Forumi Horizont
Trego 49 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=388)
-- Si e dallon qe nje femer/mashkull eshte i/e virgjer? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=5402)


Postuar nga Indrit datė 16 Qershor 2004 - 16:47:

Angry Sekreti!

Ashtu sikur meshkujt dine te dallojne femren a eshte e virgjer apo jo kam degjuar qe edhe femrat e dallojne mashkullin a eshte i virgjer apo jo .
E kam me te degjuar por se di sa e vertete eshte!
A dini gje ju?


Postuar nga hirushja datė 16 Qershor 2004 - 19:32:

Hahaha sa kam qesh Indriti. No koment, une per vete s'di gje per keto pune:o..


Postuar nga Isis9481 datė 16 Qershor 2004 - 19:58:

Re: Sekreti!

Citim:
Po citoj ato qė tha INDRITI2004
Ashtu sikur meshkujt dine te dallojne femren a eshte e virgjer apo jo kam degjuar qe edhe femrat e dallojne mashkullin a eshte i virgjer apo jo .
E kam me te degjuar por se di sa e vertete eshte!
A dini gje ju?Sekreti -> nuk dine se si te veprojne ne krevat. Ose shume me e thjeshte, pyeti a jane te virgjer apo jo!


Postuar nga durrsake_topolake datė 16 Qershor 2004 - 20:06:

hahhahahahaha

po pse mo indrito kaq problem e paske ti?!
edhe po e moren vesh, ska problem ! e rendesishmja eshte qe mos te behen deme se atehere pastaj nisin problemat e verteta........


ciao


Postuar nga Indrit datė 17 Qershor 2004 - 11:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha hirushja
Hahaha sa kam qesh Indriti. No koment, une per vete s'di gje per keto pune:o..


Nejse hirushe ti asnjehere ske per tu bere serioze, gjithmone me te qeshur i mer gjerat.

Nejse u pa puna do pyes Madonen se ajo duhet ta dije patjeter.
ahahahahahahahahahha.
Ufffffffffffffffffffffff.


Postuar nga Indrit datė 17 Qershor 2004 - 11:40:

Re: Re: Sekreti!

Citim:
Po citoj ato qė tha Isis9481


Sekreti -> nuk dine se si te veprojne ne krevat. Ose shume me e thjeshte, pyeti a jane te virgjer apo jo!Pergjigjie e gabuar!

Duhet ta dish se ca gjera njeriu i ka te lindura e disa te fituara.
Psh kush e meson femijen qe te pije qumesht tek nena e tij?
Kush e meson ate qe ta shprehe deshiren e tij nepermjet qarjes?
Pra edhe kjo eshte dicka e lindur mendoj une qe ne teori dihet mirepo eksperimenti behet pasi te gjendet laboratori.

Ps. nese do ti pyejse mendoj se do te tregonte njeri drejt?!!!
Me fal por nese kjo eshte e vertete duhet ta pranoj qe ky eshte kulmi i ndershmerise.
Indriti.


Postuar nga Indrit datė 17 Qershor 2004 - 11:48:

Re: hahhahahahaha

Citim:
Po citoj ato qė tha durrsake_topolake
po pse mo indrito kaq problem e paske ti?!
edhe po e moren vesh, ska problem ! e rendesishmja eshte qe mos te behen deme se atehere pastaj nisin problemat e verteta........


ciaoDurrsake topolake.
Pershendetje!
Te them te drejten e kam ca problem se kushedi na dikton gruaja pastaj dhe kushedi me le fare.

Nejse me sa shoh une spaska ndonje gje qe e dallon ja hodha,

Mos me keqkuptoni se nuk vuaj nga pandershmeria une.


Postuar nga Isis9481 datė 17 Qershor 2004 - 14:39:

Re: Re: Re: Sekreti!

Citim:
Po citoj ato qė tha INDRITI2004


Pergjigjie e gabuar!

Duhet ta dish se ca gjera njeriu i ka te lindura e disa te fituara.
Psh kush e meson femijen qe te pije qumesht tek nena e tij?
Kush e meson ate qe ta shprehe deshiren e tij nepermjet qarjes?
Pra edhe kjo eshte dicka e lindur mendoj une qe ne teori dihet mirepo eksperimenti behet pasi te gjendet laboratori.

Ps. nese do ti pyejse mendoj se do te tregonte njeri drejt?!!!
Me fal por nese kjo eshte e vertete duhet ta pranoj qe ky eshte kulmi i ndershmerise.
Indriti.C'lidhje ka pirja apo qarja e femijes me virgjerine e nje mashkulli xhanem? Pyetja ne mos gaboj qe se si mund te dallosh nje mashkull qe eshte i virgjer. Dhe une te shpjegova se mund ta kuptosh nga veprimet qe ben. Do te me thuash qe nje mashkull i virgjer e ka eksperiencen te lindur?

Nese do te pyesja drejt mendoj se varet nga njeriu me te cilin kam te bej. Ca do genjenin e ca do thonin te verteten dhe une serish do kuptoja te kunderten ne te dyja rastet.


Postuar nga durrsake_topolake datė 17 Qershor 2004 - 14:50:

Re: Re: hahhahahahaha

Citim:
Po citoj ato qė tha INDRITI2004

!
Te them te drejten e kam ca problem se kushedi na dikton gruaja pastaj dhe kushedi me le fare.

Nejse me sa shoh une spaska ndonje gje qe e dallon ja hodha,

Mos me keqkuptoni se nuk vuaj nga pandershmeria une.po pse mo indrito te gjithe problemin aty e paske ti. mos te le gruaja? ke frike se na ngelesh beqar.....................
po ti martohu njehere se nuk te le gruaja, don sdon do te mbaje.....
hahahaha

nejse mos u preukupo shume per kte gje se do e gjesh vete pergjigjen me kalimin e kohes

durrsakja


Postuar nga Indrit datė 18 Qershor 2004 - 14:21:

Re: Re: Re: Re: Sekreti!

Citim:
Po citoj ato qė tha Isis9481


C'lidhje ka pirja apo qarja e femijes me virgjerine e nje mashkulli xhanem? Pyetja ne mos gaboj qe se si mund te dallosh nje mashkull qe eshte i virgjer. Dhe une te shpjegova se mund ta kuptosh nga veprimet qe ben. Do te me thuash qe nje mashkull i virgjer e ka eksperiencen te lindur?

Nese do te pyesja drejt mendoj se varet nga njeriu me te cilin kam te bej. Ca do genjenin e ca do thonin te verteten dhe une serish do kuptoja te kunderten ne te dyja rastet.
E rendesishme une mendoj se eshte dicka e lindur tek mehkujt ajo pune por edhe sikur te mos jete jam i mendimit se ne ditet e sotme ka meshkuj qe spikaten si aktore dhe e luajne rolin e budallait.
Cdo te mire.


Postuar nga Indrit datė 18 Qershor 2004 - 14:24:

Talking

Durrsake!
Mire e ke ti po hajde me mbush mendjen mu qe sme len se.
Nejse me sa duket spaska per te me dalluar dot jo.

Hahhaahhaahahha.
Ika se lash kokrren e namit.


Postuar nga Isis9481 datė 18 Qershor 2004 - 18:18:

Re: Re: Re: Re: Re: Sekreti!

Citim:
Po citoj ato qė tha INDRITI2004E rendesishme une mendoj se eshte dicka e lindur tek mehkujt ajo pune por edhe sikur te mos jete jam i mendimit se ne ditet e sotme ka meshkuj qe spikaten si aktore dhe e luajne rolin e budallait.
Cdo te mire.Run that by me again se na bere lemsh!


Postuar nga eliz datė 18 Qershor 2004 - 18:21:

Indrit dua te te pyes dicka.


Postuar nga Indrit datė 19 Qershor 2004 - 10:33:

Wink

Citim:
Po citoj ato qė tha eliz
Indrit dua te te pyes dicka.


E di perse do pyesesh por nuk e di nese do marresh pergjigjie ama.


Postuar nga i_krishteri datė 19 Qershor 2004 - 14:09:

Une dij qe femra dallohet qe ka bere seks dhe qe nuk eshte e virgjer ne disa pamje: Fytyra, te menduarit, te shprehurit.

Une ngaqe jam mashkull per vete, nuk e di se si dallohet nje mashkull..di vetem per femren..une flas sipas eksperiences qe kam...

femrat duhet qe te thone dhe te pergjigjen lidhur me kete fakt


Postuar nga tresh datė 20 Qershor 2004 - 10:09:

po mqs une kam besim tek ti Indrit te pyta per nje emer....
po prap nuk me dhe pergjigje te sakte

http://www.forumihorizont.com/showt...=&threadid=5416


Postuar nga Indrit datė 20 Qershor 2004 - 16:31:

Tresh!

Me sa po shoh une sme ke pyetur per asnje emer por ke theksuar:"Ate qe njoh une" ku e di une sa njeh ti?
Une te thashe edhe adresen te ma shpjegoje privatisht por me sa shoh une zoteria juaj nuk do te sqarohet por te injoroje indritin. Nejse me sa shoh une te ka humbur besimi tek une pasi une te dhashe pergjgjie me aq sa dija, nese ke dicka thuaje ketu ose ne privat, dredhirat si di une.
Cdo te mire.


Postuar nga volter datė 20 Tetor 2004 - 14:20:

Te dallohet?! Nga ana e jashtme s'dalloj gje, por, po te bisedohet me "ajrin e seksit" te portretit - vajze, ndoshta ia jap nje doze mendimi... por prape do mbetet enigme lebardhja e pergjigjes...

Kjo tema qe interesante, vertet?!

pershendetje indrit...ja kalofsh sa me mire


Postuar nga Niqua datė 31 Tetor 2004 - 00:00:

Une per veti sdi ta dalloj kur nje mashkull eshte vergjin....... i have no idea,,, uaaaaaaaaaaa ku dallohet mor plzzzzzzz per mendimin tim sdo te thot gja experienca te vjen natural,,,


Postuar nga aries_girl datė 10 Nëntor 2004 - 00:49:

Re: Sekreti!

Citim:
Po citoj ato qė tha INDRITI2004
Ashtu sikur meshkujt dine te dallojne femren a eshte e virgjer apo jo kam degjuar qe edhe femrat e dallojne mashkullin a eshte i virgjer apo jo .
E kam me te degjuar por se di sa e vertete eshte!
A dini gje ju?me thone te drejten indrito se di si ju dallojne femrat nese jeni te virgjer apo jo. po nga nje film qe kam pa nji cun qe ishte i virgjer kaloi ne orgazem pa fillu pune akoma.hahahahahahaaaaaaaaaa.them se kjo eshte nje arsye me e kuptu kur jan te virgjer.byeeeeee


Postuar nga Amstel datė 14 Nëntor 2004 - 17:13:

Re: Re: Sekreti!

Po citoj ato qė tha aries_girl


po nga nje film qe kam pa nji cun qe ishte i virgjer kaloi ne orgazem pa fillu pune akoma.hahahahahahaaaaaaaaaa.them se kjo eshte nje arsye me e kuptu kur jan te virgjer.byeeeeee

hahhahhahahhahaaaaaaaaa
shif filmna ti lal akoma hahha
aries_girl nuk ka te bej fare ajo qe thua ti lal
sepse ajo mund ti ndodh edhe nje jo te virgjeri.......
qe te kuptosh nje djale shihet eksperienca ne krevat ka te bej shume sepse aty dadhohen shume gjera nese eshte i virgjer....
ju pershendes bye


Postuar nga aries_girl datė 16 Nëntor 2004 - 15:28:

Smile Re: Re: Re: Sekreti!

Citim:
Po citoj ato qė tha nick

hahhahhahahhahaaaaaaaaa
shif filmna ti lal akoma hahha
aries_girl nuk ka te bej fare ajo qe thua ti lal
sepse ajo mund ti ndodh edhe nje jo te virgjeri.......
qe te kuptosh nje djale shihet eksperienca ne krevat ka te bej shume sepse aty dadhohen shume gjera nese eshte i virgjer....
ju pershendes bye [/B]


ok me lal e di, qe dhe eksperienca eshte nji arsye qe tregon.po une nji menim dhash.dhe mgjt jam e sigurt qe ajo qe thash eshte nga arsyet me kryesore per ta dallu nji mashkull nese eshte i virgjer apo jo.nejse ti i di me mire se une kto gjona.hahahahahahahaaaaa

ciaooooooooooo


Postuar nga Niqua datė 16 Nëntor 2004 - 17:15:

kur isha une vergjin me vinte turp se skisha qef me e dite i dashuri se jam se isha edhe 21 vjece booooooooooo me te marre historia,,, sepse ktu ne americe ashte moda mos me qen vergjin,,, me qen vergjin ktu dmth je kot. por dreqi e marrte femra dallohet direkt jo nga experienca po nga anet tjera (po flas per veti),,,,, mire qe me erdhi experienca kshu natyrale edhe ja bana qefin se ndryshe do me linte,, por arritme shum vite bashke,,, me e cilivizume isha une ne sex se ai. Prandaj experienca te vjen natyrale ska te bejne sa partnera ke pase a je virgjin apo jo per mendimin tim. tung


Postuar nga Indrit datė 17 Nëntor 2004 - 13:02:

Talking Ciaoooooooooooo

Atehere me sa po shoh une ska femer ne bote qe ta dalloje mashkullin e ka dredh apo jo.
Nejse i thone i fjale me hiq friken te fal kalin" edhe une me mire po rri mire se kush e di do kete noj mjat dallimi.
hhahaahhahahahahahaahhahaahahaahhahahah


Postuar nga amor alucius datė 17 Nëntor 2004 - 18:03:

Varet nga femra,ajo qe i ka dy pare mend te psikologjis direkt ne fjale...dhe per kete s'besoj qe ka nevoje per eksperience.
Pastaj pse e beni aq te gjate?
Nuk e keni aq feeling me partnerin/partneret sa ta pyesni direkt?
Nuk ecet me mashtrime


Postuar nga roke datė 18 Nëntor 2004 - 06:50:

Amor!Mbase nuk ecet me mashtrime,por njerezit duhen ti pershtaten kesaj bote.......mashtruese


Postuar nga amor alucius datė 20 Nëntor 2004 - 15:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha roke
Amor!Mbase nuk ecet me mashtrime,por njerezit duhen ti pershtaten kesaj bote.......mashtruese

Varet ne cfare bazash ndertohet dicka...Mgjth,personalisht me mire nje e vertete e hidhur se sa nje mashtrim.Te paren mund te arrija ta falja,te dyten aspak!


Postuar nga amor alucius datė 22 Nëntor 2004 - 16:23:

Re: Re: Sekreti!

Citim:
Po citoj ato qė tha aries_girl


me thone te drejten indrito se di si ju dallojne femrat nese jeni te virgjer apo jo. po nga nje film qe kam pa nji cun qe ishte i virgjer kaloi ne orgazem pa fillu pune akoma.hahahahahahaaaaaaaaaa.them se kjo eshte nje arsye me e kuptu kur jan te virgjer.byeeeeee


Hahahahahaha,o Zot,mbarova nga te qeshurat.Kam disa minuta qe jam duke qeshur me lote


Postuar nga Indrit datė 23 Nëntor 2004 - 09:24:

Re: Re: Re: Sekreti!

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius

Hahahahahaha,o Zot,mbarova nga te qeshurat.Kam disa minuta qe jam duke qeshur me lotedo peshqir?


Postuar nga amor alucius datė 23 Nëntor 2004 - 19:17:

Re: Re: Re: Re: Sekreti!

Citim:
Po citoj ato qė tha INDRITI2004


do peshqir?


JO!Bota moderne ka shpikur shamiat per fat!


Postuar nga Indrit datė 24 Nëntor 2004 - 10:48:

Amor!

I thone nje fjale :"Gomarit te falur nuk i shihen dhembet"
Une nuk desha te ta shes por vetem te ta ofroj pasi nuk me gjendeshin as fasoleta ate moment.
Nejse ...


Postuar nga amor alucius datė 24 Nëntor 2004 - 11:33:

Nese eshte dicka qe mua me neverit totalisht eshte perdorimi i peshqireve/shamiave/kreherve te tjereve,u know...cike si fiksim.Ndaj ne kete rast gomarit te falur i shihen dhembet.Mgjth ruaji per raste me te"duhura"


Postuar nga Enya datė 03 Mars 2009 - 01:57:

Talking Re: Sekreti!

Citim:
Po citoj ato qė tha Indrit
Ashtu sikur meshkujt dine te dallojne femren a eshte e virgjer apo jo kam degjuar qe edhe femrat e dallojne mashkullin a eshte i virgjer apo jo .
E kam me te degjuar por se di sa e vertete eshte!
A dini gje ju?JO, as du me e dit.


Postuar nga Piktor datė 03 Mars 2009 - 19:28:

Femra e njeh mashkullin qe ne fjalet e para , mashkulli e ka me te veshtire ta zbuloje femren shkenca ka perparuar shume.


Postuar nga shelgu datė 03 Mars 2009 - 20:33:

Nuk ma merr mendja se femra e njeh mashkullin, me asnje menyre. Meshkujt e fillojne seksin qe kur i therret bilbili per te kenduar.

Edhe femrat po ashtu, kur i therret bilbili kendojne edhe ato, por femra ka nje asish gje qe e dallon, vetem po te mos kete shkuar tek Sanija.

PS

Kush ka hall dhe do adresen e Sanijes mund t'ja jap vetem ne privat se eshte grua e ndershme dhe nuk ben me ja perfol emnin.


Postuar nga kiss-kiss datė 04 Mars 2009 - 13:44:

a bo ajo sania per cuna mer?


Postuar nga shelgu datė 04 Mars 2009 - 14:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha kiss-kiss
a bo ajo sania per cuna mer?


Per cuna eshte Baba Faja i Elbasanit, te pret e te qep baba per mrekulli, vetem duhet mos me majt breke per nje jave

 


Postuar nga kotka datė 04 Mars 2009 - 14:31:

o cedrus edhe meshkujt edhe femrat duhet te mesojne te pastrojne ndonjehere ate shtepine ku jetojne, se dun robt me te trokit ne shpi e me t'pershendet dhe nuk hapet dera se nuk ke derdh plerat akoma.

prandaj pastro shtepine njehere pasatja bej muhabet nga dritarja


Postuar nga IQVLORA datė 05 Mars 2009 - 12:14:

Si gjithmone fjale te mencura kotka! Congratulations!


Postuar nga shelgu datė 05 Mars 2009 - 17:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha kotka
o cedrus edhe meshkujt edhe femrat duhet te mesojne te pastrojne ndonjehere ate shtepine ku jetojne, se dun robt me te trokit ne shpi e me t'pershendet dhe nuk hapet dera se nuk ke derdh plerat akoma.

prandaj pastro shtepine njehere pasatja bej muhabet nga dritarjaKotka mire e ke, nuk them "jo".

Po Sania te ujdis per bukuri, te qep e shqep e te ben qe te mos te te njohe as nena.

Ku merret vesh sot dere apo dritare edhe ti. Dynjaja po perdorin edhe oxhakun.


Postuar nga cupka datė 05 Mars 2009 - 17:46:

...and so said the expert on these matters.


Postuar nga shelgu datė 05 Mars 2009 - 17:52:

Citim:
Po citoj ato qė tha cupka
...and so said the expert on these matters.
So, Qupke, u have 2 learn akoma,  se perpara e ka

jeten.

Nuk i dihet dhe do me kerkosh adresen e Sanijes dhe nuk ta jap pastaj

Po siq thote e dhe Kotka, ka mjaft menyra per te pastruat ogjakun dhe eshte shume e rendesishme  qe t'i dish se pastaj kur ndez zjarrin, ben tym, ose siq thone ta kthen tymin brenda.

Bthw te te them nje ilaq per te vjellat, se na solle zorret te goja. Hithkat jane te mira. I di hithkat ti Qupke? jane ato qe po te te bijen bythrave te behen fulltaka-fulltaka. E. Zjehet hithka deri sa te mbetet pak une ne gjezve dhe pihet me pika. Se mos pi shume se ndikon edhe ne rruge te tjera pastaj. Jo per gje po zihesh edhe kaps dhe as vaj recini nuk te ben pune.

Hithka eshte gje e madhe "gjomua".


Postuar nga kotka datė 05 Mars 2009 - 18:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha cedrus


Kotka mire e ke, nuk them "jo".

Po Sania te ujdis per bukuri, te qep e shqep e te ben qe te mos te te njohe as nena.

Ku merret vesh sot dere apo dritare edhe ti. Dynjaja po perdorin edhe oxhakun.une e kam llafin pastro kutine e mesazheve ne forum, pa kush po pyet sot per shtepite dhe shpirtrat a jane te pastra apo jo.

dhe ate cupken nuk e di pse ma ngacmon kaq shume.

Cupka une e bera ate syltjashin me salep dhe heavy cream e doli shkelqyer. thank you honey


Postuar nga cupka datė 05 Mars 2009 - 18:01:

Qiedrus!

po ty kush ta lujti se me je ngjitur si mhuti mbas kepuces?
ti solla zorret tek gryka me imazh? Po ti o derdimen na i sjell zorret ne gryke pa imazhe fare, vetem me prezencen tende.
Shpresoj qe ky imazh te te shpjere me koke ne banje

Mbaj krahun ate pune bej. Looser!

-----------------------------------------------------------

Hi Kotka, te befte mire


Postuar nga shelgu datė 05 Mars 2009 - 18:44:

Re: Qiedrus!

Citim:
Po citoj ato qė tha cupka
po ty kush ta lujti se me je ngjitur si mhuti mbas kepuces?
ti solla zorret tek gryka me imazh? Po ti o derdimen na i sjell zorret ne gryke pa imazhe fare, vetem me prezencen tende.
Shpresoj qe ky imazh te te shpjere me koke ne banje

Mbaj krahun ate pune bej. Looser!

-----------------------------------------------------------

Hi Kotka, te befte mireU Qupka, qenka mahmur sot dhe i vjen nakati. Mos ke gje me korbe?  Me te lehte kur i thone llafit.

Mos harro hithkat, sa ta presin te vjellen , mender teje, nje me nje.

Kotka, si te kam zotrote mire? Une mire, ja per Qupken jam si ne merak. I ka shenjat se ja si nervoze duket, te vjellat po Buuu. Eh, s'e ka edhe moshen.


Postuar nga cupka datė 05 Mars 2009 - 19:10:

nuk je per tu zene bese per gje se ti je ai/ajo qe deri dje hiqeshe si femer e tani na hiqesh si mashkull, thoje qe je nga vlora e tani na doli nga veriu megjithate une te besoj per kete receten kondra te vjelles. Lumadhi ti, cdo mengjes kete pune ke ha hithra per te ndaluar reaksionin qe te jep pasqyra sa here shikohesh. Eh mor Qiedrus mor Qiedrus, shyqyr zotit per njerez si ty.


Postuar nga shelgu datė 05 Mars 2009 - 20:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha cupka
nuk je per tu zene bese per gje se ti je ai/ajo qe deri dje hiqeshe si femer e tani na hiqesh si mashkull, thoje qe je nga vlora e tani na doli nga veriu megjithate une te besoj per kete receten kondra te vjelles. Lumadhi ti, cdo mengjes kete pune ke ha hithra per te ndaluar reaksionin qe te jep pasqyra sa here shikohesh. Eh mor Qiedrus mor Qiedrus, shyqyr zotit per njerez si ty.


Pse me thua Qiedrus me, apo te te them edhe une Qiupke?

hahaha, me dhjeve me ate punen e pasqires, posi. Qe thua ti qiupke une pasqiren e kam thyer me kohe dhe perdor lugen per te pare qimet e mjekses ne mengjes.

E di si eshte kjo pune? Luga eshte konkave nga njera ane dhe cdo gje te duket e madhe atje. ka qe shohin te jtera gjera ne kete lloj pasqire, une per vete e perdor per te rrojtur se te tjerat i pranoj siq m'i ka dhene mena natyre, te medha te vogla, si te jene, maft qe te punojne.

E qe thua ti qiupke, kjo luga po ta ferkosh mire ben edhe per te shkulur qimet e vetllave dhe ca gjerave te tjera, vetem duhet ferkuar mire qe te ndricoje.

Meqe jemi tek pasqira, ka shume mjete te tjera rrethanore qe robi i perdor me raste. Ja psh bitha e tiganit eshte shume e mire per kete gje. Por ti mund te perdoresh edhe bithen e tengjeres po te duash. Kini ne shtepi ene bakerri nga ato qe bente artistikja? E, ja ato jane te mira shume, por edhe ato duhen ferkuar me nanje gje te leshte. Ti meqe nuk e perdor me kete pallton qe ke pe leshi, ferkoje, ferkoje sa te ndrite dhe ke gati nje pasqire te mire...


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 05 Mars 2009 - 20:28:

Tema mbyllet dhe arkivohet!


Postuar nga lezhjani-82 datė 05 Mars 2009 - 22:45:

Ahahaha....gjergji qeke skuq fare nga nervat....lol

I bukur aj avatari!


 
Trego 49 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.