Forumi Horizont Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]
Trego 71 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Natyrė dhe peisazhe (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=284)
-- Fotografi lulesh nga une. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15828)


Postuar nga Eria datė 18 Maj 2009 - 20:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha Tulipani
Meqe paska eksperte lulesh ketu, di ndonjeri cfare lloj gjembaci eshte ai qe ben ca lule ngjyre roze qe rrojne pak dite? I rriste gjyshja ime kur isha e vogel, kam kohe qe e kerkoj por se gjej.


Mos qesh...quhet Gjuhe Vjehrre ...Ngaqe gjembaci zgjat dege(me demek e gjate si gjuha vjehrres :p)t dhe ben lule shume te bukura roze,por rrojne 2-3 dite..


Postuar nga Tulipani datė 18 Maj 2009 - 23:37:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria


Mos qesh...quhet Gjuhe Vjehrre ...Ngaqe gjembaci zgjat dege(me demek e gjate si gjuha vjehrres :p)t dhe ben lule shume te bukura roze,por rrojne 2-3 dite..Ne fakt keshtu jane me duket, dege qe zgjaten. Ehh kjo puna e emrit qenka problem, si ta kerkosh kete kaktusin me kesoj emri ?


Postuar nga al74 datė 28 Maj 2009 - 21:53:

rendom

Postuar nga AngelDevil datė 29 Maj 2009 - 01:04:

e preferuara ime


Postuar nga al74 datė 17 Gusht 2009 - 22:27:

me pelqen kur ndeshem ne prag te shpise me kete ngjyre.


Postuar nga erious datė 25 Shtator 2009 - 22:35:

piktor, ēpate vella ?

shiko: se me dukesh si ekspert ne kte fushe, mimoza ''peme'' rron ne lartesine 1.200 metra ?


Postuar nga Piktor datė 26 Shtator 2009 - 19:06:

Shiko se rriten edhe me Tirane lule mimozat dhe jane shume te bukura te fresketa e plot arome. Mos i ke ngaterruar me thanat lol.:p :p


Postuar nga erious datė 27 Shtator 2009 - 17:30:

.

te dija ekspert lulesh... por ti vetem per ti lagur qenke adapt me duket

shiko: pyetja ishte a rron mimoza ne lartesine 1.200 metra mbi nivelin e detit...? pra ne vend malore

gjithesesi, u informova e me thane qe jo
debora dhe ngrica e prish, e kalb (qe ta dishe dhe ti, kjo e fundit )


Postuar nga Vizioner datė 11 Qershor 2011 - 07:17:

.


Postuar nga BIONDIA datė 11 Qershor 2011 - 19:16:

trendalifi im


Postuar nga lorie datė 11 Qershor 2011 - 19:20:

Thumbs up

Nice


Postuar nga BIONDIA datė 11 Qershor 2011 - 19:23:

lori ja dhe nje foto per ty


Postuar nga lorie datė 11 Qershor 2011 - 19:26:

Smile yeeeiii

....very nice.


Postuar nga Vizioner datė 11 Qershor 2011 - 19:28:

Po lorie, ku e ka foton?Postuar nga BIONDIA datė 11 Qershor 2011 - 19:30:

ja dhe nje tjeter


Postuar nga lule datė 11 Qershor 2011 - 19:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
lori ja dhe nje foto per ty


ku foto mi? sme doli kjo


te tjerat ultra


Postuar nga BIONDIA datė 11 Qershor 2011 - 19:33:

ja dhe nje tjeter po se di pse nuk dalin ...


Postuar nga lorie datė 11 Qershor 2011 - 19:36:

lule

me ne fund online?


Postuar nga lorie datė 11 Qershor 2011 - 19:37:

Vizio

kam postuar foto lulesh andej nga 'Foto sipas aparatit tim'


Postuar nga Vizioner datė 11 Qershor 2011 - 19:39:

Re: Vizio

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie
kam postuar foto lulesh andej nga 'Foto sipas aparatit tim'
OK. e kuptova


Postuar nga lule datė 11 Qershor 2011 - 19:47:

Re: lule

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie
me ne fund online?


yes lorie

do i shembejm imaget tani?


  Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]
Trego 71 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.