Forumi Horizont Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »
Trego 183 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Kuriozitete (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=164)
-- Kuriozitete - Seksologji : Seksi Oral (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=3793)


Postuar nga Endri datė 20 Janar 2004 - 01:42:

Kuriozitete - Seksologji : Seksi Oral

Sipas njė hetimi tė bėrė nga amerikanėt 43% tė grave nėn 45 vjeē nuk u pėlqen seksi nė gojė (oral). Prej kėtyre 28% thonė se ėshtė krejt i papranueshėm.

Por megjithatė njė pjesė tjetėr e grave nuk kanė asgjė kundėr seksit oral - dhe 20 % tė grave u shijon ky.

Komentimi qė i bėjnė shumė gra ēėshtjes sė mėsipėrme ėshtė pak a shumė i tillė: - "Unė mendoj se ėshtė njė pjesė shumė e lezetshme e trupit tė mashkullit. Dhe mė pėlqen ndjenja qė tė jep drejtimi me anė tė gjuhės sime tė lezetit nė tėrė trupin e tij. Qė e bėj atė tė ndizet. Ėshtė njė lloj shpallje e dashurisė".
Shumė gra qė kanė provuar seksin nė gojė disa herė dhe kanė parė se ēfarė ėshtė nė gjendje tė japė nisin ta vlerėsojnė atė si diēka qė jo vetėm i shton kėnaqėsinė partnerit tė tyre mashkull po edhe atyre vetė.
Pjesa mė e madhe e meshkujve mendojnė se seksi oral ėshtė njė ndėr gjėrat mė tė mira qė ka nė botė. Prandaj gruaja mund tė kėnaqė jashtėzakonisht partnerin e saj duke kryer me tė atė lloj seksi ose mund ta bėjė tė ndjehet i mėrzitur nė rastin e kundėrt. Por kjo nuk do tė thotė se gratė duhet tė bėjnė patjetėr ashtu si ē“don partneri i tyre. Sepse as pėr tė nuk ėshtė ndonjė kėnaqėsi e madhe nėse mosdėshira pasqyrohet nė fytyrėn e tyre. Por duhet ta kenė tė qartė se ai do tė inatoset pėrherė e mė tepėr nėse partnerja nuk ia plotėson dėshirat. Dhe mund tė arrihet deri aty sa marrėdhies t“i vijė fundi. Ndoshta mashkulli e pėrjeton mungesėn e kryerjes sė seksit oral si njė mangėsi e jetės sė tij seksuale.


"E turpshme"

Por njė pjesė e burrave mendojnė se seksi nė gojė duhet bėrė vetėm me laviret. Prostitutat tregojnė se disa burra vijnė tek to vetėm qė t“ia thithin organin seksual mashkullor ose ndryshe tė bėjnė atė qė quhet "masazh francez" nė mėnyrė qė e ėma e pasardhėsve tė tyre tė mos ketė nevojė tė detyrohet tė bėjė diēka tė tillė "tė ndyrė".
Por kėta janė tė paktė dhe seksi oral ėshtė diēka e natyrshme - dhe jo diēka mbi tė cilėn duhet tė tė vijė turp.


Papėrvojė dhe turp

Shumė gra e kanė tė vėshtirė me seksin nė gojė sepse nuk e kanė provuar ndonjėherė. Aq mė tepėr nėse janė tė mėdha nė moshė. E akoma mė tepėr nėse partneri nuk pėrpiqet qė t“ia largojė turpin gruas sė tij, e as asaj ndoshta nuk i del vetė.
Disa grave u ka ikur dėshira pėr kėtė lloj seksi vetėm pse ndoshta ndonjėherė e kanė provuar dhe u ka lėnė njė shije tė keqe. Shumė prej tyre mund t“ua kenė ngjeshur fytyrėn pas legenit tė kockave tė mashkullit. Diēka qė mund tė japė ndjenjėn sikur po tė merret fryma apo tė lė me frikėn se mos do tė tė merret fryma. Prandaj kėtij veprimi i duhet shmangur krejt.


Pėrgatiti Alvin Ekmekēiu - Bazuar nė materialin e marrė nga revista suedeze "I Form"


Postuar nga darke datė 28 Janar 2004 - 15:56:

Question

could i ask you something Endri?

who is the sculptor?


Postuar nga Endri datė 28 Janar 2004 - 19:25:

Oh darke i dont know the name of the sculptor but the material was from a swedish magazine it was interesting..


Postuar nga dodgy datė 09 Mars 2004 - 20:19:

nuk ka kuptim sexi

Une do te beja gjithshka te kenaq nje femer ,por eshte reciproke te njejten gje do te doja te bej femra per mua.Nuk ka kuptim sexi nqse nuk i ben te gjitha.Nuk besoj se ne sex duhet te thuash nuk e bej dot kete nuk e bej dot ate se ndryshe humbim lojen.Dhe kam frik se po mendove ndryshe do ngelesh gjith jeten duke prer gozhd


Postuar nga Endri datė 16 Mars 2004 - 15:47:

dodgy

Besoj se cdo njeri deshiron te kenaq partneren e vete perndryshe ngelet i ofenduar.

Duhet te jete nje marreveshje midis te dyve se cfare deshiron njeri apo tjetri.

Une thjeshte postova disa statistika dhe fenomene per oral seks.


Postuar nga dodgy datė 16 Mars 2004 - 19:30:

!!!

Endri

Dhe un thjeshte shtova nje dicka me teper, mendimi im, e kuptova qe ti jep disa statistika por dhe une shtova dicka me teper per ta ber temen me interesante,dhe qe nuk ka te bej me ty.Thank you!


Postuar nga MiStrDevil datė 01 Prill 2004 - 23:39:

shum i njeanshem ky shkrimi!
ore po dreqi ta haje, si s'na pyeti njehere njeri ne meshkujve ne na pelqen apo jo tu bejme femrave sex oral!...ehhhh

e pra meshkujt asnjeher s'thon jo kur vjen puna per tu bere femrave ate masazhin oral qe u pelqen aq shum...te pakten flas per vete

si duket pakenaqesite jane gjithmone nga ana e femrave...hehehe


Postuar nga CUN ITHJESHTE datė 29 Qershor 2004 - 17:55:

SEXI DHE JETA

Mevjen mire qe diskutohet nji teme e tille por si gjthshka ne jete eshte reciproke...ne ato maja rripa rripa a mban mend 69.per mendimin tim sexi oral eshte pjese e imagjinates dhe nji nga aktet me te mira persa i perket kesaj teme.ky eshte mendimi im personal no offence


Postuar nga volter datė 30 Qershor 2004 - 11:41:

Wink

Nje nder aktet me te bukura eshte edhe seksi oral, vecanerisht kur behet fjale per poziten 69... Seksi i tille eshte faze e nxemjes, dhe shkarkon motiv te vecante per te vazhduar metutje.....


Postuar nga lilu datė 23 Gusht 2004 - 08:56:

une mendoj se seksi oral eshte nje pjese e seksit ne teresi dhe kryhet kur arrin intimitet te plote me partnerin
per mua ska asgje te turpshme ne kete mes sepse eshte pjese e kenaqesise se te dyve


Postuar nga FiRaK datė 01 Dhjetor 2004 - 13:29:

Talking boohhh

edhe une gjithashtu mendoj se 69 stile of kamasutra eshte nje nga shtyllat e mardhenies sexuale me partnerin por qe sipas mendimit tim funksionon sic u tha dhe me siper me deshiren e te dy partnerve.... te besh 69 ose te mos besh 69 kjo eshte ceshtja (nje mixim i hamletit) shekspir hahahahaha


Postuar nga freespirit datė 18 Dhjetor 2004 - 00:17:

S'mu duk se pashe ndonje femer te jap opinion ne kete teme,keshtu qe thashe pse jo.Mendoj se seksi oral eshte normal dhe cdo akt seksual qe behet varet nga shijet e ciftit.
Cdo njeri,perfshi edhe pinderit tane kane shijet dhe sekretet e tyre ne krevat ,eshte normale.


Postuar nga lilu datė 18 Dhjetor 2004 - 12:46:

mendoj se seksi oral eshte mese normal ne nje cift .ka shume femra qe arrijne orgazmen ne kete menyre .
mendoj se nuk ka asgje per skandaloze , kur dy njerez duhen bejne cdo gje qe i ka qefi ne krevat


Postuar nga dieFaustNeu datė 18 Dhjetor 2004 - 13:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha lilu
mendoj se seksi oral eshte mese normal ne nje cift .ka shume femra qe arrijne orgazmen ne kete menyre .
mendoj se nuk ka asgje per skandaloze , kur dy njerez duhen bejne cdo gje qe i ka qefi ne krevatdakort ,
preferencat qe mund te kete nje cift brenda ne shtrat nuk diskutohen.

po une kam degjuar shume femra qe skandalizohen per nje gje te tille

sido qe te jete fjala e fundit u takon femrave, jane ato qe duhet TE HAPIN GOJEN te fundit


Postuar nga myzeqari datė 19 Dhjetor 2004 - 00:27:

E TE THAR QE JENI PER SEKS O SHEJTANER ZOTI UA NDRICOFTE


Postuar nga Isra datė 24 Janar 2005 - 11:55:

Cdo gje qe i perket njeriut duhet ta lexojme dhe te mos kihet turp, vecanerisht ne ceshtjet intime...
Une kam mendimin se preferencat rreth marredhenieve intime jane individuale dhe te gjitha te lejueshme dhe te pelqyeshme, pervec seksit anal, i cili kur e mendoj me duket i neveritshem dhe i njejte me ate te pederasteve...


Postuar nga dieFaustNeu datė 24 Janar 2005 - 12:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha isra
Cdo gje qe i perket njeriut duhet ta lexojme dhe te mos kihet turp, vecanerisht ne ceshtjet intime...
Une kam mendimin se preferencat rreth marredhenieve intime jane individuale dhe te gjitha te lejueshme dhe te pelqyeshme, pervec seksit anal, i cili kur e mendoj me duket i neveritshem dhe i njejte me ate te pederasteve...shum dakort me ty


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 17 Mars 2005 - 18:38:

Hmmmm....

Une s'jam dakort me mendimin e Isres ne lidhje me seksin anal. Sepse sic thote dhe nje fjale e urte shqipetare: "Pi*ka per evlat dhe by**a per rehat". Pastaj nese deshiron ta shikosh dhe ne aspektin funksional, seksi anal eshte me i rehatshem pasi supozohet se behet ne stilin e qenve ose te lopeve dhe detyrimisht midis partnereve krijohet nje shtyrje dhe nje largim i njetrajtshem i cili arrin te mbaje trajten e njeanshme duke krijuar suspacion ne faqet e by**es se femres nese ajo i ka ne forme te pranueshme dhe jo te rrezuara apo te thara. Plus, e dyta eshte qe muskuli anal eshte ne forme te rrumbullaket dhe krijon nje ndjesi me mbeshtjellese ndaj penisit plus qe zmadhohet sipas perdorimit. Dhe e treta eshte ampula ose kanali anal i cili ka thellesi te mjaftueshme per penetrim te rehatshem edhe ne thellesi te medha. Dhe e fundit eshte aspekti spiritual i cili i jep mashkullit ndjesine e mbizoterimit ndaj femres sidomos ne momentin kur eshte duke e terhequr prej flokesh me njeren dore ndersa me tjetren eshte duke i dhene shuplaka simbolike ne by**e.


Djema, boll u eksituat. Vajza, nuk jam maskilist


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 17 Mars 2005 - 18:40:

Nje shtese e vogel.

Pederast quhet ai qe kryen marredhenje me femije te vegjel ndersa meshkujt qe bejne dashuri midis tyre quhen homoseksuale.


Postuar nga i/e paregjistruar datė 18 Mars 2005 - 00:21:

Re: Nje shtese e vogel.

Citim:
Po citoj ato qė tha Lord_Of_The_Strings
Pederast quhet ai qe kryen marredhenje me femije te vegjelato quhen pedofila


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 18 Mars 2005 - 13:54:

Aman, c'korrigjim :D

Po OK, meqe po flisnim shqip dhe meqe u permend fjala pederast mendova ta formuloj ashtu sic duhet njohur nga te gjithe. Gjithsesei verejtja jote eshte mese e pranueshme


Postuar nga Isra datė 18 Mars 2005 - 14:54:

Re:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lord_Of_The_Strings
seksi anal eshte me i rehatshem pasi supozohet se behet ne stilin e qenve ose te lopeve


e the dhe vete, stili i qenve, i kafsheve pra, dhe jo i njeriut...


Citim:
[i]
Dhe e fundit eshte aspekti spiritual i cili i jep mashkullit ndjesine e mbizoterimit ndaj femres sidomos ne momentin kur eshte duke e terhequr prej flokesh me njeren dore ndersa me tjetren eshte duke i dhene shuplaka simbolike ne by**e.
Vajza, nuk jam maskilist [/B]


une mendoj se je maskilist, sepse ketu tregohet epersia jote ndaj femres, deshira per te poseduar gjithcka te saj, me dashje apo pa dashje, me deshire apo pa deshire, dhe mbi te gjitha 'aty' ku s'duhet......


Postuar nga amor alucius datė 18 Mars 2005 - 17:07:

Ja dhe pasojat e shkepjes ne filma porno,kesaj i them "jete" une.Bravo!!

Po shihja nje serial ku nje cift afer te dyzetave kishin arritur ne ate fazen e merzise seksuale.Ky i thote te shoqes qe donte anal sex dhe ne nje pike i thote kjo e neveritur"ah ok,le te kemi dhe anal sex,pse jo?!Dhe,me pas une do vete te kujdesem per cunin tone,asnje problem".


Postuar nga tresh datė 18 Mars 2005 - 18:16:

PS..jashte teme

pederast eshte personi njeriu qe kryen marredhenie seksuase/dashuri me femije apo adoleshente.....vjen nga greqishtja pedia+erastis=femije+ i dashur....ne athine antike kishte kuptim paresor marredheniet mes nje te moshuari dhe nje te riu ( kryesisht mes meshkujve ) ne kohet modernve a marr kuptimin me femijet ne pergjithesi....

pedofilia eshte akti qe kryen pederasti.....
eshte si te thuash vrases dhe vrasja.........une personalisht do te arrija ne ate pike para nje personi te tille.....

Sa per temen....interesante
po ato une mund ti quajme statistika ose jane norma nuk jane kuriozitete.....
Kuriozitet eshte te besh krejtesisht dicka jashte normales dicka te radhe e quditshme e qe se ka bere asnjeri deri tani.........:p


Postuar nga lezhjani-82 datė 20 Mars 2005 - 05:11:

po citoj ate qe i tha isra Lord_Of_The_Strings

Citim:
une mendoj se je maskilist, sepse ketu tregohet epersia jote ndaj femres, deshira per te poseduar gjithcka te saj, me dashje apo pa dashje, me deshire apo pa deshire, dhe mbi te gjitha 'aty' ku s'duhet......

O isra po femrat ne shumicen e rasteve e bejne me deshiren e tyre nje gje te tille dhe kjo ska lidhje me maskilitetin apo jo te mashkullit plus qe ka edhe shume raste qe ndodh e kunderta femra vepron mbi mashkullin duke e goditur apo duke e kapur per flokesh dhe kjo disa meshkujve u pelqen cfare do te thote kjo qe femrat ne ate rast po tregojne se jane feministe?
Per mendimin tim ka thjeshte te beje me kenaqesine


Postuar nga prrenjsaku datė 24 Mars 2005 - 13:46:

Angry tani

tani c,donjeri ka preferencat
dhe fantazite e tij ne seks
ca gjera do ishte me mire
ti linim brenda krevatit se
sa ti diskutojme ne forum
te cilat kthehen ne fjale
mese banale

:-iperdale:


Postuar nga Isra datė 25 Mars 2005 - 08:10:

Re: tani

Citim:
Po citoj ato qė tha prrenjsaku
tani c,donjeri ka preferencat
dhe fantazite e tij ne seks
ca gjera do ishte me mire
ti linim brenda krevatit se
sa ti diskutojme ne forum
te cilat kthehen ne fjale
mese banale

:-iperdale:Me se dakort.
Une ne postimin tim te pare kam dhene thjesht nje opinion, te cilin shume prej anetareve filluan ta komentojne, sepse permenda dicka qe shume prej tyre nuk jane dakort.
I sugjeroj moderatorit te fshije ato mesazhe qe nuk kane te bejne me temen.


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 29 Mars 2005 - 13:54:

Perkundrazi.

Une i propozoj moderatorit te mos i fshije mesazhet pasi ketu jemi per te diskutuar dhe jo per te censuruar mesazhet qe sipas nesh nuk i perkasin temes....


Postuar nga Endri datė 29 Mars 2005 - 16:37:

Citim:
Une i propozoj moderatorit te mos i fshije mesazhet pasi ketu jemi per te diskutuar dhe jo per te censuruar mesazhet qe sipas nesh nuk i perkasin temes....


Nuk kam prekur ndonjegje... N.q.s te ka humbur ndonje mesazh me thuaj,,, ndoshta jane administratoret...


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 31 Mars 2005 - 14:19:

Jo jo vella, ti rrofsh. Nuk eshte fshire gje por e thash si pergjigje ndaj asaj vajzes qe propozoi te kunderten time.


Postuar nga UKU_23 datė 04 Maj 2005 - 10:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha darke
could i ask you something Endri?

who is the sculptor?I think is TINTO BRAS do you know him?


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 04 Maj 2005 - 15:58:

Nuk e di vella po dikush i beri lemsh dhe ti andej nga po kerkoje per skluptore, u gjende ne nje teme qe flet per sex oral, anal etj etj...


Postuar nga freespirit datė 05 Maj 2005 - 02:58:

Re: Hmmmm....

Citim:
Po citoj ato qė tha Lord_Of_The_Strings
Une s'jam dakort me mendimin e Isres ne lidhje me seksin anal. Sepse sic thote dhe nje fjale e urte shqipetare: "Pi*ka per evlat dhe by**a per rehat". Pastaj nese deshiron ta shikosh dhe ne aspektin funksional, seksi anal eshte me i rehatshem pasi supozohet se behet ne stilin e qenve ose te lopeve dhe detyrimisht midis partnereve krijohet nje shtyrje dhe nje largim i njetrajtshem i cili arrin te mbaje trajten e njeanshme duke krijuar suspacion ne faqet e by**es se femres nese ajo i ka ne forme te pranueshme dhe jo te rrezuara apo te thara. Plus, e dyta eshte qe muskuli anal eshte ne forme te rrumbullaket dhe krijon nje ndjesi me mbeshtjellese ndaj penisit plus qe zmadhohet sipas perdorimit. Dhe e treta eshte ampula ose kanali anal i cili ka thellesi te mjaftueshme per penetrim te rehatshem edhe ne thellesi te medha. Dhe e fundit eshte aspekti spiritual i cili i jep mashkullit ndjesine e mbizoterimit ndaj femres sidomos ne momentin kur eshte duke e terhequr prej flokesh me njeren dore ndersa me tjetren eshte duke i dhene shuplaka simbolike ne by**e.


Djema, boll u eksituat. Vajza, nuk jam maskilist
Lordi o dreq po na shkrive se qeshuri. Ketu po diskutohet rreth sexit dhe jo rreth fantazive personale te secilit prej nesh. Enderrat jane enderra , realiteti eshte realitet. Shumica e femrave se pelqejne seksin anal mbase ti do jesh ose je me fat te gjesh nje femer te tille se edhe po e beri do ta bej per ty dhe jo per veten ose do jete shume idiote. Pastaj pse do shkoni me shejtanin se s'ben? Bejine o vella gjerat sic na i ka dhene perendia. C'keni ju me lopet e me qente? Ne jemi njerez ( hello humans )e kupton?????


Postuar nga belgium datė 20 Maj 2005 - 09:20:

Re: Kuriozitete - Seksologji : Seksi Oral

Citim:
Po citoj ato qė tha Endri
Sipas njė hetimi tė bėrė nga amerikanėt 43% tė grave nėn 45 vjeē nuk u pėlqen seksi nė gojė (oral). Prej kėtyre 28% thonė se ėshtė krejt i papranueshėm.

Por megjithatė njė pjesė tjetėr e grave nuk kanė asgjė kundėr seksit oral - dhe 20 % tė grave u shijon ky.

Komentimi qė i bėjnė shumė gra ēėshtjes sė mėsipėrme ėshtė pak a shumė i tillė: - "Unė mendoj se ėshtė njė pjesė shumė e lezetshme e trupit tė mashkullit. Dhe mė pėlqen ndjenja qė tė jep drejtimi me anė tė gjuhės sime tė lezetit nė tėrė trupin e tij. Qė e bėj atė tė ndizet. Ėshtė njė lloj shpallje e dashurisė".
Shumė gra qė kanė provuar seksin nė gojė disa herė dhe kanė parė se ēfarė ėshtė nė gjendje tė japė nisin ta vlerėsojnė atė si diēka qė jo vetėm i shton kėnaqėsinė partnerit tė tyre mashkull po edhe atyre vetė.
Pjesa mė e madhe e meshkujve mendojnė se seksi oral ėshtė njė ndėr gjėrat mė tė mira qė ka nė botė. Prandaj gruaja mund tė kėnaqė jashtėzakonisht partnerin e saj duke kryer me tė atė lloj seksi ose mund ta bėjė tė ndjehet i mėrzitur nė rastin e kundėrt. Por kjo nuk do tė thotė se gratė duhet tė bėjnė patjetėr ashtu si ē“don partneri i tyre. Sepse as pėr tė nuk ėshtė ndonjė kėnaqėsi e madhe nėse mosdėshira pasqyrohet nė fytyrėn e tyre. Por duhet ta kenė tė qartė se ai do tė inatoset pėrherė e mė tepėr nėse partnerja nuk ia plotėson dėshirat. Dhe mund tė arrihet deri aty sa marrėdhies t“i vijė fundi. Ndoshta mashkulli e pėrjeton mungesėn e kryerjes sė seksit oral si njė mangėsi e jetės sė tij seksuale.


"E turpshme"

Por njė pjesė e burrave mendojnė se seksi nė gojė duhet bėrė vetėm me laviret. Prostitutat tregojnė se disa burra vijnė tek to vetėm qė t“ia thithin organin seksual mashkullor ose ndryshe tė bėjnė atė qė quhet "masazh francez" nė mėnyrė qė e ėma e pasardhėsve tė tyre tė mos ketė nevojė tė detyrohet tė bėjė diēka tė tillė "tė ndyrė".
Por kėta janė tė paktė dhe seksi oral ėshtė diēka e natyrshme - dhe jo diēka mbi tė cilėn duhet tė tė vijė turp.


Papėrvojė dhe turp

Shumė gra e kanė tė vėshtirė me seksin nė gojė sepse nuk e kanė provuar ndonjėherė. Aq mė tepėr nėse janė tė mėdha nė moshė. E akoma mė tepėr nėse partneri nuk pėrpiqet qė t“ia largojė turpin gruas sė tij, e as asaj ndoshta nuk i del vetė.
Disa grave u ka ikur dėshira pėr kėtė lloj seksi vetėm pse ndoshta ndonjėherė e kanė provuar dhe u ka lėnė njė shije tė keqe. Shumė prej tyre mund t“ua kenė ngjeshur fytyrėn pas legenit tė kockave tė mashkullit. Diēka qė mund tė japė ndjenjėn sikur po tė merret fryma apo tė lė me frikėn se mos do tė tė merret fryma. Prandaj kėtij veprimi i duhet shmangur krejt.


Pėrgatiti Alvin Ekmekēiu - Bazuar nė materialin e marrė nga revista suedeze "I Form"


endri un ket pozicionin ke skulptura e praktioj shpesh se nordh per pak lepirje po me nji ndryshim te vogel femra psh o posht dhe un siper se kshu fut dhe durt posht dhe duket sikur po lepi taves me kos :-))))))))))))))))))))


Postuar nga belgium datė 20 Maj 2005 - 09:23:

Re: Re: Hmmmm....

Citim:
Po citoj ato qė tha freespiritLordi o dreq po na shkrive se qeshuri. Ketu po diskutohet rreth sexit dhe jo rreth fantazive personale te secilit prej nesh. Enderrat jane enderra , realiteti eshte realitet. Shumica e femrave se pelqejne seksin anal mbase ti do jesh ose je me fat te gjesh nje femer te tille se edhe po e beri do ta bej per ty dhe jo per veten ose do jete shume idiote. Pastaj pse do shkoni me shejtanin se s'ben? Bejine o vella gjerat sic na i ka dhene perendia. C'keni ju me lopet e me qente? Ne jemi njerez ( hello humans )e kupton?????


lordo hahahahahahahhahahahahahahahahah o lal sa kam qesh o analist i patrembur hahahahahahhahah njish je per zotin :-))))))))))))))kush o kunder seksit anal do te thot qe ka tabu vajza dhe frustracione .
dmth seksi ska limit dhe imagjinata njerezore esht gjithashtu e shfrenuar ne maksimum ateher ato qe se kan provu hala le ta bojn prov po me noi kinez se me te tjer ka rezik lendimi ngaqe varet nga size :-)))))))))))))


Postuar nga prrenjsaku datė 25 Maj 2005 - 13:56:

Thumbs up stili grek

nuk e di a keni degjuar per stilin grek
i cili eshte seksi anal, se ne greqi ne kohen e qepes
cunat ja hypnin njeri tjetrit .Pastaj vajtem ne shqiptaret
dhe i mesuam te bejne seks e te shkojne me grate
Ne kohen qe jetoja ne athine kisha nje goce greke
dhe sa here me thoshte ju shqiptaret jeni kampiona
per seks nje te puthur dhe ta hypni direkt kurse grekut
po sja fute gishtin me b***e si punon cekici
dhe kjo tregon se greket akoma jetojne me perendite
dhe na kane inat neve se jena baballaret e tyre
hic nuk na i dine per nder se i mesuam te bejne seks

emo si thoni ju kam te drejte apo jam gabim
nuk jane te verteta po i pershtaten grekut


Postuar nga freespirit datė 26 Maj 2005 - 22:02:

HELLO!

Prrenjsak ne radhe te pare ai stili grek ishte very funny jam shume dakort me ty ata greket e qenit s'na e dine per shume gjera.
Tani thoni cfare te doni e te pelqeni por e verteta eshte se shumica e femrave per te mos thene te gjitha nuk e pelqejne seksin anal.
bye


Postuar nga prrenjsaku datė 30 Maj 2005 - 15:36:

Thumbs up dakort

dakort me ty se s,eshte normale me be
me partneren kete stil por ishte dicka
humoristike dhe webmasterat me kane bere
verejtje,anyway thanks for answering
:ola:


Postuar nga naimi datė 30 Maj 2005 - 19:08:

ATHUA PSE SHQIPTARI SHUM POKA MARAK

PER SEK SIGURISHTE SE NUK POKA SHUM PUN TJERA APO AJO QKA THUANI JU SHOK


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 08 Qershor 2005 - 19:30:

Re: Re: Re: Hmmmm....

Citim:
Po citoj ato qė tha belgium

lordo hahahahahahahhahahahahahahahahah o lal sa kam qesh o analist i patrembur hahahahahahhahah njish je per zotin :-))))))))))))))kush o kunder seksit anal do te thot qe ka tabu vajza dhe frustracione .
dmth seksi ska limit dhe imagjinata njerezore esht gjithashtu e shfrenuar ne maksimum ateher ato qe se kan provu hala le ta bojn prov po me noi kinez se me te tjer ka rezik lendimi ngaqe varet nga size :-)))))))))))))
Uaaa, me quajten dhe Analist i Patrembur. Tani besoj se duhet te krahasohem me Analisten se mos kemi ndonje gje te perbashket


Postuar nga darke datė 08 Qershor 2005 - 20:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha UKU_23


I think is TINTO BRAS do you know him?Postuar nga puci datė 05 Gusht 2005 - 17:12:

ndodh edhe keshtu


Postuar nga kalorsi_i_kuq datė 06 Gusht 2005 - 03:25:

seksi oral eshte me i paster. Kur je ne kolegj ketu ne amerike femrat sdin gje tjeter vecse seks oral. Se kuptoj cproblemi keni me oralin ju femrat.
mos harroni: skittles it melts in your mouth not in your hands.

Lord of the strings je i madh. Ska asgje turp mbi oralin, ka gjith ato vajza te mira qe sduan me e humbur virgjinitetin keshtu qe bejne oral. Shume e kuptueshme per na meshkujt.

Shumė gra e kanė tė vėshtirė me seksin nė gojė sepse nuk e kanė provuar ndonjėherė. une them qe ata ta provojne derisa te marrin eksperience, edhe anali nuk eshte i lehte per femrat por mbasi e provojne duan prap apo jo?


Postuar nga belgium datė 07 Gusht 2005 - 20:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha kalorsi_i_kuq
seksi oral eshte me i paster. Kur je ne kolegj ketu ne amerike femrat sdin gje tjeter vecse seks oral. Se kuptoj cproblemi keni me oralin ju femrat.
mos harroni: skittles it melts in your mouth not in your hands.

Lord of the strings je i madh. Ska asgje turp mbi oralin, ka gjith ato vajza te mira qe sduan me e humbur virgjinitetin keshtu qe bejne oral. Shume e kuptueshme per na meshkujt.

Shumė gra e kanė tė vėshtirė me seksin nė gojė sepse nuk e kanė provuar ndonjėherė. une them qe ata ta provojne derisa te marrin eksperience, edhe anali nuk eshte i lehte per femrat por mbasi e provojne duan prap apo jo?kalorso sjan te gjitha shqipot i soj .
i dashnorja ime ktu shkodrane e pi te gjith psh pas seksit oral dhe ska tabu


Postuar nga kalorsi_i_kuq datė 13 Gusht 2005 - 05:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha belgium


kalorso sjan te gjitha shqipot i soj .
i dashnorja ime ktu shkodrane e pi te gjith psh pas seksit oral dhe ska tabu
kot sa u lodhkam me kta te huajt. Bravo femrat shqiptare!


Postuar nga naimi datė 13 Gusht 2005 - 10:34:

po femrat

mesojne shum shpejte qe sta mer menja


Postuar nga prrenjsaku datė 24 Shtator 2005 - 17:26:

Smile po mesojne

mesojne se eshte merita
jone si profesora


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 21 Tetor 2005 - 07:31:

Hahahaha, ju mendoni se vajzat Shqipetare jane pak te prapambetura ne kete aspekt. Deri tani une i kam futur ne rruge te mire 3-4 sepse kam qene i pari qe u ka treguar shtegun per te ecur drejt seksit oral. Gjithashtu kuptohet qe i kam vjele dhe frutat e punes time. Gjithmone me nje parim: Duke ngrene te vjen oreksi!!!


S'diskutohet qe asnjeres nuk i pelqen qe ne fillim por me kalimin e kohes... Edhe une keshtu kam qene kur performova per here te pare sex oral ndaj nje vajze. Pastaj ju vajzat, mendoni se sa papasterti ka ky performim qe bejme ne ndaj jush ndersa e anasjellta eshte shume me e kollajshme. E keni dhe me praktike dhe nuk doni ta beni.


Ekzibicione private, 7-8, tel im eshte 090....


Postuar nga freespirit datė 22 Tetor 2005 - 04:43:

Keto jane budalleqe. Sigurisht qe per here te pare si femrat edhe meshkujt e kane te veshtire. Po ju mos na dilni tani sikur ata para nesh sdinin nga keto pune. Sa te rrosh do te mesosh eshte natyrale. Ka femra qe nuk dine se skane eksperience poka edhe meshkuj "inadequate" se di si i thone ne shqip po ju e kuptoni. Te dy sekset duhet te dine te japin kenaqesi dhe te marrin. Po keshtu kane qene gjithmon po meqe ju pelqejne meritat juve dejmeve ok po jua leme juve.
pershendetje


Postuar nga Sykaltra_Shqiptare datė 22 Tetor 2005 - 04:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha kalorsi_i_kuq
seksi oral eshte me i paster. Kur je ne kolegj ketu ne amerike femrat sdin gje tjeter vecse seks oral. Se kuptoj cproblemi keni me oralin ju femrat.
mos harroni: skittles it melts in your mouth not in your hands.

Lord of the strings je i madh. Ska asgje turp mbi oralin, ka gjith ato vajza te mira qe sduan me e humbur virgjinitetin keshtu qe bejne oral. Shume e kuptueshme per na meshkujt.

Shumė gra e kanė tė vėshtirė me seksin nė gojė sepse nuk e kanė provuar ndonjėherė. une them qe ata ta provojne derisa te marrin eksperience, edhe anali nuk eshte i lehte per femrat por mbasi e provojne duan prap apo jo?Ju dhiefsha mu ne sex dhe mu ne mendime e filozofira te ndyra qe keni!
Mbajini per vete dhe mos na i shfaqni kaq hapur felliqesirat tuaja!
Mjaft se na e shpifet fare!


  Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »
Trego 183 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.