Forumi Horizont Gjithsej 19 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 »
Trego 181 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Video Muzikore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=357)
-- Soundtracks - Kolonat zanore te filmave (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15877)


Postuar nga Lela_Dr datė 14 Dhjetor 2008 - 01:44:

Dirty Dancing 2:Havana Nights Dance Scenes


Postuar nga ColdFire datė 20 Dhjetor 2008 - 22:06:

my confession- a phantom of the opera movie sound track

amazing Josh Groban...I am confessing I love him..


Postuar nga Katilesha datė 28 Janar 2009 - 12:21:

Le Mepris

Nuk e kam pare si film edhe pse ma kane sugjeruar shume. E ka pare ndonjeri prej jush qe te na  tregoje dicka rreth tij?


Postuar nga Ari. datė 28 Janar 2009 - 13:22:

o tulipan

pse nuk i sjell te gjith filmat

.---nene madhja
---4shoket
---furia
---lesi
ej po kolonat zanore te filmit ""Skellavia IZAURA""
DHE filmin"2vjet pushime",i gjen dot????

pastaj po mbarove me keta te fundit.."ke filmin 14-vjec kapiten"

tani i mbaj mend me keta emra ne shqip sesi i kan orgjinal merret vesh..

skellavia izaura (film portugez a brazilian)na dukej ne ato kohra film madheshtor,,telenovel hesapi


Postuar nga AndreaPirelli datė 28 Janar 2009 - 18:13:

Re: o tulipan

Citim:
Po citoj ato qė tha Ari.
pse nuk i sjell te gjith filmat

.---nene madhja
---4shoket
---furia
---lesi
ej po kolonat zanore te filmit ""Skellavia IZAURA""
DHE filmin"2vjet pushime",i gjen dot????

pastaj po mbarove me keta te fundit.."ke filmin 14-vjec kapiten"

tani i mbaj mend me keta emra ne shqip sesi i kan orgjinal merret vesh..

skellavia izaura (film portugez a brazilian)na dukej ne ato kohra film madheshtor,,telenovel hesapiIzauren me duket se e ke tek faqet e meparshme ........ .


Postuar nga cupka datė 28 Janar 2009 - 18:41:

nga filmat shqiptar, kolona zanore me e arritur eshte tek filmi Ne Shtepine Tone te kenduar nga Vace Zela. Pak a shume fjalen venin keshtu:
ne mes njerezve
dashurine,
kenge te kendojme
jete na shton
na shton rinine

tralala e tralali, gjithsesi shume e bukur. Tulipanke o lule ime e preferuar, utube-in e kam te bllokuar tek puna keshtu qe hyr nje cike ti e gjeja cupkes kete kengen e Vaces.

dhe Dimri i Fundit, perle e ka muziken.

Tek filmi Casablanca ajo kenga (qe momentalisht po vuaj nga skleroza se nuk me kujtohet titulli) a kiss is still a kiss/ a sigh is just a sigh/ the fundamental things apply na-na-naaa...nejse, is there anyone who doesn't looooove this song? I. DONT. THINK. SO.

Tjeter, kenga nga Godfather "Parli piu piano" dhe kjo e larte fare eshte.

Braveheart e Gladiator (sidomos now we are free)kane muzike jashtezakonisht shume emocinuese, dinamike vende vende qe te krijojne te njejtat ndjenja sa here ta shikosh te njejten skene.

dale te mendohem kush film tjeter...ah po. Ju mbahet mend Zhos Profesionisti? Paaa me vdiste gjithmone fundi. Eh.

The blower's daughter quhet kenga, eshte tek filmi Closer me Xhulian, dhe kjo eshte shume e bukur.

Ah po shoke, si quhet ai filmi me Brad Pitt qe vuante nga multipersonality dissorder e qe vetem rrifej e rrifte? Nejse, si per inat e di qe do me kujtohet sa ta le zyren :p E pra dhe ky film ka nje kenge shume te bukur.

e keto tani per tani...

tung


Postuar nga ColdFire datė 29 Janar 2009 - 00:03:

Per cupken se do na ngelet ne dore :p :p :p

le professionel


Postuar nga Lela_Dr datė 29 Janar 2009 - 00:06:

Ne shtepine tone
Dimri i Fundit


Postuar nga ColdFire datė 29 Janar 2009 - 00:13:

Vazhdon cupka "Parla piu piano"...kjo me pelqen dhe mua shume...Gianni Morandi :)

il padrino


Postuar nga ColdFire datė 29 Janar 2009 - 00:19:

Casablanca

A kiss is not a kiss without your sigh....


  Gjithsej 19 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 »
Trego 181 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.