 - 00:41:

Ilir, Sokol dhe Arber.


Postuar nga bucimakja datė 01 Mars 2007 - 09:24:

ersi....ersid.....


Postuar nga sy jeshilja datė 01 Mars 2007 - 09:29:

Arbes...


Postuar nga Isra datė 05 Mars 2007 - 07:46:

BJORN!

Sapo u quajt nipi im i porsalindur!


Postuar nga arsona datė 05 Mars 2007 - 07:54:

Me jete nipi Isra e ta gezoj emrin shume i bukur

Elvin eshte nje emer tjeter shume i bukur, sepse keshtu me quajn mua nipin


Postuar nga Isra datė 06 Mars 2007 - 07:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha arsona
Me jete nipi Isra e ta gezoj emrin shume i bukur
flm Arsona


Postuar nga diellza26 datė 06 Mars 2007 - 10:43:

Edhe une jam i nje mendje me IQVlora, bejme mire qe ne Shqiptaret tu kthehemi emrave tane se ka plot emra te bukur shqiptare.
psh do sugjeroja nje emer djali me B sic ka kerkuar hapesi i kesaj teme meqe goca e tij e kam emrin Bujana, psh Blerim apo Bekim si vellai im.
P.S. Isra me jete te gjate nipi Bjorn e inshallah dhe ti me nje bebe se shpejti.


Postuar nga _mIzZzA_ datė 04 Qershor 2007 - 22:28:

FATJON
ILIR
ARSEN
MARSEL
OLSI*******(LOV THIS PERSON)
EDISON


Postuar nga The Bad Boy_1 datė 04 Qershor 2007 - 22:32:

Muhammed, Omer, Ali, Osman, Ndriēim, Fitim, Durim, Fatih.
me jete nipi


Postuar nga _mIzZzA_ datė 11 Qershor 2007 - 23:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha The Bad Boy_1
Muhammed, Omer, Ali, Osman, Ndriēim, Fitim, Durim, Fatih.
me jete nipi

ahahha lol Muhammed eshte emer i bukur????


Postuar nga GENTI_the_KING datė 12 Qershor 2007 - 21:41:

e pse jo emri im ,

GENTI


Postuar nga Katilesha datė 13 Qershor 2007 - 11:08:

Alban


Postuar nga Niqua datė 13 Qershor 2007 - 11:56:

Luka


Postuar nga bleta punetore datė 13 Qershor 2007 - 11:58:

Lightbulb

Padri! (nga Padrino...)
Emer bosi!


Postuar nga briseide datė 13 Qershor 2007 - 12:11:

Stefano,Denis,Enea,Ardit(ky i fundit do te thote"i forte").


Postuar nga atiola datė 13 Qershor 2007 - 13:14:

Tony , Brenndy,tani ,Eltoni ,doni me shume


Postuar nga _mIzZzA_ datė 14 Qershor 2007 - 00:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha atiola
Tony , Brenndy,tani ,Eltoni ,doni me shume
po duam


lucas

tyler
Exzavior
Elzie


Postuar nga roke datė 16 Korrik 2007 - 05:18:

erjon
eri
roni
s'ka ku veje me bukur.


Postuar nga _mIzZzA_ datė 19 Gusht 2007 - 03:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha roke
erjon
eri
roni
s'ka ku veje me bukur.

that sounds like its the same freakin name edhe me nick names nga pas that must be ur name roke isnt it?


Postuar nga atiola datė 19 Gusht 2007 - 14:29:

tony


Postuar nga Niqua datė 25 Gusht 2007 - 18:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha atiola
tonypatjeter do kesh naj dashnor me ket emer


Postuar nga RAIMONDI datė 17 Tetor 2007 - 05:00:

--------Taulant-------- emer i bukur-------ne pergjithesi emrat ilire kane tingellim te bukur---------


Postuar nga honeybunny11 datė 21 Tetor 2007 - 13:11:

Kastriot


Postuar nga SmoKer datė 21 Tetor 2007 - 19:11:

Citim:
Po citoj ato qė tha IQVLORA
Une do te keshilloja te zgjidhje nje emer shqiptar e jo te huaj.Bejne gabim disa qe te servirin emra te huaj.Edhe emrin e nje politikani mund ta vendosje mjafton te ishte emer qe thuhet me plot gojen shqip.
Une do te thosha te vendosje emrin e nje politikani i cili ka nje emer te bukur ilir,Taulant.
Pershendetje.Jam me ty IQ , ma paske marre ti emrin qe do thoja ! Ilir


Postuar nga Piktor datė 21 Tetor 2007 - 19:17:

Shpetim
Adriatik
Petrit
Luan
Lulzim
Sokol
Bardh ose Bardhyl
Arben
Genci
Agron
Bashkim


Postuar nga SmoKer datė 21 Tetor 2007 - 19:30:

Po keshtu po, Po ku ka si emrat shqipare re aman.
Jo na kan dale ca emra te rinj tani po kuptim fare, pa asnje prejardhe thjesht bashko 3 shkronja opa u be nje emer


Postuar nga erzeni_be datė 21 Tetor 2007 - 22:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha Isra
BJORN!

Sapo u quajt nipi im i porsalindur! 

Desh te urova ty moj te marrte e mira...:p

 

Babait te ardhshem, perveē urimit duke shpresuar te jem ne kohe do t'i propozoja : Ridvan,  Siraxh ose Amir 


Postuar nga sabina nr1 datė 22 Tetor 2007 - 07:34:

Arber
Ilir
Genti

Keta jane tre emrat qe kam planifikuar une per cunin tim.
Po ju pelqyen, s'ka se si mos pelqehen:p mund ti merrni.


Postuar nga _mIzZzA_ datė 16 Nëntor 2007 - 03:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha puntori
Shpetim
Adriatik
Petrit
Luan
Lulzim
Sokol
Bardh ose Bardhyl
Arben
Genci
Agron
Bashkim

puntori si hsum te shkurter e paske listen kaq shum ciliminj do besh mor vella


Postuar nga cancer datė 02 Dhjetor 2007 - 21:43:

tiku -- shkurtim per raketik


Postuar nga jolanda datė 03 Dhjetor 2007 - 07:52:

everest:p
hajt se sot i ve emrat si te doj qejfi dhe emer del ne fund:p


Postuar nga _mIzZzA_ datė 11 Qershor 2008 - 02:35:

ergys


Postuar nga Franka datė 14 Qershor 2008 - 20:21:

emra sa te duash...mjafton te te pelqej

1. Jurgen
2. Xhorxh
3. Hari
4. Adrian
5. Endri
6. Spartak


Postuar nga IQVLORA datė 14 Qershor 2008 - 22:46:

Po emrat shqiptar i keni harruar Ana Frank?Pse moj goc pak emra te bukur ilir e shqiptar ka!Ne ka permytur globalizmi si duket.
Jo po Xhyzepe,Toto,Luciano,Entoni,Arrigo,Fabio,Karamanli
s,Janullatos,Harrillaq,Pangallos etj


Postuar nga THe_AnSwEr datė 14 Qershor 2008 - 23:33:

don zhuan


  Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »
Trego 104 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.