Forumi Horizont Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »
Trego 92 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Anėtarėt e forumit flasin mbi veten (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=310)
-- Ku do te donit te jetonit? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=3789)


Postuar nga lulka datė 19 Janar 2004 - 22:33:

Ku do te donit te jetonit?

Ne cilin shtet te botes do te donit te jetonit dhe nese shteti ku ju banoni aktualisht eshte ideali per ju?


Postuar nga klaudia_usa datė 20 Janar 2004 - 14:49:

Lightbulb lulka ;)

me pelqen kjo idea jote qe ke hapur !hmmmmmmmmmmmm un do kisha deshir te isha ne LA los angeles se sa per ne USA nuk dua te leviz mir jam po ktu ku jam shum ftote dua pak ngrotesi edhe pak me shum argetim


{PROuD TO BE BLoNDE}


Postuar nga lulka datė 20 Janar 2004 - 15:09:

:)

Thnx per pergjigjen Klaudia,se paske keq ti une do te doja ne nje ishull qe te ishte vetem vere dhe plazhhhh!


Postuar nga princesha datė 20 Janar 2004 - 15:21:

Thumbs up shqiperi

Po te ishte Shqiperia si shtetet e tjera te evropes, pra me rregull, qetesi,pune dhe pak e pasur nuk do te doja te levizja prej saj...... Nuk ka me mire se Shiqiperia....Por tani per tani jam mire ketu ku jam ,pasi mendoj se eshte me mire per cunin tim. Shpresoj qe se shpejti do rregullohet dhe me siguri do plakem dhe vdes atje...ku balta eshte me e embel se mjalta!!!!! Sa per ngrohtesi dhe argetim plazhet tona jane me te bukurat dhe me argetuese.......... thjesht mendimi im!!!!!!


Postuar nga jimmy84 datė 20 Janar 2004 - 16:37:

Princesha

Edhe une jam dakort me ty.Tani per tani do kisha shume qejf te jetoja ne Angli por vetem per pak kohe dhe me pas sigurisht do doja te kthehesha serish ne SHQIPERI.
Megjithate atdheu i cdokujt eshte atje ku ai eshte i lumtur (kete e ka thene GETE se mos kujtoni se jam kaq i zgjuar une ) keshtuqe une i uroj te gjithe te jene te lumtur atje ku deshirojne ata te jetojne.


Postuar nga lulka datė 20 Janar 2004 - 18:49:

Flm per pergjigjet .
Do ishte nje gje sh fantastike sikur te gjithe shqiptaret ne mergim te kishin kete mendim per tu rikthyer ne Shqiperi po tani per tani dhe kushedi per sa dekane do arrije Shqiperia nje vend i kulturuar dhe ne standartet e Europes perendimore apo USA.
Pres dhe te tjera pergjigje.
Kiss you.


Postuar nga klaudia_usa datė 20 Janar 2004 - 18:57:

wow

shum dashkan te shkojn ne shqiperi kjo me cudit sepse jo se sdua te behet shqiperia mire por un e di qe as ka per tu ber qe keshtu duhet te shikoj realitetin edhe jo me enda kot ! nese mendimi juaj e respectoj


{ProUD to BE bLoNDe}


Postuar nga CAMJA datė 21 Janar 2004 - 05:57:

Wink $$$$:):):):)$$$$$$

NE VENDIN E NJE MIJE E NJE DESHIRAVE


Postuar nga VLonjatja2003 datė 21 Janar 2004 - 20:16:

Smile

well.... po te ishte shqiperia mire mesiguri atje s diskutohet ajo sidomos te jetoja ne VLore
Po meqe Shqiperia s eshte gje kshu qe me pelqen ketu ku jam
ne Seattle.

pacim


Postuar nga DiKuShi datė 22 Janar 2004 - 15:23:

dihet qi per shkaqe te nryshme jena largu te gjith prej Shqiperis, edhe po te ishte me mir do te jetoja anej. noshta mas da vjetesh do kthehem.

un tashi jetoj ne Chicago edhe ne ket sekond po te kisha mundesin do te shkoja ne venin ma te nxet ne tok se tashi temp asht 5 grad farenheit afro -15 celcius. do zoti mbijetoj lol

po c'mu desh mu qi shkova ne ket ven mor njerezez mund t'kisha ne california ose florida ku asht shum ma xet po ktu..... o nane o nane mezi leviz nga shtresat qi kam vesh lol


Postuar nga qorri datė 22 Janar 2004 - 16:27:

GURI PESHON NE VEND TE VET

Populli nuk gabon me kete fjale te urte.Po vazhdoi jeta ime keshtu qysh eshte edhe 5 vjet dhe do te kthehem ne Shqiperi.Dashte Zoti nuk me ndodh ndonje e papritur se ktej s'po duroj me po me iken truri dhe Vloren nuk e leshoj me (vec per pushime).


Postuar nga KOSOVA_21 datė 22 Janar 2004 - 16:30:

O POPULL ASKUN VEQ NE VENDLINDIJE NE KOSOVE

PERSHENDETIJE AS NJE SHTET NUK E PERFEROJ
VETUM NE KOSOVE DEHIROJ QE TE JETOJ
KOSOVA KOSOVA KOSOVA KOSOVA KOSOVA ESHYTE ZEMRA IME QE NUK FALET DHE AQ SHUM QE E DUA DRENICA


Postuar nga KOSOVA_21 datė 22 Janar 2004 - 16:39:

PERSHENDETIJE PER ATDHEUN TIM TE DASHUR KOSOVEN

DESHTA VEQ NJE PYTIJE PER

KLADIJUN _USA

PO A NUK DESHIRON TI SE SHQIPRIJA TE RREGULLOHET AAAAAA
VALLAH KEQ PER TY AAAA PA OFENDIME

UNE DESHIROJ SE SHQIPRIA TE BEHET NDER SHTETET MATE MIRA NE BOTE


DHE KESHTU PUSHIMET I KALOJ NE SHQIPRI E JO NE MAL TE ZI APO KU TA DI UNE
UNE PERVETEN TIME E DESHIROJ SHUM KOSOVEN MESI JAM KOSOVAR POR EDHE SHQIPRIN E DUA SEPSE JAM SHQIPTAR TUNG ME RESPEKT


Postuar nga jimmy84 datė 22 Janar 2004 - 18:26:

Re: PERSHENDETIJE PER ATDHEUN TIM TE DASHUR KOSOVEN

Citim:
Po citoj ato qė tha KOSOVA_21
DESHTA VEQ NJE PYTIJE PER

KLADIJUN _USA

PO A NUK DESHIRON TI SE SHQIPRIJA TE RREGULLOHET AAAAAA
VALLAH KEQ PER TY AAAA PA OFENDIME

UNE DESHIROJ SE SHQIPRIA TE BEHET NDER SHTETET MATE MIRA NE BOTE


DHE KESHTU PUSHIMET I KALOJ NE SHQIPRI E JO NE MAL TE ZI APO KU TA DI UNE
UNE PERVETEN TIME E DESHIROJ SHUM KOSOVEN MESI JAM KOSOVAR POR EDHE SHQIPRIN E DUA SEPSE JAM SHQIPTAR TUNG ME RESPEKTKosova_21 , Klaudia nuk tha qe nuk donte qe Shqiperia te rregullohej por qe nuk e besonte dicka te tille.Megjthate pas disa vitesh do e shohe qe SHQIPERIA (dhe KOSOVA gjithashtu ) do jene shume me mire sec jane sot.Ky eshte mendimi im te pakten.Persa i perket mendimit tend jam plotesisht dakort me ty qe shpresoj qe vertet SHQIPERIA te jete nje nga vendet me te zhvilluara keshtu qe ne mund te krenohemi edhe per ekonomine e zhvilluar qe kemi (se per sa i perket te tjerave si psh gjuha,kultura etj une edhe sot jam krener qe jam SHQIPTAR)

P.S Pershendes te gjithe shqiptaret nga Kosova qe jane anetare ose e lexojne kete forum dhe i uroj pavaresi te shpejte dhe bashkim me token meme, SHQIPERINE


Postuar nga klaudia_usa datė 22 Janar 2004 - 21:33:

Talking ahahahah

Dikushi edhe ti ne chicago je wow its true vdiqem na e ftota ne ktej !


Postuar nga klaudia_usa datė 22 Janar 2004 - 21:35:

oooo

KOsova_21 un sthash qe nuk dua qe te behet mir un thash qe nuk besoj but whatever ska gje lol !


Postuar nga lulka datė 22 Janar 2004 - 21:56:

ej dikushi!

dikushi: un tashi jetoj ne Chikago dhe ne kete seconde po te kisha mundesi do te shkoja ne venin ma te nxet ne tok se tash temp asht 5 grade farenheit-afro 15 celcius

Ne se te ngushullon me gje tash tek une temp eshte -6 grade celsius ,mendohesh 7 here dhe del nje here jashte se ke frike mos thyen qafen nga akulli
Sa e padrejte kjo bote.


Postuar nga AsE Vogel As E madhe datė 22 Janar 2004 - 22:07:

Talking

Un do te doja te jetoja ne Venice!!!


Postuar nga KOSOVA_21 datė 23 Janar 2004 - 15:20:

PERSHENDETIJE XHIMMI84

PO MIR E KE
DOTE BEHET MIR KYSMET
SE SKA KUTE SHKOJ
DOTA THIRIM
SHTETE E BASHKUME TE SHQIPRIS APO JO
ENDRRA IME ESHTE KIJO TUNG PERSHENDETIJE PER TE XHITH SHQIPTART KUDO QE JAN DHE MOS E HARRONI ATDHEUN KU KENI LINDUR DHE XHUHEN E NENES QE JU KA LEND TUNG SHQIPE


Postuar nga JaM_VlOnJaTe datė 26 Janar 2004 - 23:53:

Une per veten time kam kete fiksim qe do te doja te jetoja disa vite ne Zvicer. Se kam problem shume motin (well i hate cold weather), dhe pastaj pasi te kem mbaruar college and all te veja prape ne VL. Sa per tani jam ne TX, dhe ketu eshte nje vapeeee... Nejse, e keni parasysh vete ju besoj.


Postuar nga bjondinka datė 07 Shkurt 2004 - 18:16:

Cool hhhhhmmmmmm...

Une do te kisha shume deshire te jetoja ne Meksik ose Majemi,sepse atje mendoj se behet jete,dhe jo si ketu ne Shqiperi.


Postuar nga lulka datė 07 Shkurt 2004 - 18:42:

Mire e ke ti Bjondinka po edhe atje nuk eshte ndonje kushedi se cfare se duhet te punosh qe te jetosh se sdo besh qejf me karamele .
Po thuaj qe eshte vere gjithe vitin dhe psh ne vend qe te luash me bore ne dimer shkon nxihesh pak


Postuar nga lulka datė 07 Shkurt 2004 - 18:45:

Shikoni ca vend te bukur kemi


Postuar nga lulka datė 07 Shkurt 2004 - 18:49:

Shikoni sa vend te bukur kemi


Postuar nga ThE_MaStEr datė 07 Shkurt 2004 - 18:49:

UNe per veten time jam shume mirre ketu i vetmi vend ku doja te veja vetem sa per pak ishte ne mars ,,, ktu ku jam mire eshte , diell ka plote kshu qe .......


Postuar nga lulka datė 07 Shkurt 2004 - 18:51:

Albania


Postuar nga lulka datė 07 Shkurt 2004 - 18:56:

Po ti master ku jeton momentalisht qe qenka kaq mire se une akoma se kam vendosur ku i dihet ndoshta na dergon ndonje kartoline


Postuar nga ThE_MaStEr datė 07 Shkurt 2004 - 19:04:

Lulka do te dergoja nja ca foto te albanies po vetem se s'dua te teprish temen


Postuar nga lulka datė 07 Shkurt 2004 - 19:08:

Master nuk u pergjigje ku jetoje do te behesh misterioz eee ,po mire mos e thuaj ua sikur do te ta hanim vendin ne ty
Po ne Mars ca do beje ?


Postuar nga ThE_MaStEr datė 08 Shkurt 2004 - 00:55:

Kot moj do veja per kuriozitet se nuk shtyhet jeta ketu ne toke
Una jetoj ne texas moj ,,, nuk e kisha per ta fshehur vetem se doja te thoja ate qe thashe


Postuar nga lulka datė 08 Shkurt 2004 - 13:20:

Ka 2 alternativa Master ose ke bere qejfin e dynjase dhe ske me ca ti shijosh kesaj bote ose sben asgje interesante dhe do te kalosh andej nga Marsi
Ne Texas?!Bukur eshte? Te imagjinoj me kapele dhe cizma cowboy dhe me kemishe me kuti duke lozur bilardo dhe duke gjuajtur ato femrat tek bari
Ke kal ti?


Postuar nga ThE_MaStEr datė 08 Shkurt 2004 - 17:38:

Je ne vte ti ku do vete une pa kalin tim

EEE teksasi eshte vendi i rrugeve te medhaja ,,,, kalon makina me 70 milje ne ore brenda qytetit ,,, jo me kale qe s'ta mban po as me biciklete

PO une nuk kam ferme moj se e kam shpine ne qytet ,,,, ashtu qe thua ti behemi vetem me raste festash


Postuar nga lulka datė 09 Shkurt 2004 - 14:44:


Bukur


Postuar nga SEXY_GIRL05 datė 12 Shkurt 2004 - 19:59:

Wink ehhhhhhhhhh

Qyteti i enderrave te mija ku te jetoj eshte K......a
vendi ku kam lindur ku kam edhe shume kujtimete bukura
sesa per vape edhe per plazh kam FLORIDEN e cmendur qe
na vdiq nga vapa jemi kail me nedejt nudo sic na ka bo nona


Postuar nga ThE_MaStEr datė 12 Shkurt 2004 - 23:17:

Ajo eshte pjesa me e bukur e vapes kur rri nudo


Postuar nga lulka datė 13 Shkurt 2004 - 11:45:

hhahahaaahh po natyrisht qe ajo eshte pjesa me e bukur per meshkujt e ndenjura nudo po kujdes se mos beni atak nga gjithe bukurite natyrore ne plazh


Postuar nga abcd datė 13 Shkurt 2004 - 11:58:

Re: ehhhhhhhhhh

Citim:
Po citoj ato qė tha SEXY_GIRL05
Qyteti i enderrave te mija ku te jetoj eshte SHqiperia
vendi ku kam lindur ku kam edhe shume kujtimete bukura
sesa per vape edhe per plazh kam FLORIDEN e cmendur qe
na vdiq nga vapa jemi kail me nedejt nudo sic na ka bo nona
...hmmm... Na e bere Shqiperine qytet moj tyryfyēke...ne ē'fare lagje te ketij qyteti do te jetosh? Terbaē, Qerret, Puke, apo Memelisht?


Postuar nga ThE_MaStEr datė 13 Shkurt 2004 - 16:36:

Opo te rrinte ne shqiperi ajo do vishej me 500 rroba se te le evgjit shqiptari


Postuar nga SEXY_GIRL05 datė 13 Shkurt 2004 - 17:31:

Talking abcd

E mo mja qorr i dreqit se e ngaterova se ne vend te vija k.... po
vendosa shiqiperia
qe vdeksh ishalla caker dreqi
Edhe lagja e qytetit ku do jetoj eshte ajo ku te ka bere joteme ty
idjot me plot goje qeke


Postuar nga ThE_MaStEr datė 13 Shkurt 2004 - 18:59:

Folniju po deshet eshte artiiste apo jo


Postuar nga abcd datė 14 Shkurt 2004 - 06:55:

Re: abcd

Citim:
Po citoj ato qė tha SEXY_GIRL05
E mo mja qorr i dreqit se e ngaterova se ne vend te vija k.... po
vendosa shiqiperia
qe vdeksh ishalla caker dreqi
Edhe lagja e qytetit ku do jetoj eshte ajo ku te ka bere joteme ty
idjot me plot goje qekepo pse te vdes moj te hengsha trurin tend pjellor? U plagose zotrote? Kujdes mos shkruaj budallalleqe se ai dashnori nga Semani do te japi "dacka"!
Dhe mos mu pergjiqj se bie era hudher qe deperton ekranin, qepe ate te shkrete, aksident natyror!


Postuar nga lulka datė 14 Shkurt 2004 - 11:09:

Po ca beni keshtu mo njerez se po e ekzagjeroni pak , me tolerant kur shaheni


Postuar nga ThE_MaStEr datė 14 Shkurt 2004 - 17:05:

grat lulka "me tolerant kur ziheni "
Per mua beni mire te ziheni se nuk shtyhet koha vetem me fjale te mire ( sa nuk zihem une jemi mire )
Sexy po te sfidon ky abcdja qe sa ka mesuar alfabetin


Postuar nga lulka datė 16 Shkurt 2004 - 11:03:

Une qe thoni ju do te doja te jetoja ne Spanje disa vite ,pastaj ca na Itali, ndonje vizite ne France ,gjithsesi nuk e tradhtoj Evropen
Ju pershendes.


Postuar nga SEXY_GIRL05 datė 16 Shkurt 2004 - 17:31:

Angry ore abcd

Cte sateme kerkon more djale apo te ka ik koka e kokes per lesh koke
u sa i shkathet paske qene or kopuk misri edhe sa per dashnorin mos ki hall lal se e kam malok une gje te trashe
edhe ti mja na fole shume se depertuan fjalet e tua ne te gjith forumi horizont sepse ke harruar sot me la edhe dhembet kopuk misri
eeeeehehheeh kot gri sallat une ti qeke nje dellushke nga mente
e kokes paske ik per lesh ore djale
the _MASTER mos ki hall lal se mua kur nuk ma del dot nje polici e te re me fjale do me dale abcd qe eshte nje pleraxhi k......sh


Postuar nga ThE_MaStEr datė 16 Shkurt 2004 - 17:34:

hahhahaah sa e madhe kjo ku i gjen ato fjalet ,,,, hahahhahahah
abcd me mire terhiqu lol


Postuar nga SEXY_GIRL05 datė 16 Shkurt 2004 - 17:34:

LULKA

te me falesh lal qe po ta prish temen qe e ke hapur sepse nuk ben fjale per zenjen tone po me ca injorante te keti lloji e prishin gjithe SHQIPERINE
Te me falesh edhe nje here tjeter


Postuar nga SEXY_GIRL05 datė 16 Shkurt 2004 - 17:38:

Wink THE_MASTER

ore lal mos me thuja qe ne Teksas keto dite ka qene ngrohte se sa po me erdhen informata me duket se ka rene debore lol hahahahahhaha


Postuar nga ThE_MaStEr datė 16 Shkurt 2004 - 17:40:

Ca mi se s'po kuptoje asgje une ca ka ndodhur ne teksas keto dite ?????????


Postuar nga SEXY_GIRL05 datė 16 Shkurt 2004 - 17:46:

Talking THE_MASTER

TE MASTER E PO sa qorr qe je mo lol a the qe jetoje ne tEXAS
edhe po te them qe dhe ne teksas ka rene debore gje sot apo jo se me tha nej
shoqe ne tele prandaj he se me plase shpirtin lol hahahahaha


  Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »
Trego 92 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.