Forumi Horizont
Trego 6 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Me duhet nje detyre kursi mbi Liderin ose Lidershipin. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17545)


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 27 Dhjetor 2009 - 10:12:

Me duhet nje detyre kursi mbi Liderin ose Lidershipin.

Pershendetje te nderuar forumista.

Kam si detyre kursi teme te lire mbi nocionin Lider ose Lidership. Nese ndonje prej jush ka ndonje material ne Shqip prej te pakten 10 faqesh, jeni te nderuar dhe te respektuar gjer me detaj

Respekte.
Lordi.


Postuar nga Katilesha datė 28 Dhjetor 2009 - 22:37:

...

Lord, e kam une 1 detyre ne p.p me kete teme,diku 20 slide. Nqs je akoma i interesuar me dergo me MP e-mailin dhe ta nis une.


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 29 Dhjetor 2009 - 11:14:

Rrofsh por ne Powerpoint i kam tashme dy por me duhen ne Word. Dhe ne Word eshte ndryshe koncepti i shpjegimit ne krahasim me Powerpointin :S

Thnx gjithsesi... Dhe Gezuar Festat


Postuar nga ~Enigme~ datė 29 Dhjetor 2009 - 13:23:

Shiko Lordi i do te gatshme detyrat, kshu do ta nisesh vitin e ri ti :p.

Materiale (case studies ne anglisht) qe trajtone lidershipin e di qe duhet t'i kem ruajtur. Pjesa tjeter te mbetet ty... t'i lexosh e te shkruash kusurin.

T'i futem germimeve une apo do vetem shqip?


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 02 Janar 2010 - 11:24:

Thnx te gjitheve, jam duke e mbyllur detyren, me duhet vetem nje konkluzion ne Shqip prej 1 faqeje. Meqe e nisa me copy paste, s'do me shijonte po ta mbyllja ndryshe, do ti humbisja origjinalitetin. Nese ka ndonjeri ndonje gje permbledhese per liderin prej nje faqeje, jeni te mirepritur.

Kush do te me shohi negativisht ngaqe po marr, po kopjoj, po bej copy paste, shikoni anen time pozitive. Po promovoj team-work dhe jo individualizem


Postuar nga oliinter datė 05 Janar 2010 - 23:07:

per lidershipin ka sa te duash tema ne internet mjafton te kerkosh me google.


 
Trego 6 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.